Sari la conținut

Cum te simti azi


Vizitator 0ly

Postări Recomandate

Vizitator mc hammer
Reputație: 0

Daca nu-ti dau dreptate, sunt beata?

 

 

Doresc. Si? Shimba dorinta mea realitatea? Tu crezi ca e placere sa stai fara afectiune de anul trecut? Doar asta am vrut, nu sex. Bagat pula in pizda gasesc la oricare colt.

Nu mai abera. 

Eu nu ma mai fut. Cand si daca o vina timpul... o sa am o relatie.

 

Adevarul crunt e ca vremea ta a cam trecut. Si cum nu prea ai talent la capitolul socializare, asa ca, nu stiu ce sa zic, dar nu prea as paria pe viitorul tau

 

Zona ta de comfort e in fata laptopului, cu o bere in stanga si te simti zmeoaica

Link spre comentariu

Adevarul crunt e ca vremea ta a cam trecut. Si cum nu prea ai talent la capitolul socializare, asa ca, nu stiu ce sa zic, dar nu prea as paria pe viitorul tau

 

Zona ta de comfort e in fata laptopului, cu o bere in stanga si te simti zmeoaica

 

Eu citesc cele mai adanci ganduri ale tale... Unele nici nu stii ca le ai.

Mi-ar fi greu sa-ti spun ce vrei sa auzi? Sa te ghidez spre ce vreau eu? Absolut deloc!

Tu nu reprezinti nimic, iar cel care m-ar merita trebuie sa fie cum imi doresc, nu sa-l manipulez.

Hai, du-te! Nici asta nu ai inteles.

Link spre comentariu
  • Administrator
  • Oras:La butoane
  • Oras:La butoane

Eu citesc cele mai adanci ganduri ale tale... Unele nici nu stii ca le ai.

Mi-ar fi greu sa-ti spun ce vrei sa auzi? Sa te ghidez spre ce vreau eu? Absolut deloc!

Tu nu reprezinti nimic, iar cel care m-ar merita trebuie sa fie cum imi doresc, nu sa-l manipulez.

Hai, du-te! Nici asta nu ai inteles.

 

amada tie iti place sa fii dominata si pedepsita si in viata normala cat si in pat

large.xxxxx.gif.e9e57a37567b71fee318ced754364ca4.gif

Link spre comentariu
  • Oras:Satu' cu ministri
  • Oras:Satu' cu ministri

Ești un analfabet ! Ânvață să scrii corect gramatical și poate treci clasa a 4'a :laugh2 :laugh2

* învață ... analfabetule! 

Poate treci clasa a 4-a,  :laugh2  :laugh2  :laugh2

  • Like 2
  • Minus 4
Link spre comentariu

Domnisoarelor si domnilor, aici e gata. Reluam de luni.

 

Fara sucuri sau carne procesata, daca-mi permiteti.

 

Cu iubire, Filofteia.

 

pese: Madi, mai am poze d-alea facute "pe calculator". Tu ai grija de tzatze, ca pozele vin.

 

zmuah.

 

un zmuah global, ca sa nu se simta durdulia importanta.

 

vreau s-o parpalesc gentil.

 

gata, gata. fericire tuturor(a).

Link spre comentariu
Vizitator picard91
Reputație: 0

Ma duc sa ma culc, ca-mi cad ochii in gura ! Va las cu ceva relaxant, poate va mai trec nervisorii (unora). Instrumentul se numeste Theremin. Doar 3 tari il studiaza la Facultatile de muzica, Japonia, Rusia si Irlanda (este manuit cu ajutorul energiilor palmelor).

 

 

 

Si inventatorul - Leon Theremin (un om muullttt superior timpului in care a trait, un mare vizionar rus, sau un om venit din viitor, despre el nu se cunosc prea multe).

 

 

 

 

  • Like 1
  • Minus 6
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members and 2 guests

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...