Sari la conținut

Lorena 0727546523


Postări Recomandate

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Da cine a spus că noi nu vrem să aibă clienți????

Ne doare in floci dacă sunt sau nu papagali flausati care o vizitează.

De supărare că are Lorena are clienți desfac o sticlă de vin să-mi înec amarul.

Cand unde cum ramane cu sticla aia :laugh2  :laugh2

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Doamne ajuta  ....ma duc sa ma fac mov cu Soprana  :laugh2 :laugh2 :laugh2

Cred ca iti fac eu mov altceva ca beau cu Sfantul 2-3 pahare si pe urma te vad cel mai frumos dintre toate bagaboantele si ti-o scap un pic.Ca asa iti doresti sa fi mov dar nu ai precizat unde

Link spre comentariu
  • Oras:In papuris ca sa ma chis
  • Oras:In papuris ca sa ma chis

Cred ca iti fac eu mov altceva ca beau cu Sfantul 2-3 pahare si pe urma te vad cel mai frumos dintre toate bagaboantele si ti-o scap un pic.Ca asa iti doresti sa fi mov dar nu ai precizat unde

ai uitat sa spui cum doresti s-o suji  SOLZOS mic si fraier   :laugh2 :laugh2 :laugh2

Am intuit eu bine ca incepe sa-ti placa gustul , dupa cum te tii dupa mine  :laugh2

 

Ia uitati-va la asta si-a lasat "taraba" (Cuibarul) descoperit si a venit sa latre de foame aici  :slap2

  • Like 19
  • Minus 14
Link spre comentariu
  • Oras:Satu' cu ministri
  • Oras:Satu' cu ministri

Mi-ai lasat impresia ca veghezi la inalta mea conduita morala de baiat educat din familie buna si ma asteptam sa fiu apostrofat pentru limbajul folosit...

My bad !

E tardiv.
  • Like 3
  • Minus 19
Link spre comentariu
  • Oras:FALASTOACA
  • Oras:FALASTOACA

Toate fac orice. Sa nu comenteze una ca nu e asa. Cand vine malacu' nu il mai scoate nici dracu', iar malacu' vine cand vrea. Si daca vrea limbi in cur, o sa dea limbi in cur !

Iar asta e cazul soft...

Whatever, offtopic!

 

Ce mai face Lorena ?

Aproape toate prostituatele trec prin umilințe externe,pentru că este inevitabil.

Asta este o situație pe care n-au cum s-o înțeleagă cei care merg la curve îmbrăcați în frac,papion si cu buchetul de trandafiri in mâna.

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

ai uitat sa spui cum doresti s-o suji  SOLZOS mic si fraier   :laugh2 :laugh2 :laugh2

Am intuit eu bine ca incepe sa-ti placa gustul , dupa cum te tii dupa mine  :laugh2

Chiar a inceput sa imi placa de tine bagaboanta mica ce esti si vreau sa te fut si sa te fac mov si la propriu si la figurat

Link spre comentariu
  • Oras:In papuris ca sa ma chis
  • Oras:In papuris ca sa ma chis

Chiar a inceput sa imi placa de tine bagaboanta mica ce esti si vreau sa te fut si sa te fac mov si la propriu si la figurat

Dispari ,ba , ca aici se duc lupte grele de luni de zile , nu faci fata pe aici ...eventual spate .

 

Am priceput vrei sa deprinzi DEBANDADA s-o practici si tu la tine in cuibar  ?

Totul are un inceput... dar tot  mai distractiv este finalul   :laugh2

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Dispari ,ba , ca aici se duc lupte grele de luni de zile , nu faci fata pe aici ...eventual spate .

 

Am priceput vrei sa deprinzi DEBANDADA s-o practici si tu la tine in cuibar  ?

Totul are un inceput... dar tot  mai distractiv este finalul   :laugh2

Cand eram eu pe forumul asta nici floci la cur nu aveai 

Link spre comentariu
  • Oras:pretutindeni
  • Oras:pretutindeni

Da cine a spus că noi nu vrem să aibă clienți????

Ne doare in floci dacă sunt sau nu papagali flausati care o vizitează.

De supărare că are Lorena are clienți desfac o sticlă de vin să-mi înec amarul.

Poti sa desfaci doua ,ajung si eu repede sa i facem un parastas frumos  :snap

Link spre comentariu
  • Oras:all over (NU e o ironie...)
  • Oras:all over (NU e o ironie...)

Ultima data cand m-am uitat pe topicul asta, era cam pe la pag. 330-si-ceva. Acum, surprins sa vad cat s-a mai scris, am dat click pe sarite, asa din 2 in 3 pagini (cum fac de obicei cand ajung prin zona asta), pana la 360... apoi m-am plictisit si am sarit direct aici, la final.

 

Rog pe cineva care a avut suficienta rabdare, sa ma puna in tema... s-a mai intamplat ceva semnificativ in ultimele 32 de pagini? :)

 

Mersi anticipat!

  • Like 4
Link spre comentariu
  • Oras:In papuris ca sa ma chis
  • Oras:In papuris ca sa ma chis

Ultima data cand m-am uitat pe topicul asta, era cam pe la pag. 330-si-ceva. Acum, surprins sa vad cat s-a mai scris, am dat click pe sarite, asa din 2 in 3 pagini (cum fac de obicei cand ajung prin zona asta), pana la 360... apoi m-am plictisit si am sarit direct aici, la final.

 

Rog pe cineva care a avut suficienta rabdare, sa ma puna in tema... s-a mai intamplat ceva semnificativ in ultimele 32 de pagini? :)

 

Mersi anticipat!

nu ai pierdut nimic interesant

scorul este tot 0-0 :)

  • Like 20
  • Minus 14
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Ultima data cand m-am uitat pe topicul asta, era cam pe la pag. 330-si-ceva. Acum, surprins sa vad cat s-a mai scris, am dat click pe sarite, asa din 2 in 3 pagini (cum fac de obicei cand ajung prin zona asta), pana la 360... apoi m-am plictisit si am sarit direct aici, la final.

 

Rog pe cineva care a avut suficienta rabdare, sa ma puna in tema... s-a mai intamplat ceva semnificativ in ultimele 32 de pagini? :)

 

Mersi anticipat!

Un fel de Die Hard 1 (cu mentiunea ca scena in care Bruce Wills calca pe cioburi descult s-a repetat pe topic cu ambii protagonisti principali calcand pe cioburi si racnind de mama focului... de placere :laugh2 :laugh2 ). Si oricum fiecare dintre cei doi eroi isi schimba rolul (cand erou bun, cand erou negativ).

  • Like 3
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members and 1 guest

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...