Sari la conținut

Cum te simti azi


Vizitator 0ly

Postări Recomandate

Vizitator TheKing15
Reputație: 0
Acum 11 ore, extraterestru78 a spus:

Aha, dar tot cu aia mică intra in noul an, nu? 😬

Tu o ai extra asa-i?🤔🤣🤣 extramica😜😜

asta sa fie toata problema

sanatate fiilor

Link spre comentariu
Vizitator scorpion1970
Reputație: 0

La o nuntă, toţi bărbaţii căsătoriți au fost rugați să stea lângă persoana care le face viaţa frumoasă!

Barmanul, aproape a murit sufocat!

Link spre comentariu

Azi pusese un "expert" pe un canal de Telegram un grafic (certamente copiat de pe Tradingview) despre o anumită cryptomonedă și întreba dacă a desenat corect liniile de rezistență, Fibo etc. I-am scris că pe daily timeframe MACD și Stochastic arată bine și e perfect dacă vor veni în timp scurt și niște volume de buy, la care savantul întreabă cât valorează un MACD și dacă e listat pe Etoro... :)))  N-am mai râs cu atâta poftă de când găozache de Galați ce adoră puloi masiv de travestiți la care nu va ajunge probabil niciodată, ptr că e rupt în cur de dildo și trăiește din pensia mămicuței lui și nu are bani de sex pasiv cum îi place lui, a deschis în schimn topic despre crypto unde vorbea habarnist despre minerit de shitcoins. Jeez, rug pulls sunt special făcute ptr asemenea imbecili :( De i se taie internetul, se întâmplă clar două aspecte: s-a dus dreaq erudiția lui gugălistică cu care se afirmă pe la toate conversațiile, dar pe de altă parte este salvat de pierdut bani aiurea în caz că se apucă de minerit spooky shitcoins. În tot răul e și un bine. Cheers.

Link spre comentariu
Vizitator yourdreams90
Reputație: 0

Ion afla ca mai are de trait doar 24 ore. Ii spune sotiei si ii propune sa mai faca o data dragoste. Ea este de acord. Peste 6 ore, Ion ii spune din nou:
- Iubito, stii, mai am doar 18 ore de trait. Crezi ca am putea sa mai facem dragoste inca o data?
Sotia este din nou de acord. Cand se duce la culcare, se uita la ceas si vede ca acum au mai ramas doar 8 ore. Atunci ii spune sotiei:
- Iubito, te rog... inca o data inainte sa mor.
- Bineinteles, dragul meu... Apoi sotia se intoarce cu spatele si adoarme. Ion, agitat, nu poate adormi! Vede la un moment dat ca au mai ramas 4 ore. O trezeste pe sotie:
- Iubito, mai am doar 4 ore. Crezi ca am putea... Sotia se ridica si spune:
- Uite care e treaba Ioane, eu trebuie sa ma scol maine dimineata, tu nu!

Link spre comentariu
Vizitator scorpion1970
Reputație: 0

De o călugăriță se apropie gâfâind un soldat român:

- Te rog, te rog din suflet: lasa-mă să mă ascund sub fusta ta. Îți voi explica mai târziu! Călugăriţa a fost de acord. Un pic mai târziu se apropie doi tipi din poliția militară:

- Soră, scuzați, nu ați văzut pe aici din întâmplare un soldat?

Călugăriţa a răspuns că el a plecat în altă direcție.

După ce polițiștii au plecat soldatul iese de sub fusta și spune:

- Chiar nu ştiu cum să vă mulțumesc ... Știți ... Nu vreau să merg la război cu rușii...

Călugăriţa a răspuns că îl înțelege perfect.

Soldatul:

- Nu vreau să par nepoliticos... Dar aveți o pereche de picioare minunate! Călugăriţa:

- Daca ai fi privit un pic mai sus, ai fi văzut şi o pereche de coaie minunate. Nici eu nu vreau să merg la război cu ruşii!

Link spre comentariu
  • Super Premium
  • Oras:Brasov
  • Oras:Brasov
Acum 32 minute, scorpion1970 a spus:

De o călugăriță se apropie gâfâind un soldat român:

- Te rog, te rog din suflet: lasa-mă să mă ascund sub fusta ta. Îți voi explica mai târziu! Călugăriţa a fost de acord. Un pic mai târziu se apropie doi tipi din poliția militară:

- Soră, scuzați, nu ați văzut pe aici din întâmplare un soldat?

