Sari la conținut

Lorena 0727546523


Postări Recomandate

Vizitator
Reputație: 0

Nu..sunt obisnuita sa nu scriu conform sintaxei si morfologiei.. pe net se poate scrie oricum..eu scriu cu puncte multe intre propozitii...numele mi.l scriu cu dublaj multiplu de consoana..asa vreau eu

Link spre comentariu
  • Oras:pretutindeni
  • Oras:pretutindeni

Nu..sunt obisnuita sa nu scriu conform sintaxei si morfologiei.. pe net se poate scrie oricum..eu scriu cu puncte multe intre propozitii...numele mi.l scriu cu dublaj multiplu de consoana..asa vreau eu

punctatele fac diferenta  :laugh2  :laugh2 de limbi zic .

Link spre comentariu
  • Oras:Satu' cu ministri
  • Oras:Satu' cu ministri

Nu..sunt obisnuita sa nu scriu conform sintaxei si morfologiei.. pe net se poate scrie oricum..eu scriu cu puncte multe intre propozitii...numele mi.l scriu cu dublaj multiplu de consoana..asa vreau eu

Nu înțelegi că nu e vorba de scriere specifică netului, ci de o greșeală specifică agramaților, repetată? 

Și nu, totuși pe net nu se scrie oricum!  

Link spre comentariu
  • Oras:pretutindeni
  • Oras:pretutindeni

Nu înțelegi că nu e vorba de scriere specifică netului, ci de o greșeală specifică agramaților, repetată? 

Și nu, totuși pe net nu se scrie oricum!  

De Lorena ce zici ca scrie dupa contul babardierului numai cu majuscule ,incearca sa ma imite .

Link spre comentariu

Vizitator
Reputație: 0

De Lorena ce zici ca scrie dupa contul babardierului numai cu majuscule ,incearca sa ma imite 

 

cam suspect ca aic apare adelina.milf, o infecta ca face neprotejat in cur de anii... chiar cred despre asta dobre i serios, despre neprotejat in cur.

E bine ca am cur..cand n.o sa mai am.

voi face neprotejat in gura altora care ma musca acum de acel cur

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
×
×
  • Creează nouă...