Sari la conținut

Cum te simti azi


Vizitator 0ly

Postări Recomandate

  • Oras:Cartierul cu 3 litere
  • Oras:Cartierul cu 3 litere
48 minutes ago, 4myfans said:

Iar si-a sters contul😂😂😂😂😂😂😂😂😂

Sufera omu, tulburari de personalitate😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂

laughing-funny.gif

Și ultima lui doleanță a fost către @picon

Ăștia doi se iubesc tare

 

:atm

  • Mersi 1
  • Minus 1
Link spre comentariu
Vizitator scorpion1970
Reputație: 0

Dacă aveți de gand sa va certați cu mine, am deja programari făcute pe luna iulie. Încep înscrierile pentru august😝

Link spre comentariu
Vizitator scorpion1970
Reputație: 0

Una mica.... 😉

Cum n-am murit eu când eram mic... nu știu! 🤔
•pâine albă cu gem sau înmuiată în zahăr ... fără gluten, lactoza free sau fresh de portocale! 😏
•grădinița in limba engleză... ( canci ), cel mult două, trei cuvinte în țigănește... asta dacă aveai “ norocul” să ai și ...🙈
•Hahaha ... apa plată sau Évian?! 😳 măăă, gura direct la robinet 😒
•casca pe bicicleta, cotiere și alte bazaconii, hm... îmi juleam genunchii și coatele până învățam să merg pe bicicleta lu’ bunicu ...
•FIFA, PlayStation?! 😂 țevi cu cornete de caiet, ziar sau ce mai găseam pe acolo... fotbal pe maidan... trăgeau părinții de noi să intrăm în casă, ăștea..acum ...🤨
•azi, copiii se iau de la școli în mașini, înainte erai pămpălău sau fraier dacă venea mă- ta să te ia de la școală, râdea toata clasa de tine!
•acum dacă e “ fraier” îl duc la psiholog 😖
•când luam bataie cu papucul mamei, o palmă... o urecheală zdravănă, nu apăream la știri că am fost maltratați... 🤫
•cam așa a fost atunci ... un lucru este interesant: o generație de oameni deștepți au ieșit dintr o generație de “țărani”, fără prea multă carte, care mergeau la biserica și erau modești.
Acum, dintr-o generație plină de oameni “deștepți”, nici “țărani” nu ies din ei 😬😁

Link spre comentariu
Vizitator DrogosP
Reputație: 0
Acum 6 minute, scorpion1970 a spus:

Una mica.... 😉

Cum n-am murit eu când eram mic... nu știu! 🤔
•pâine albă cu gem sau înmuiată în zahăr ... fără gluten, lactoza free sau fresh de portocale! 😏
•grădinița in limba engleză... ( canci ), cel mult două, trei cuvinte în țigănește... asta dacă aveai “ norocul” să ai și ...🙈
•Hahaha ... apa plată sau Évian?! 😳 măăă, gura direct la robinet 😒
•casca pe bicicleta, cotiere și alte bazaconii, hm... îmi juleam genunchii și coatele până învățam să merg pe bicicleta lu’ bunicu ...
•FIFA, PlayStation?! 😂 țevi cu cornete de caiet, ziar sau ce mai găseam pe acolo... fotbal pe maidan... trăgeau părinții de noi să intrăm în casă, ăștea..acum ...🤨
•azi, copiii se iau de la școli în mașini, înainte erai pămpălău sau fraier dacă venea mă- ta să te ia de la școală, râdea toata clasa de tine!
•acum dacă e “ fraier” îl duc la psiholog 😖
•când luam bataie cu papucul mamei, o palmă... o urecheală zdravănă, nu apăream la știri că am fost maltratați... 🤫
•cam așa a fost atunci ... un lucru este interesant: o generație de oameni deștepți au ieșit dintr o generație de “țărani”, fără prea multă carte, care mergeau la biserica și erau modești.
Acum, dintr-o generație plină de oameni “deștepți”, nici “țărani” nu ies din ei 😬😁

La școală luam bătaie cu rigla sau cu nuia din vișin, dacă îi spunem mamei că am primit bătaie la școală, mă bătea până rupea lingura de lemn de fundul meu, și pt asta le mulțumesc

Link spre comentariu
Vizitator scorpion1970
Reputație: 0
Acum 12 minute, DrogosP a spus:

La școală luam bătaie cu rigla sau cu nuia din vișin, dacă îi spunem mamei că am primit bătaie la școală, mă bătea până rupea lingura de lemn de fundul meu, și pt asta le mulțumesc