Călugăriţa a răspuns că el a plecat în altă direcție.

După ce polițiștii au plecat soldatul iese de sub fusta și spune:

- Chiar nu ştiu cum să vă mulțumesc ... Știți ... Nu vreau să merg la război cu rușii...

Călugăriţa a răspuns că îl înțelege perfect.

Soldatul:

- Nu vreau să par nepoliticos... Dar aveți o pereche de picioare minunate! Călugăriţa:

- Daca ai fi privit un pic mai sus, ai fi văzut şi o pereche de coaie minunate. Nici eu nu vreau să merg la război cu ruşii!

😂😂😂😂😂

  • Minus 1
Link spre comentariu
Vizitator yourdreams90
Reputație: 0

Doi tipi se ciocnesc din greseala intr-un supermarket. Primul tip catre celalalt:
- Imi cer mii de scuze, ma uitam dupa nevasta-mea!
- Sincer, si eu ma uit dupa a mea, Cred ca ne-am ratacit.
- Dar cum arata sotia dvs? Poate mergem sa le cautam impreuna!
- Inalta, picioare lungi, 90 - 60 - 90, dar a dvs?
- Nu mai conteaza, hai s-o cautam pe a ta!...

Link spre comentariu
Vizitator yourdreams90
Reputație: 0

Un barbat se intoarce seara tarziu de la o bauta cu pretenii. Intra in casa nervos, bate cu pumnu` in masa si striga la nevasta-sa:
- Femeie, cine e sefu` in casa asta?
Femeia, scurt, ii scapa un dos de palma peste gura. Barbatul resemnat:
- Da` ce? Nici macar sa intreb n-am voie?

Link spre comentariu
Vizitator scorpion1970
Reputație: 0

Un lup, o vulpe și un porc cad într-o groapă foarte adâncă... Din nefericire, nu era nimeni prin preajmă să îi poată ajuta să iasă...
Lupul: Eu cred, că două luni mă descurc, dacă nu vine nimeni! Mănânc porcu`, f*t vulpea, că doar nu ar fi prima oară și după aia, văd eu!
Vulpea: Lupul sigur mănâncă porcul` și sigur îmi dă și mie, că are nevoie de mine sa mă f*tă, n-ar fi prima oară! După aia, văd eu!
Porcul: Pe mine sigur mă mănâncă lupul, că de vulpe are nevoie - că i-am mai văzut eu cum se f*t prin tufișuri...
- Auzi măi, lupule?! Știu sigur că o să mă mănânci, dar am și eu o ultimă dorință! Dintotdeauna mi-am dorit să cânt, mă lași să fac și eu o cântare, înainte de a mă mânca?
- Da, măi porcule, zi!
Începu porcul o grohăială asurzitoare de-l auzi un vânător... Veni vânătorul și îi împușcă pe toți...
Porcul și vulpea căzură secerați, iar lupul, agonizând, zise:
- Băi, cum e viața asta! Aveam ce mânca, aveam ce f*te, ce dracu' mi-or fi trebuit mie lăutari?

Link spre comentariu
Vizitator yourdreams90
Reputație: 0
In cadrul unui experiment international se trimit pe cate o insula pustie cate doi barbati si o femeie pentru un an de zile. La experiment participa doi englezi si o englezoaica, doi francezi si o frantuzoaica, doi rusi si o rusoaica. Dupa un an sunt intrebate femeile despre experienta pe care au avut-o si ce impresie au:
Englezoaica: - Ce sa spun, a fost relaxant, am citit toata ziua, am ascultat muzica.
- Bine dar cei doi gentlemani?
- Nu stiu, nu a fost nimeni sa ne prezinte, asa ca fiecare si-a petrecut timpul cum a crezut de cuviinta.
Frantuzoica: - Oo, a fost splendid, as repeta oricand experienta asta. Pentru o luna am fost nevasta lui Jan Pierre si amanta lui Jan Luc, si cealalta luna nevasta lui Jan Luc si amanta lui Jan Pierre, si a fost ceva de vis...!
Rusoica amarata, obosita, sictirita: - A fost un cosmar, a fost de groaza... Toata ziua ma regulau cand unul cand altul si seara faceau sedinta si ma criticau ca-s curva.
 
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...