Sari la conținut

Lorena 0727546523


Postări Recomandate

  • Oras:all over (NU e o ironie...)
  • Oras:all over (NU e o ironie...)

Ma oameni buni (adica Lorena & Daniel), sunt si io curios de-o chestie.

 

Citind threadul asta asa, din doua-n trei pagini, cum o fac de obicei, deseori observ ca unul din subiectele favorite cu care va dati la gioale este cat de rau parinte este celalalt, cat de rau o duce copilul celuilalt. Ba ca unu' din copii nu primeste pensie alimentara si e repetent, ba ca altu' umbla cu nu-stiu-cine si e alcoolic... ma rog. Voi stiti mai bine.

 

Curiozitatea mea sincera este: daca propriii vostri copii (sau prietenii / colegii lor) nimeresc intamplator si citesc show-ul pe care-l faceti voi aici, v-ati pus vreodata problema - oare ce-o sa creada si cum o sa se simta? ;)

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:nairobi
  • Oras:nairobi

Ma oameni buni (adica Lorena & Daniel), sunt si io curios de-o chestie.

 

Citind threadul asta asa, din doua-n trei pagini, cum o fac de obicei, deseori observ ca unul din subiectele favorite cu care va dati la gioale este cat de rau parinte este celalalt, cat de rau o duce copilul celuilalt. Ba ca unu' din copii nu primeste pensie alimentara si e repetent, ba ca altu' umbla cu nu-stiu-cine si e alcoolic... ma rog. Voi stiti mai bine.

 

Curiozitatea mea sincera este: daca propriii vostri copii (sau prietenii / colegii lor) nimeresc intamplator si citesc show-ul pe care-l faceti voi aici, v-ati pus vreodata problema - oare ce-o sa creada si cum o sa se simta? ;)

MAI TRAGIC : DACA AFLA FIUL LUI DOBRE CA TACSU ISI RUPE PARTZU CU UN CIOROI ORDINAR

 

post-110402-0-00497600-1485516341.jpeg

Link spre comentariu
  • Oras:pretutindeni
  • Oras:pretutindeni

Off Dobre, amarat ești..Eu îmi urc sexosul meu cur în mașină si mă plimb unde și când vrea pizda mea...Tu te plimbi din balcon până în baie și invers...

Tu te lafai in spume si copilul tau sta in conditii mizere mama denaturata ,,daca nu erai o curva proasta acun aveai casa ta si nu te milogeai pe la toti sa-ti dea bani de chirie ,Sexoxul tau cur facut franjuri de totisi flesca ta de pizda au produs degeaba bani Eu ma plimb si stau in casa mea ,tu pe unde apuci ,asta este diferenta dintre no .Totul este trecator pentru tine si timpul nu iarta pe nimeni

Link spre comentariu
  • Oras:pretutindeni
  • Oras:pretutindeni

Ma oameni buni (adica Lorena & Daniel), sunt si io curios de-o chestie.

 

Citind threadul asta asa, din doua-n trei pagini, cum o fac de obicei, deseori observ ca unul din subiectele favorite cu care va dati la gioale este cat de rau parinte este celalalt, cat de rau o duce copilul celuilalt. Ba ca unu' din copii nu primeste pensie alimentara si e repetent, ba ca altu' umbla cu nu-stiu-cine si e alcoolic... ma rog. Voi stiti mai bine.

 

Curiozitatea mea sincera este: daca propriii vostri copii (sau prietenii / colegii lor) nimeresc intamplator si citesc show-ul pe care-l faceti voi aici, v-ati pus vreodata problema - oare ce-o sa creada si cum o sa se simta? ;)

Te rog sa-ti sa-ti spui tu parerea de membru vechi pe aici referitor la acesta curva  :snap

Link spre comentariu
  • Oras:pretutindeni
  • Oras:pretutindeni

Dobre, aurolacule, ai imputit Berceniul. Mai spala.te la gură, la putica și la cur că ești plin de căcat...

Aurolac e fitu zdreanta ordinara si in acest timp tu te distrezi si iti rupi curu cu cine apuci taci draku ca mirosi a pula de la un kilometru 

Link spre comentariu
  • Oras:pretutindeni
  • Oras:pretutindeni

Ia Dobre jegule, acum o oră mă plimbam cu copilul prin oraș cu mașina...Dacă îmi permit...Înghițite.ar pământul de javra care ești.

