Sari la conținut

Lorena 0727546523


Postări Recomandate

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Mama frate , ce ati pus tunurile pe astea doua, deja tantrica este invidioasa :laugh2

Oricum realizati ca mai sunt pe forum care fac neprotejat, doar ca nu sunt nedescoperite.

Pai foarte bine, poate o sa vada si ele ce risca sa pateasca pe aici si isi schimba obiceiurile  :laugh2

Link spre comentariu

Din ce imi amintesc..nu ii sta in caracter sa jigneasca,doar se caca pe membri forumului si i jura ca la usa cortului. A fost jignita initial. Si e normal sa reactioneze pe limba cu care a fost jignita. Aici e ca pe stadion ..cine e mai smardoi ala e cel mai tare..fiind un forum smardoiala consta in cuvinte taioase..sifilis si sida.Pt cei lipsiti de cultura si bun simt,cuvintele ce se vor a fi taioase sunt doar jigniri ca la meciurile STEAUA-DINAMO

Nu e nici o problema.Toti gresim!

Link spre comentariu

Sunteti obsedați și frustrati.Ce va fute grija ca fac eu sex neprotejat?Cand veniti la mine sunteti constienti ca se poate rupe un prezervativ,ca va puteti imbolnavi voi,femeia de acasa! Oricum nu forumul asta imi da mie sa mananc. Ci clientii de pe alte situri, domni manierati, generosi, care nu au frica de sida,sifilis,hepatita.. Care nu stau sa calomnieze. Hai adio. Eu nu mai intru nici macar sa citesc. Sunteti la fel ca Dobre, ba chiar l.ati întrecut în obsesii.

Nu trebuie sa te superi din cauza rautatii unora!

Link spre comentariu
  • Oras:pretutindeni
  • Oras:pretutindeni

Nu trebuie sa te superi din cauza rautatii unora!

Din care categorie faci parte ? Labagiu sau ratat ? Lorena văd că acum vă ,,pupici ,,!!,Sau ești din ăla ,,căsătorit ,,cu care face sex total neprotejat dar pe alt site ?

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Falastoaca
  • Oras:Falastoaca

... unii chiar au fantezii cu chestii de astea mai kinky, gen uro, scato, etc...

Poate o sa fii surprins,dar sunt foarte multi. Atat de multi incat lor li se "datorează" creșterea preturilor in ultimul an,dar si tupeul jegos al prostituatelor care au început sa creadă ca toți sunt sclavi sexuali.

Link spre comentariu
Reputație: 1041
  • Oras:Satu' cu ministri
  • Oras:Satu' cu ministri

Maestre ,hai să o lăsăm așa !Tot ce am spus eu aici s-a confirmat , știu foarte multe lucruri de care voi toți la un loc habar nu aveți ..Nu regret nimic ,am intrat în această mocirlă pentru voi .Fiți atenți la ce scria nevertebrata acum două luni ,cum se jura că nu face neprotejat ,că pleacă nu știu unde ,cum se kk pe voi si pe tartorul șef ,etc ...Pune niște poze fottoshopate și acum vă pupă,minte cu nerușinare că are clienții ei pe alte site-uri ,etc ..în concluzie vă    crede niște proști P.S . să futeți bine ,sexul total neprotejat dăunează grav sănătății ,la ea deja au început simptomele ..norocul ei este că o ajută moaca în rest e praf și pulbere la toate capitolele .Scriu aici și subliniez ,această panaramă așa va fi și peste cinci ani ,fix așa săracă și bolnavă ( de aceea refuză de ani buni să-și facă analizele ,oricum este expertă în falsuri după cum ați observat ,,lucru spus aici de mine )

Repet ceea-ce am mai spus: în urmă cu vreo 4-5 ani, am fost probabil, cel mai acerb critic atunci când s-a aflat că Lorenna face anal neprotejat, intrând în conflict cu Ciocan, pe atunci moderator client fidel al ei. Este greu de presupus că, ea abandonat chestia asta, după acel scandal, așa că, cel puțin pentru mine, nu ai spus nimic nou. Ce a postat ea, sincer nu mă interesează, din moment ce nu am fost la ea niciodată. 

Problemele dintre voi însă, mai bine spus expunerea lor aici, cu toate mârșăviile din ambele părți ( amestecare familiilor inclusiv copiilor, date/poze etc.), este o mizerie, fapt ce a dus la luarea la mișto a voastră.

Și nu, nu ai intrat în această mocirlă pentru noi, știi ce zic! 

  • Like 4
  • Minus 2
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Mama frate , ce ati pus tunurile pe astea doua, deja tantrica este invidioasa :laugh2

Oricum realizati ca mai sunt pe forum care fac neprotejat, doar ca nu sunt nedescoperite.

Drept care ii multumim.lui crusher..si publicitatea negativa e tot publicitate...tine.o tot asa.

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
×
×
  • Creează nouă...