Sari la conținut

andra 0733023292


Postări Recomandate

  • Oras:Targoviste
  • Oras:Targoviste

Eu nu mai inteleg nimic, sunt 3 conturi diferite pe topic și ultimul este al Alexandrei care a prestat în Târgoviște și a spus mai sus ca i-a fost spart contul. Până la urmă este sau nu Alexandra care s-a retras acum ceva timp?? Ma lămurește și pe mine cineva?

Link spre comentariu

Hei băieți 😘😘😘 sorry că nu am mai postat nimic 🙄🙄 momentan nu sunt in oras, voi reveni în August, atunci vom putea sa ne satisfacem nebuniile 😎😎 Eu am doar un singur site, pentru moment este sters😘😘 Aveți grija de corpurile voastre frumoșilor 😘😘😘😘 👉👌

Link spre comentariu
  • Oras:Targoviste
  • Oras:Targoviste

Prima data am sunat sa vad daca era disponibila azi ca mereu am prins telefonul inchis si mi-a raspuns, dupa o introductie simpla a ce si cum am sunat pe la ora 2 fara ceva pentru a stabilii o intalnire si domnisoara a spus sa-i transmit locatia prin google maps pe whatsapp si m-am conformat, am inteles dupa cum se poate vedea si in mesaje si la timpul la care au fost trimise situatia domnisoarei ca avea ceva neasteptat aparut in program, pentru ca nu voiam sa o pun pe drumuri haihui pe domnisoara ca stia deja unde sa vina si nu voiam sa plec si sa imi de-a mesaj ca vine, am dat mesaje si am vrut un raspuns pentru a stii daca mai vine, acum ce sa zic m-am enervat ca nu am primit un raspuns si mi-a blocat si numarul pentru ca pe la 5 fara 15 am inceput sa sun insistent pentru ca voiam un raspuns, am pierdut 3 ore si nici macar un raspuns, chiar nu stiu ce sa mai zic, la telefon a vorbit asa frumos si parea foarte de treaba

post-131951-0-42187200-1538839146_thumb.png

post-131951-0-27160500-1538839179_thumb.png

post-131951-0-28575300-1538839193_thumb.png

Link spre comentariu
  • Oras:targoviste
  • Oras:targoviste

Trebuia sa nu te mai complici.daca ti a zis ca nu poate atunci.trebuia sa ti vezi de treaba.doar nu venea fara sa te anunte.daca era interesatw iti dadea un sms .sa te anunte ca e disponibila si daca o mai poti primii.asa nu ai facut altceva decat sa o stresesi sunand incontinuu.parerea mea .nu Cunosc personal.dar eu nu as fi procedat asa 😉☺

Link spre comentariu

Domnul Rodac97, eu te-am anunțat ca nu pot veni dar tu tot ai insistat și ai insistat sa suni, dacă ai văzut ca după ora 4 nu ți-am mai răspuns și ți-am dat mesaj ca nu pot vorbi tu ai insistat in continuare, imi cer scuze pentru faptul ca nu am putut veni. ÃŽți mulțumesc Maryan90 😘😘

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...