ACUM VREO DOI ANI ZICEAI CA DAI BAIRAM SI INVITI TOT FORUMUL CAND CUMPERI APARTAMENT COPILULUITAU! INTREBAREA ESTE IN CE AN ? ACUM VREO DOI ANI SPUNEAI CA DIN NCAUZA MEA NU AI TU NICI UN EURO PUS DEOPARTE .INTREBAREA ESTE CATI CENTI AI PUS DEOPARTE IN CEI DOI ANI DE CAND EU TI AM DAT VANT ?CATI ANI MAI TREBUIE SA REALIZEZI CA NU AI NIMIC ,CA ESTI O PRAPADITA CA TIMPUL TRECE ?

Link spre comentariu
  • Oras:Dacă dragoste nu e...facem
  • Oras:Dacă dragoste nu e...facem

Tu te lafai in spume si copilul tau sta in conditii mizere mama denaturata ,,daca nu erai o curva proasta acun aveai casa ta si nu te milogeai pe la toti sa-ti dea bani de chirie ,Sexoxul tau cur facut franjuri de totisi flesca ta de pizda au produs degeaba bani Eu ma plimb si stau in casa mea ,tu pe unde apuci ,asta este diferenta dintre no .Totul este trecator pentru tine si timpul nu iarta pe nimeni

cine morții tai ești tu să mă judeci pe mine? Și ce mormantul tau te fute grija de viața mea, de familia mea, de pizda mea...Vezi.ti în morții tăi de viața ta și de treburile tale și nu te mai baga unde nu îți fierbe oala că nu am nici o treaba cu tine, nu ești familia mea, nu ești iubitul meu, nu ești prieten, nu ești nimic pt mine. Ești doar un aurolac schizofrenic care trăiește din mila chiriașilor și dormi pe balcon la -20 de grade. Ia pune.ti în morții tăi poze cu taloanele de la mașinile de lux care mănânci căcat că le ai, fa poza la panoul de întreținere și toate facturile sa dovedești că sunt plătite la zi, fa poza la ecranul bancomatului să vadă lumea câți bani ai pe card și fă.ti poza la cacata aia de puta care nici de.a draku nu se scoală după ce că e scurta...Ești un schizofrenic fara șanse de vindecare...Huooo la Balaceanca cu tine vierme
Link spre comentariu
  • Oras:Dacă dragoste nu e...facem
  • Oras:Dacă dragoste nu e...facem

Ia Dobre jegule, fiți.ar mormantul tau al dracului, când e făcută poza? În seara asta la 10. Te doare adevărul și realitatea? Tu ce mașina ai? lesinatule de foame care trăiești din mila chiriașului negru...Cacam.as pe crucea ta de aurolac infect.

post-223415-0-01678500-1485558779_thumb.jpg

Link spre comentariu
  • Oras:pretutindeni
  • Oras:pretutindeni

Ia Dobre jegule, fiți.ar mormantul tau al dracului, când e făcută poza? În seara asta la 10. Te doare adevărul și realitatea? Tu ce mașina ai? lesinatule de foame care trăiești din mila chiriașului negru...Cacam.as pe crucea ta de aurolac infect.

ESTI EXPERTA IN FALSURI DAR NU LE FACI DE PRIMA OARA BAREM PENTRU CA ESTI SI DEOSEBIT E PROASTA .PUNE-L DRAKU PE DEMENTUL ALA SA MAI FACA DOUA CONTURI SI SA SCRIE RECENZII CA MURITI CA SOBOLANII DE FOAME IN CASA ,PARCA VAD CA IAR FUGI SI LASI DATORII SI PE AICI

Link spre comentariu
  • Oras:pretutindeni
  • Oras:pretutindeni

cine morții tai ești tu să mă judeci pe mine? Și ce mormantul tau te fute grija de viața mea, de familia mea, de pizda mea...Vezi.ti în morții tăi de viața ta și de treburile tale și nu te mai baga unde nu îți fierbe oala că nu am nici o treaba cu tine, nu ești familia mea, nu ești iubitul meu, nu ești prieten, nu ești nimic pt mine. Ești doar un aurolac schizofrenic care trăiește din mila chiriașilor și dormi pe balcon la -20 de grade. Ia pune.ti în morții tăi poze cu taloanele de la mașinile de lux care mănânci căcat că le ai, fa poza la panoul de întreținere și toate facturile sa dovedești că sunt plătite la zi, fa poza la ecranul bancomatului să vadă lumea câți bani ai pe card și fă.ti poza la cacata aia de puta care nici de.a draku nu se scoală după ce că e scurta...Ești un schizofrenic fara șanse de vindecare...Huooo la Balaceanca cu tine vierme

