Sari la conținut

Cum te simti azi


Vizitator 0ly

Postări Recomandate

  • Oras:undeva
  • Oras:undeva

Sa ma suni , ca de cand ma ameninti ,  sa-ti fac o programare serioasa , ca sa-ti dau si-o muie reala

 

 

Sa-ti sara pe  trotineta  aceea cu funduri de borcan

Ce programare sa faci bai mitomane! Vai steaua ta de terminat, deja te caci pe tine! Stai muie linistit, nu imi murdaresc mainile cu tine gunoiule, las ursii sa te futa! :laugh2

PESEU. care funduri de borcan, chiar crezi ca poza aia pe care o postezi tu este a mea? :laugh2  :laugh2  :laugh2  O sa ai o surpriza muie, de asta habar nu vei avea cu cine vei sta face to face! :laugh2

Link spre comentariu
  • Oras:FALASTOACA
  • Oras:FALASTOACA

 

 

 

 

@Popo , ia spune-le la baieti de ce probleme suferi si de ce faci bai tocmai in SPA-ul acela al MAI  ?

Te-au trecut in rezerva ca pe Dobre ?

Taranusule,ai aflat ceva dar esti prea prost sa înțelegi ce înseamnă un centru de recuperare fizica.

O sa trec in rezerva la 48 de ani cad tu o sa mai ai 17 ani de dat la sapa pe un salariu cat 10% din pensia pe care o s-o am.

  • Like 2
  • Minus 5
Link spre comentariu
  • Oras:Ping 3 Ms
  • Oras:Ping 3 Ms

Labiș Extrem89 de când s-a văzut verde, s-a și băgat ca tălmaci împăciuitor. N-a înțeles că în cazul lui, verde înseamnă necopt :)))

 

Vedea-l-aș moderator-intermediar-translator între părți beligerante unde nu-s și arabi pe meniu, unde în schimb cad capete, ptr bani mulți sau camătă zero.Succesul lui bargain în negocieri de ostatici depinde de cât de apropiată e toleranța limitei zero de zero, sau a limitei toleranței zero.

 

Cheers.

Link spre comentariu
  • Oras:Oriunde m-as afla
  • Oras:Oriunde m-as afla

Labiș Extrem89 de când s-a văzut verde, s-a și băgat ca tălmaci împăciuitor. N-a înțeles că în cazul lui, verde înseamnă necopt :)))

 

Vedea-l-aș moderator-intermediar-translator între părți beligerante unde nu-s și arabi pe meniu, unde în schimb cad capete, ptr bani mulți sau camătă zero.Succesul lui bargain în negocieri de ostatici depinde de cât de apropiată e toleranța limitei zero de zero, sau a limitei toleranței zero.

 

Cheers.

 

Vedeam-ai moderator boss ca matale sa fie 

Acum ma lasi am treburi mai importante ti am dat atentie deci nu ai ce reprosa ;) 

Link spre comentariu
  • Oras:FALASTOACA
  • Oras:FALASTOACA

Labiș Extrem89 de când s-a văzut verde, s-a și băgat ca tălmaci împăciuitor. N-a înțeles că în cazul lui, verde înseamnă necopt :)))

 

Vedea-l-aș moderator-intermediar-translator între părți beligerante unde nu-s și arabi pe meniu, unde în schimb cad capete, ptr bani mulți sau camătă zero.Succesul lui bargain în negocieri de ostatici depinde de cât de apropiată e toleranța limitei zero de zero, sau a limitei toleranței zero.

 

Cheers.

Xtreme este enoriașul meu,lasă-l in pace ca e băiat bun.

  • Like 1
  • Minus 5
Link spre comentariu
  • Oras:Oriunde m-as afla
  • Oras:Oriunde m-as afla

Xtreme este enoriașul meu,lasă-l in pace ca e băiat bun.

 

:bow 

Parinte dar cate intrebari am despre soarta noastra de curvari ...fa ceva cu evanghelia aia sa ne luminezi si pe noi e mult prea ambigua 

Link spre comentariu
  • Oras:FALASTOACA
  • Oras:FALASTOACA

:bow

Parinte dar cate intrebari am despre soarta noastra de curvari ...fa ceva cu evanghelia aia sa ne luminezi si pe noi e mult prea ambigua 

Despre evanghelie vorbim la toamna,acum sunt cu enoriasele la cursuri..Academia de sex profesionist Pipilica.

post-297855-0-44882800-1563733971_thumb.jpg

  • Like 3
  • Minus 5
Link spre comentariu
  • Oras:Oriunde m-as afla
  • Oras:Oriunde m-as afla

Se ocupa Crocozaurul,mana mea dreapta

 

Chiar vreau sa vad completa evanghelia cu ocazia asta sa stiu si eu de ce nu putem sa fim corecti de ambele parti in relatia client prostituata 

Link spre comentariu
  • Oras:Ping 3 Ms
  • Oras:Ping 3 Ms

Vedeam-ai moderator boss ca matale sa fie 

Acum ma lasi am treburi mai importante ti am dat atentie deci nu ai ce reprosa ;)

 

Te iau pe peleu și fug cu tine până în Medina!

 

Se cheamă Răpirea Din Serai, în varianta inversă! :)))

 

PS. Ai mare noroc că ești lingău pe la coaielee motanului și ale Preasfințiiei sale, care mi-e drag, ficior netrebnic agramat și debil !

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Oriunde m-as afla
  • Oras:Oriunde m-as afla

Te iau pe peleu și fug cu tine până în Medina!

 

Se cheamă Răpirea Din Serai, în varianta inversă! :)))

 

PS. Ai mare noroc că ești lingău pe la coaielee motanului și ale Preasfințiiei sale, care mi-e drag, ficior netrebnic agramat și debil !

 

:laugh2  :laugh2  :laugh2  

Altceva? hai ca esti interesant ..ai gasit mancarea rece te a parasit nevasta sunt aici sa te ascult spune ce ai pe suflet

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Ping 3 Ms
  • Oras:Ping 3 Ms

:laugh2  :laugh2  :laugh2

Altceva? hai ca esti interesant ..ai gasit mancarea rece te a parasit nevasta sunt aici sa te ascult spune ce ai pe suflet

 

 

S-o fut pe aia la care se adresează ciuhabul tac'tu în fiecare dimi cu : ''habiba"... :))))

 

Lasă-mă prostane că m-a sensibilizat cineva cu Iris.

 

'te dreaq de peruș.

 

Să mă piș în numele lui Mîșkin pe contul tău verde :))))

Link spre comentariu
  • Oras:Oriunde m-as afla
  • Oras:Oriunde m-as afla

S-o fut pe aia la care se adresează ciuhabul tac'tu în fiecare dimi cu : ''habiba"... :))))

 

Lasă-mă prostane că m-a sensibilizat cineva cu Iris.

 

'te dreaq de peruș.

 

Să mă piș în numele lui Mîșkin pe contul tău verde :))))

 

Sa fiti sanatosi aman2 dar ce treaba are contul meu verde cu voi 2 nu inteleg =)) 

Rezolva-ti omule problemele cu miskin si nu te mai lega aiurea de coada mea peste tot ca n-am eu gara cu tine pe aici 

Link spre comentariu
  • Oras:Acolo unde trebuie
  • Oras:Acolo unde trebuie

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...