Sari la conținut

Lorena 0727546523


Postări Recomandate

  • Oras:pretutindeni
  • Oras:pretutindeni

Hai sictir dobitocule...e ultimul comm, de acum te ignor...stii vorba aceea: cel mai destept cedeaza primul.

E mai greu sa intelegi la ce fata de carmolist ai...cand nu mai ai euro sa schimbi sigur bei si apa de la rate.Fraiere!

AI vreun interes aci ?? sau ?? Vezi ca trebuie sa stai la rand ,multi o sa profite den anivitatea curvei ..Mai bine plimba ursu ,ai fost ai futut acum taci !

Link spre comentariu
  • Oras:pretutindeni
  • Oras:pretutindeni

Hai sictir dobitocule...e ultimul comm, de acum te ignor...stii vorba aceea: cel mai destept cedeaza primul.

E mai greu sa intelegi la ce fata de carmolist ai...cand nu mai ai euro sa schimbi sigur bei si apa de la rate.Fraiere!

Esti langa Lorena acum ? Vezi ca te asteapta nevasta acasa !

Link spre comentariu
  • Oras:pretutindeni
  • Oras:pretutindeni

Bai Dobrica alcoolistule.

..nu-mi mai purta mie de grija...eu am aflat de existenta prezervativului.Daca ar fi aflat si ai tai parinti nu s-ar mai fi nascut o scursura ca tine

Văd că te tii ca rahatul de izmene ,acum inteleg de ce iti place de Lorena .E singura care face scato cu voi .Tu esti facut din laba trista si aruncat la colt de gard ,te-a crescut o veverita ! :slap2  

Link spre comentariu
  • Oras:pretutindeni
  • Oras:pretutindeni

Dobre care isi face iubite curve

Actuala pe cat o suge?

Prostane cand am lat o pe Lorena de pe strada era o prapadita ,apoi a devenit curva .Cand a inceput sa faca neprotejat i-am dat cu flit si iar  aajuns o prapadita Una din iubitele mele este nevasta ta  !

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...