EU SUNT COSMARUL TAU SI NU TE LAS PANA NU SPUI ADEVARUL ,AI STA CINCI ANI GRATIS IN CASA MEA ,ASTA VARA TI-AM MAI DAT O SANSA SI TE-AM IMBRACAT .TE ROADE INVIDIA SA PUN TOATE ACELE LUCRURI NUMAI CA NU COBOR LA MINTEA TA BOLNAVA SI TU STII ADEVARUL DAR TE OFTICI DE MORI .UNUL DIN MOTIVELE PENTRU CARE AI PLECAT ASTA VARA LA UNU NOAPTEA DIN CASA MEA A FOST ACELA CA NU TI-AM DAT 2000 SA TE APUCI IAR DE PROSTITUTIE DAR L-AI IMBARLIGAT IAR PE PROSTAN SI TI-A DAT EL .CAND TE CERTAI CU EL VENEAI LA MINE SAU INVERS .CAT CREZI CA MAI MERGE ASA ?ASTA VARA CAT AI STAT LA MINE AVEAM VREUN CHIRIAS ? EU NU IMI AMINTESC !NICI ACUM NU AM ,AM AVUT CAND AM FOST PLECAT DIN TARA SI TU AI STAT CU EI JAVRA ORDINARA 

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Lorena ignoral nu are rost sa-ti bati capu degeaba,fiecare persoana face ce vrea cu viata lui,ne sta in caracter sa fim niste mici judecatori si sa judecam lumea aiurea fara nici un drept...este foarte urat ce face baiatu "doBre".

Link spre comentariu
  • Oras:pretutindeni
  • Oras:pretutindeni

MAI TRAGIC : DACA AFLA FIUL LUI DOBRE CA TACSU ISI RUPE PARTZU CU UN CIOROI ORDINAR

 

post-110402-0-00497600-1485516341.jpeg

MATA STIE CA AI DAT IAR BANI LA CURVA ?IL TRIMIT MAINE PE NEGRU ALA SA-I RUPA GAOZU LU LOREN ASA TE OFTICI PANA FACI PLICI ,CU CE DREPT AI PUS POZA UNUI OM FARA ACORDUL LUI LORENA SAU GEORGE ??

Link spre comentariu
  • Oras:pretutindeni
  • Oras:pretutindeni

Lorena ignoral nu are rost sa-ti bati capu degeaba,fiecare persoana face ce vrea cu viata lui,ne sta in caracter sa fim niste mici judecatori si sa judecam lumea aiurea fara nici un drept...este foarte urat ce face baiatu "doBre".

SERIOS ?? este frumos cand s-a kkt Lorena sipe tine ! Sau ai orbul gainilor sau ai citit decat ultima pagina ?.De fapt pe asta marjeaza curva Probabil ai un baiat pe care il cheama ca pe mine ,eu am 44 de ani taca .Ce cap sa si bata boarfa ? intai trebuie sa aibe asa ceva !

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Ma oameni buni (adica Lorena & Daniel), sunt si io curios de-o chestie.

 

Citind threadul asta asa, din doua-n trei pagini, cum o fac de obicei, deseori observ ca unul din subiectele favorite cu care va dati la gioale este cat de rau parinte este celalalt, cat de rau o duce copilul celuilalt. Ba ca unu' din copii nu primeste pensie alimentara si e repetent, ba ca altu' umbla cu nu-stiu-cine si e alcoolic... ma rog. Voi stiti mai bine.

 

Curiozitatea mea sincera este: daca propriii vostri copii (sau prietenii / colegii lor) nimeresc intamplator si citesc show-ul pe care-l faceti voi aici, v-ati pus vreodata problema - oare ce-o sa creada si cum o sa se simta? ;)

Li se rupe de copiii lor.

Link spre comentariu
  • Oras:pretutindeni
  • Oras:pretutindeni

Li se rupe de copiii lor.

Copilul meu este major si l-am realizat ,,Această curvă isi duce copilul in atelierul unde prestează , această zdreantă stie că fiul ei ciordește din magazine , această patasută stie că fiul ei a abandonat scoala , această mamă denaturată nu a plătit pensia alimentară de sapte ani , această javră ordinară lipsită de scrupule stie in ce conditii locuieste fiul ei Tragic si jenant este că nu face nimic să rezolve aceste situatii desi poate
Link spre comentariu
  • Oras:Acolo
  • Oras:Acolo

SERIOS ?? este frumos cand s-a kkt Lorena sipe tine ! Sau ai orbul gainilor sau ai citit decat ultima pagina ?.De fapt pe asta marjeaza curva Probabil ai un baiat pe care il cheama ca pe mine ,eu am 44 de ani taca .Ce cap sa si bata boarfa ? intai trebuie sa aibe asa ceva !

Daca la 44 de ani iti pierzi timpu pe aici si te certi cu Lorena de parca ati fi 2 copii esti praf. Ia zi Dobre cand s-a impartit creierul tu plecasei sa te pisi?Sau aveti un creier pt doi si il folositi fiecare cand aveti nevoie
  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...