Sari la conținut

Cum te simti azi


Vizitator 0ly

Postări Recomandate

  • Oras:Satu' cu ministri
  • Oras:Satu' cu ministri

Hahahahahahahahahaa

Daca as numara postarile/atacurile tale la adresa mea, in absentia, cred ca mi-ar lua ore in sir.

Cat despre calatorit in lume, fugi, ba, de aici, cel mai departe ai fost in Maroc, pe banii firmei.

Cat despre Japonia, aia, iti garantez gestionau mult mai bine evenimentele meteo din Romania, in schimb, romanii erau evaporati de pe fata Pamantului, daca erau in locul japonezilor, da-te-n amarul tau de habarnist.

Ma pis pe tine si pe neamul tau de tarla si, nu uita, vin proxenetii dupa tine.

Gogule, ești bolnav!
  • Minus 3
Link spre comentariu

Gogule.

Daca-l vezi pe picon, sa-i transmiti ca vin proxenetii dupa el si ca eu ma pis pe el si pe neamul lui de curve.

Acum, normal, el nefiind in Japonia, de fapt nu cred ca a iesit in viata lui din Europa, doar in Maroc, si acolo pe banii firmei, nu stie cum e treaba in Japonia si cu japonezii.

Nu stie, ca pozitia geografica a Japoniei face tara predispusa la cataclisme, gen cutremur cu magnitudine ridicata, taifunuri, tsunami, americani cu bomba nucleara.

Ei au si sezon ploios.

Desi aia sunt experti in organizare pre/post dezastru natural, uneori nu au ce face altceva decat sa consemneze evenimentul.

Acum, comparand cu Romania si masurile luate de romani, Doamne Fereste sa fi fost Romania in situatia Japoniei.

De asta am si spus ca sunt multe diferente intre o tara ca Japonia si Romania .

 

Cutremurele si/sau de cate ori au fost sa reconstruiadca tot acolo e de-a dreptul inimaginabil pentru noi care un dig ne este greu sa sapam....in fine nu se poate compara

post-268313-0-52978600-1531416985_thumb.jpeg

post-268313-0-65670400-1531417127_thumb.jpeg

post-268313-0-12107800-1531417176_thumb.jpeg

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Satu' cu ministri
  • Oras:Satu' cu ministri

Ai ramas fara replica.

Ai zeci de atacuri la adresa mea, in absentia.

Am dreptate cu privire la japonezi vs romani.

Nu mai zic, ca ma pis pe tine si pe neamul tau de tarla, ca te oftici si mai mult.

Am incheiat discutia pe aceste subiecte.Stai bland si nu te obraznici.

Te-ai sclerozat, mârlanule! Repeți aceleași chestii de ani de zile, pentru că prostia nu-ți permite altceva. Nu te-am atacat în absență, ai fost mereu prezent, ai citit și ai reapărut cu postări când ai crezut tu că îți e mai bine. Lasă dumele astea de 2 bani, creatură de 2 bani!

Ai o nevoie atroce de a fi băgat în seamă și de a fi validat. Nu ai reușit decât să fii băgat în seamă, dar ferească bunuțu' de modul cum ești băgat!

Prost te-a mai făcut!

P.S. Cere-te afară, retardel!

  • Minus 3
Link spre comentariu
  • Oras:hai să ne însingurăm împreună!
  • Oras:hai să ne însingurăm împreună!

acu' nah, si cu tine :( .... m-as gandi si eu la altele dar avand in vedere ca ....duc lipsa, tre sa gasesc si eu una ...doar a mea :D

 

 

stii cantecul ala?? Iubesc femeia, blonda sau brunaaaaa... la mine se aplica invers... iubesc o pulaaaaaaa, mare si tareeee... din lipsa de ea, nu fac decat sa visez =)))

 

bun, deci de-asta esti asa nesuferita aici pe forum...ca esti nebabardita! :)

se leaga, se leaga...:)

Link spre comentariu
  • Oras:hai să ne însingurăm împreună!
  • Oras:hai să ne însingurăm împreună!

insomniaca... deh, batranetea isi sune cuvantul :D

 

am tot citit aici ca esti batrana...asa e? :))))))))

stiu ca nu e politicos sa intrebi o femeie ce varsta are, presupun ca e valabil si la curve, nu?:)

Link spre comentariu
  • Oras:hai să ne însingurăm împreună!
  • Oras:hai să ne însingurăm împreună!

  Un strapon, care sa iti impinga un cub de gheata in fund, te-ar trezi instant.

 

Siana, draguta mai esti!

eu sunt pe clasic, cu pizda si eventual gaozu femeii, cat mai variat si cat mai des, nu ma fut in cur, nici macar din curiozitate...:)

m-as fi trezit daca mi se facea un oral :)

Link spre comentariu
  • Oras:hai să ne însingurăm împreună!
  • Oras:hai să ne însingurăm împreună!

=)))

 

Informatia costa =)))

 

vin la c-ta sa te trezesc la viata, iar ca bonus, dau o portie de hamsii si-o bere la pahar pe faleza..:)

Link spre comentariu
  • Oras:Oriunde m-as afla
  • Oras:Oriunde m-as afla

Cum pula calului sa traiesti cu 1700- 2000 ron ma??? Hhh?? Cica asa.se da acum mai nou. Uite de asta exista curve. Trist,dar adevarat.

Si crezi ca aia care traiesc cu 10000 15000 de lei sunt fericiti ? Intr.un fel sti cum e nu ai banii multi dar macar stai linistit sufleteste resemnat ca ai atat cat ai si iti duci viata cum poti fara prea multe mofturi gen fete de lux concedii etc...Si daca e sa mergi pe la vreuna o data la cateva luni cand esti dispus sa ti rupi dintr.o alta nevoie ..Asta e Romanica cui nu I place exista Norvegia Olanda 

Link spre comentariu
  • Oras:Undeva in Romania
  • Oras:Undeva in Romania

Si crezi ca aia care traiesc cu 10000 15000 de lei sunt fericiti ? Intr.un fel sti cum e nu ai banii multi dar macar stai linistit sufleteste resemnat ca ai atat cat ai si iti duci viata cum poti fara prea multe mofturi gen fete de lux concedii etc...Si daca e sa mergi pe la vreuna o data la cateva luni cand esti dispus sa ti rupi dintr.o alta nevoie ..Asta e Romanica cui nu I place exista Norvegia Olanda

Si daca te duci acolo pe o munca decenta esti sclav in adevaratul sens al cuvantului
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...