Sari la conținut

Cum te simti azi


Vizitator 0ly

Postări Recomandate

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Sunt chiar posesor de imagini HOTI IN ACTIUNE ! Dar fix 12 secunde nu se vede nimic ! Faza lunga  in camera si pa pa :))

 

Sa te consideri fericit , mie cand mie le-au furat, le-au luat cu totul , nu s-au multumit doar cu sticla.Noroc ca am si casco.=)) 

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

romanu' este hot prin definitie. Nu conteaza ca nu are nevoie, el le ia ca "amintire" :))

 

Cu husa mea ce ar fi putut face? Care a trebuit sa fie taiata pentru a o putea da jos, fiindca era bagata prin antifurt...

 

Asadar, nu te baza ca nu are nimeni nevoie de .....carton  :laugh2   

 

On topic:

 

Azi ma simt supeeeeer, de vreo trei zile astept ziua asta ;)

 

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

nefutut. dar nefutut rau. si preocupat de o saptamana care se anunta groaznic de plina de munca si fara pasarica...

Auuu,ce-mi aud urechile?tu ne.....?trebuiesc luate masuri de urgenta,nu se poate pierde asa bunatate din pat.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

:clapp  :clapp  :clapp  :clapp

 

... si daca stiu ca cineva chiar mi-ar trage-o, din suflet si cu placere, deja ma simt mai bine...

chiar ma faci sa ma intorc,nu te las in suferinta,sunt eu impulsiva si nu prea stiu sa zambesc uneori (nu intentionat,asa sunt de la natura),dar de apreciat oamenii care merita,intotdeauna o recunosc.Sper sa iti schimb parerea,pentru toata saptamana.ce zici pot?

Link spre comentariu
  • Oras:Catania
  • Oras:Catania

NF de saptamani intregi, urmeaza inca o saptamana grea de munca (ca deh, unii dintre noi mai trebuie sa prestam si munca altora, in timp ce respectivii isi iau pauze de tigara, precum pauzele din meciurile de baschet - sfertul 1, sfertul 2, sfertul 3 etc...), fetele de calitate care lucreaza in weekend sunt tot mai putin disponibile, incepand cu orele 8 sau 9... sau sunt deja ocupate :( Messi needs to score :(

Link spre comentariu
  • Oras:de peste tot si de nicaieri
  • Oras:de peste tot si de nicaieri

Baszokbele, te rog, sterge poza postata mai sus; n-ai acordul meu s-o publici pe acest forum. :D

 

In alta oridine de idei, azi ma simt cu chef de viata si in stare sa iau weekendul de la inceput. :P

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members and 1 guest

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...