Sari la conținut

Lorena 0727546523


Postări Recomandate

  • Oras:pretutindeni
  • Oras:pretutindeni

Acum cateva luni vi se lipise stomacele de sirea spinarii  :laugh2  acum calariti restaurantele prin Mall-uri  :slap2

 

Pune mana si strange bani si cumpara-i o casa , lasa dracu' laudatul asta de prost gust :no2

Ce sa stranga ca trebuie sa dea 20000 de lei la baietii care au imprumutat o

Link spre comentariu
  • Oras:pretutindeni
  • Oras:pretutindeni

Dobrica putza mica..arde-te-ar focul sa te ardă si trei negri "mititei".....pune poze cu ce mananci....lua-te-ar SMURD-ul sa te ia....a devenit thread-ul asta mai nou,expoziție gastronomica

Arde te ar frigideru de supozitor prost ,Lorena ti a luat mintile ! 

Link spre comentariu
  • Oras:Satu' cu ministri
  • Oras:Satu' cu ministri

Unde sunt acum justțiarii @winehouse_fellow, @enervantul și@ nu mai spune, să facă deosebirea dintre a vehicula niște poze în privat?  Așteptăn opinia lor!

În rest, banarea lui Dobrică și a Lorennei, se impune! Deja, au depășit cu mult limitele celui mai elementar bun-simț și decență.

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:pretutindeni
  • Oras:pretutindeni

Unde sunt acum justțiarii @winehouse_fellow, @enervantul și@ nu mai spune, să facă deosebirea dintre a vehicula niște poze în privat?  Așteptăn opinia lor!

În rest, banarea lui Dobrică și a Lorennei, se impune! Deja, au depășit cu mult limitele celui mai elementar bun-simț și decență.

Am raspuns in aceeasi maniera dar argumentat ,de falsuri se ocupa altii ..Este usor sa fac alt cont si spun tot adevarul ..cu nume ,prenume si poze nepixelate asa cum a inceput Lorenna acest circ Nu am vrut asa ceva dar cand starnesti uraganul sa te astepti la consecinte  :snap

Link spre comentariu
  • Oras:pretutindeni
  • Oras:pretutindeni

Unde sunt acum justțiarii @winehouse_fellow, @enervantul și@ nu mai spune, să facă deosebirea dintre a vehicula niște poze în privat?  Așteptăn opinia lor!

În rest, banarea lui Dobrică și a Lorennei, se impune! Deja, au depășit cu mult limitele celui mai elementar bun-simț și decență.

De babardierul ce zici cu falsurile astea de poze _ sau nu ai ochelarii la tine 

Link spre comentariu
  • Oras:pretutindeni
  • Oras:pretutindeni

IMI SUGI PELEUL  SI IMI FACI LABA LA CACAT in timp ce eu ma uit la un serial siropos

post-110402-0-18550500-1485970970.jpg

TE TII CA RAHATUL DE IZMENE ,REPET IN ZADAR !! AI CERUT PERMISIUNEA CUIVA SA FALSIFICI POZA MEA _ PENTRU ASTA SE FACE PUSCARIE JAVRA ORDINARA ! LORENA MI A FACUT ACEEA POZA ,,,

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...