Greșit....erai la ora de psihologie cu...."practica"😉

Link spre comentariu
  • Super Premium
  • Oras:Brasov
  • Oras:Brasov
Acum 19 minute, DrogosP a spus:

La școală luam bătaie cu rigla sau cu nuia din vișin, dacă îi spunem mamei că am primit bătaie la școală, mă bătea până rupea lingura de lemn de fundul meu, și pt asta le mulțumesc

La fel și eu.... noroc ca noi nu aveam vișin în fata blocului dar din restul am primit și io😂

Link spre comentariu
Reputație: -1368
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti
Acum 2 ore, DrogosP a spus:

La școală luam bătaie cu rigla sau cu nuia din vișin, dacă îi spunem mamei că am primit bătaie la școală, mă bătea până rupea lingura de lemn de fundul meu, și pt asta le mulțumesc

   Inseamna ca esti clientul ideal, la sedintele mele, de dominare dura. Profesoara de fantezii, Sanziana ( Siana ), te asteapta, sa iti inroseasca fundul !

  • Haha 1
Link spre comentariu
Reputație: -1368
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti
Acum 2 ore, extraterestru78 a spus:

La fel și eu.... noroc ca noi nu aveam vișin în fata blocului dar din restul am primit și io😂

      Te astept, si pe tine ! Cu ce iti place bataita, cu bici, curea, cravasa, tocator, matura, papucul, rigla ?

  Este unul care ma tot suna ca vrea sa il bat la fund cu nuiaua...i-am spus sa vina cu nuiaua el, ca eu nu stau in padure, stau in centrul Bucurestiului. 

  • Haha 1
Link spre comentariu
  • Super Premium
  • Oras:Brasov
  • Oras:Brasov
Acum 1 oră, siana a spus:

      Te astept, si pe tine ! Cu ce iti place bataita, cu bici, curea, cravasa, tocator, matura, papucul, rigla ?

  Este unul care ma tot suna ca vrea sa il bat la fund cu nuiaua...i-am spus sa vina cu nuiaua el, ca eu nu stau in padure, stau in centrul Bucurestiului. 

Pentru un futai bun as merge, dar bătăiță păstreazo pentru alții ca nu-s pasionat😂😂

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator DrogosP
Reputație: 0
Acum 9 ore, siana a spus:

   Inseamna ca esti clientul ideal, la sedintele mele, de dominare dura. Profesoara de fantezii, Sanziana ( Siana ), te asteapta, sa iti inroseasca fundul !

Mi-ar place sa îți fac o vizită doar pt sex, nu sunt fan dominare, mi-au făcut plinul la școală, îți dai seama ce cuminte am fost🤣 

Dacă vi tu prin vest unde mă învârt zilnic, că un București șanse mici să ajung, și să am și timp liber.

 

Link spre comentariu
  • Membru Premium

“Un italian în Bucureşti, agaţă o piţipoancă, o duce la el în apartament. Înainte să şi-o pună, o vede pe tipă că se dădea cu o cremă prin zonele intime. Mirat, o întreabă:

– Ma per che?

Tipa:

– Per alunecare.

La care italianul îşi dă jos lanţul de la gât şi îl înfăşoară pe instrument.

Tipa, mirată:

– Ma per che?

– Per non derapare!

  • Haha 1
Link spre comentariu
  • Oras:Cartierul cu 3 litere
  • Oras:Cartierul cu 3 litere
On 7/13/2022 at 7:01 AM, picon said:

Să le sugi pulile!

Sugi tu toate pulEle nu pulile, moșule nici măcar pluralul de la puli nu îl știi.

Analfabet ce ești 

Ai numai "i"- uri sub chelia aia lovită de statui 

=))

 

 

  • Minus 1
Link spre comentariu
Vizitator scorpion1970
Reputație: 0

BREAKING NEWS!!!

Maternitatea Ploiești anunţă că azi, la ora 09:14:32, s-a născut bunicul primului șofer care va conduce pe autostrada

Comarnic-Braşov!

Să fie într-un ceas bun! Doamne ajută!😉

Link spre comentariu

  • Oras:Timișoara
  • Oras:Timișoara
10 minutes ago, KimInLove said:

Mă simt sufocată de caldura din atmosferă 😩😩😩

38 de grade Celsius in Anglia ? WTF !??

32B8363C-87E7-4F14-A478-1BD9D3D771A8.png

 

Oamenii de știință spun că are legătură cu tulburarea sistemului de presiune înaltă din zona Azorelor: 

 

  • Minus 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members and 10 guests

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...