Sari la conținut

Cum te simti azi


Vizitator 0ly

Postări Recomandate

  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti
La 12.01.2021 la 15:12, siana a spus:

  Nevaccinata dar...in forma buna.  Cred ca multi barbati viseaza sa se transforme in femei dupa vaccin .... Ha ha ha !

Nu trebuie vaccin pentru transformare , pentru o asa Stapana oricine sta sa fie transformat in femei

Link spre comentariu
Vizitator scorpion1970
Reputație: 0

Ce bine este în vacanta..... 

CÂND AŢI MERS ULTIMA DATĂ CU TRENUL ŞI CUM A FOST EXPERIENŢA?

Valentin

O atmosfera super! Am plecat din București spre Timișoara săptămâna trecută, suntem şi acum în tren, am participat la un botez, un majorat și o nunta de argint, super atmosfera, ne a anunțat domnul controlor, că dacă nu sunt probleme pe drum, ajunge până la Sfântul Dumitru 😇

Link spre comentariu
Vizitator scorpion1970
Reputație: 0

GLUTEN, NU! ZAHARURI, NU! CARNE PROCESATA, NU! ZAHAR, NU! GRĂSIMI, NU!

SARE, NU!

NA,ATUNCI MI-O RĂMAS DOAR VINUL ŞI PĂLINCA!😏

Link spre comentariu
  • Telefon: 0770755746
  • Oras:București
  • Telefon: 0770755746
  • Oras:București
6 hours ago, scorpion1970 said:

Ce bine este în vacanta..... 

CÂND AŢI MERS ULTIMA DATĂ CU TRENUL ŞI CUM A FOST EXPERIENŢA?

Valentin

O atmosfera super! Am plecat din București spre Timișoara săptămâna trecută, suntem şi acum în tren, am participat la un botez, un majorat și o nunta de argint, super atmosfera, ne a anunțat domnul controlor, că dacă nu sunt probleme pe drum, ajunge până la Sfântul Dumitru 😇

 Ultima oara am fost in iulie 2020. In general merg mult cu trenul din varii motive, unul fiind ca nu vreau sa imi petrec vremea la volan facand nimic si luandu-mi 7 ore ca sa ajung la Brasov.

Eu fac si rail break adica excursii feroviare de o zi sau doua. Prima data am incercat Bucuresti -Basov via Craiova - V Oltului -Sibiu. Am schimbat trei trenuri. Itinerariul l-am facut cu calculatorul-site CFR si biletele mi le-am luat online (130 lei) cu suficient timp intre schimbari sa aiba timp CFR-ul sa isi faca norma de intarzieri. 12 ore de calatorie cu ceva de vis pe Valea Oltului, care din tren se vede in toata splendoarea, mult mia fain decat de pe DN7! am plecat la 11 din Bucuresti si la 23 eram la Brasov cu o intarziere de 3 minute doar! Schimbat la Craiova si la Sibiu! 

Am avut si abonamente si cartele de reducere si rucsac cu apa si mancare la mine ca sa evit cacatul de a ramane in camp fara nimic! Am avut si AC si prie de curent electric... 

O sa mai merg cu trenul negresit, nu ma sperie pe mine nici presa, nici accidentele.... la 2000 de trenuri operate pe zi in conditii de zero investitii, eu zic ca e o performanta! Oricum noi nu avem in cultura si in gena virtutea de a calaori cu trenul.... 

Intentionez sa mai fac doua excursii reail break cum le zic io: Valea Jiului, trebuie sa fie fabulos si Iasi-Timisoara (16 ore!!! sic!) Valea Crisurrilor splendid... Apoi Iasi-Brasov pe la Tusnad si ce o mai fi.

Ar fi misto sa am o partenera, iau la cuseta de 2 cu baie :))))) dar nu gasesti la noi fete care sa suporte trenul... fara lenjerie pe dedesubt 😍 ca nu e loc de haine 🥰

Link spre comentariu
  • Telefon: 0770755746
  • Oras:București
  • Telefon: 0770755746
  • Oras:București
9 hours ago, ruxysenzuala said:

Foarte mișto traseul, interesant. 

De ce nu ai spus? Mergeam și eu cu tine😁💃

Hai cu mine! 

Citisem odata o fantezie misto cu trenul: ea cu cracii pe buda vagonului sa fie linsa in pizda si in cur. Eu extrapolez, apoi urc eu si sa ma suga bine de tot...

Link spre comentariu
  • Oras:Voluntari
  • Oras:Voluntari
On 8/27/2021 at 1:51 PM, JocelynEon said:

Minusat de @sugeo_ramona ! Alt fan de-al meu; dă minusuri până faci bătaie la degete  😂!

