Sari la conținut

Lorena 0727546523


Postări Recomandate

Reputație: 1041
  • Oras:Satu' cu ministri
  • Oras:Satu' cu ministri

Nene,matale ce educație sexuala ai dacă nu știi ca prin muie nu se ia HIV,nu exista niciun caz de HIV luat prin muie in toată lumea.

Lasă-l!  :laugh2

  • Like 2
  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Oras:Falastoaca
  • Oras:Falastoaca

Ce a facut capitalismul din noi :( . Acum esti ultimul om pentru ca NU AI , nu pentru cine ESTI.

 

Si eu am 30 si ceva de ani si nu am casa si familie, pentru ca mi-am investit banii in mici afaceri  si nu in  4 pereti, asta inseamna ca sunt ultimul om ? 

 

Viitor nu are nimeni , pentru ca nu stie nimeni ce ii rezerva viata.

Asta înseamnă ca ai acele mici afaceri care iti dau șansa sa ai o viata decenta in viitor.

Viitorul si-l face fiecare,dacă stai si aștepți sa vezi ce-ti rezerva viata,atunci ești pierdut din start.

  • Like 2
Link spre comentariu
Reputație: 1041
  • Oras:Satu' cu ministri
  • Oras:Satu' cu ministri

Ce a facut capitalismul din noi :( . Acum esti ultimul om pentru ca NU AI , nu pentru cine ESTI.

 

Si eu am 30 si ceva de ani si nu am casa si familie, pentru ca mi-am investit banii in mici afaceri  si nu in  4 pereti, asta inseamna ca sunt ultimul om ? 

 

Viitor nu are nimeni , pentru ca nu stie nimeni ce ii rezerva viata.

 

Cam ai dreptate! Asta cu casele, a ajuns o obsesie la români, un simbol al reușitei. Nu vedeți că toți politicienii, de exemplu, au această obeseie ... case, multe case? Adevărul e că, România e țara cu cei mai mulți proprietari de locuințe (cca. 90%), din Europa. Aproximativ jumătate, adică cei din mediul rural, trăiesc evident, în propriile case, iar cealaltă jumătate - cea din mediul urban, a cumpărat după 1990, la preț mic, apartamentele puse în vânzare de stat ( ICRAL etc.). E drept, că a avea casa ta, îți conferă un confort psihic, o anumită siguranță, o moștenire pentru copii, dar dacă bagi banii mai întâi într-o afacere și dacă manageriezi bine acea afacere, poți mai târziu să-ți faci și o casă.

  • Like 5
  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Viitorul si-l face fiecare,dacă stai si aștepți sa vezi ce-ti rezerva viata,atunci ești pierdut din start.

Cum am mai zis viitorul este incert. Stiu cazuri de lepre puturoase care si-au trait viata dupa cum a batut vantul si traiesc foarte bine pentru ca au gasit sponsori.

Asa poate fi si in cazul ei : fie sa castige la loto, fie sa gaseasca un prost cu bani care sa  ii ia mintile si sa o tina ca pe o printesa ( fiecare cu norocul lui )

Nu arunc cu pietre sau stau sa le reamintesc oamenilor ca si-au luat teapa ( cum vad ca multi faceti pe aici ) , pentru a si eu la randul meu mi-am luat destule . Nu stiu ce experiente de viata aveti voi , dar exista pe lume oamenii paguba sau lipitori care traiesc prin teape date sau prin santaj emotional pe spatele altora si daca ai nesansa sa ii intalnesti ( cum am avut si eu ) te trag in jos , de abia iti mai revi cand te dezmeticesti.

 

Nu sunt genul sa pup in cur sau sa laud curvele , dar haituindu-le incontinu, fara oprire se vor inrai si acest lucru se va vedea in prestatii.

  • Like 7
  • Minus 5
Link spre comentariu
  • Oras:0730163270
  • Oras:0730163270

Ai casa asa cum ai si acel porsche?

Pe Sfântul Părinte văzător cu duhul nu ai cum sa-l minți.Pe numele tau nu exista nicio proprietate,iar in evidenta populației apari cu domiciliul la Dobre acasă.

ATENȚIE! Pe Sfântul Părinte n-o sa-l poți mintii niciodată in viata ta asa cum faci cu prostii tai.

pai casa e pe numele lui fimiu...capici?
Link spre comentariu
  • Oras:Falastoaca
  • Oras:Falastoaca

n.au nevoie de incurajare exista cerere si oferta pe piata.,despre cat de bombe biologice sunt n.aveti de unnde sti. altfel toti cei care fac oral neprotejat sunt la fel de bombe,un sifilis dentar si o blenoragie e suficient

Nene,de sifilis si blenoragie scapi cu viata,cu SIDA si Hepatita b,c te duci pulii de suflet.

Mi-as pula in toți inconștienții care trăiesc in bezna inculturii.

  • Like 4
Link spre comentariu
  • Oras:0730163270
  • Oras:0730163270

bate vânt de primăvară. Cu aroma de păsărica.

Pt care nu avem bani s.o lingem pt ca suntem prea jupuiti. Ne rămâne doar sa ne curgă balele după ea.

off pipilica...nu mai fii trist ca imi rupi sufletul.
Link spre comentariu
  • Oras:Falastoaca
  • Oras:Falastoaca

lucrez in domeniul medical si pot sa.ti confirm ca o fata nascuta cu hiv are 19 ani acum si e insarcinata..asa ca nu se duce lumea pulii  de suflet din hiv. asa ca nu are legatura cultura cu realitatea medicala

Poate esti brancardier nene.Acum se poate traii cu HIV si 20-25 ani,dar tot pulii de suflet te duci.Daca ai 90 mii euro sunt sanse sa scapi de HIV cu noul medicament,dar ATENȚIE! încă nu este dovedita eficienta lui si nici ce reacții adverse pe timp îndelungat au.

MI-as pula in toți inconștienții care trăiesc in bezna inculturii.

Link spre comentariu
  • Oras:nairobi
  • Oras:nairobi

Repet oferta:

Iti ofer 500 de ron sa vin sa ma cac pe perna ta si sa ma uit la tine cum imi labuiesti cacatul timp de 20 minute.

Mananc orez 2 zile sa scot ceva solid sa nu te incurce.

Hai 600 ca vad ca tragi la pret

  • Like 1
  • Minus 4
Link spre comentariu
  • Oras:nairobi
  • Oras:nairobi

Repet oferta:

Iti ofer 500 de ron sa vin sa ma cac pe perna ta si sa ma uit la tine cum imi labuiesti cacatul timp de 20 minute.

Mananc orez 2 zile sa scot ceva solid sa nu te incurce.

Hai 600 ca vad ca tragi la pret

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members and 1 guest

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...