Mai are 2 clone SP pe langa sugatoarea si una verde, o sa le foloseasca pe tine, e diliu.

On 8/27/2021 at 2:05 PM, sugeo_ramona said:

Este un script, baietas 😀

Bataie la degete faci tu, de pe clonele tale idioate.

Vanzator ambulant esti mare mincinos. Daca aveai script minusurile curgeau in 2 minute, nu o ora cand dai la deget ca ultimul sclav 😂😂. Asta inseamna sa fii cel mai prost din curtea scolii 👻

On 8/27/2021 at 2:16 PM, JocelynEon said:

Ești prost boss! Trăiești în lumea ta și visezi clone, bă inteligentule. Ăsta e singurul cont boule de baltă (am jignit boul comparândul cu tine). PS: mai clonă ca tine nu sunt și oricum tu ești o clonă nereușită 😄! Și apropo mi se rupe de minusurile tale. Get a life, biaaatch! _!_

Lasa-l. sufera dupa anuska balabuska 😭😭🙀

  • Like 1
  • Haha 3
  • Minus 2
Link spre comentariu
Vizitator sugeo_ramona
Reputație: 0
Acum 23 minute, pandele firea a spus:

Mai are 2 clone SP pe langa sugatoarea si una verde, o sa le foloseasca pe tine, e diliu.

Vanzator ambulant esti mare mincinos. Daca aveai script minusurile curgeau in 2 minute, nu o ora cand dai la deget ca ultimul sclav 😂😂. Asta inseamna sa fii cel mai prost din curtea scolii 👻

Lasa-l. sufera dupa anuska balabuska 😭😭🙀

Tu esti acum purtatorul de cuvant ? 😀

Hai ca ne vedem pe topic, a venit ora resetarii punctelor .

Link spre comentariu
  • Telefon: Telefon: 0737.534.950 - 0737.491.573 - 0737.492.822
  • Oras:Bucuresti Str: Vasile Lucaciu Nr: 114 Sec:3
  • Telefon: Telefon: 0737.534.950 - 0737.491.573 - 0737.492.822
  • Oras:Bucuresti Str: Vasile Lucaciu Nr: 114 Sec:3

O zi frumoasa va dorim

Si o saptamana excelenta sa aveti 

961_1000.jpg.37ebad5702ec1b6b69cc0cfe3a6b1f95.jpg

  • Like 2
Link spre comentariu
Vizitator sugeo_ramona
Reputație: 0
La 29.08.2021 la 15:59, elprofesoare a spus:

nicio zi fără păsărică 🙃

Salut, vreau sa comunic si eu cu tine in PM insa nu poti primi mesaje.

Imi poti trimite tu unul ?

Thks 😀

Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Telefon: 07 noi 2 si-ale tale buze moi
  • Oras:Pe taramul Viselor
  • Telefon: 07 noi 2 si-ale tale buze moi
  • Oras:Pe taramul Viselor
La 29.08.2021 la 15:59, elprofesoare a spus:

nicio zi fără păsărică 🙃

ziua 120 fara pasarica, to be continued  ... am batut recordul, abstinenta totala, ma mai uit din cand in cand la cate o poza sau video sa imi aduc aminte cum arata :D 

Ps: ma fac Calugar :) 

  • Haha 1
  • Trist 1

” if i make you my emotional home .. i give you the power to make me homeless. Because on the day you decide to abandon me, betray me, hurt me, and i've put my emotional eggs in your basket, i've put all my emotional dependence in your bank, i've put my emotional wellbeing in your hands, and you abandon me, reject me, betray me, i am rendered instantly homeless in that moment, it's like i was kicked onto the streets ...i have no address because you were my address, you were my home ..”

Link spre comentariu
Vizitator scorpion1970
Reputație: 0

Ca.....intre prieteni😉

"Eram cu ăştia la o bere şi zicem noi să lăsăm toti telefoanele pe masă și care primeste primu mesaj, telefon de la nevastă plăteşte tot.

Eu eram bazat deja, nu am nevastă, și deodată mi se aprinde telefonul.. Mesaj de la nevasta unuia "hai pe la mine că prostu e plecat"...

Am plătit berile, mi am luat bătaie am și rămas nefutut"😀 😀 😀 

Link spre comentariu
Vizitator ruxysenzuala
Reputație: 0
La 29.08.2021 la 20:57, tcyxxl a spus:

Hai cu mine! 

Citisem odata o fantezie misto cu trenul: ea cu cracii pe buda vagonului sa fie linsa in pizda si in cur. Eu extrapolez, apoi urc eu si sa ma suga bine de tot...

Sună-mă 🤭

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...