Sari la conținut

Topic napadit de balarii si lasat in paragina


Vizitator

Postări Recomandate

  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila

:) :) :) :) le place domne..lasa-i sa fie vanatori..

Adina...nu mă fă și tu să spun o prostie! 😅

  • Like 4
  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila

Banuiesc ca nu...oricine...altfel ar fi fost gratis si atunci oricine....intelegi?

Da. ðŸ˜

  • Like 4
  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila

Asa te vreau! Sa ai o noapte senina si linistita cum iti e chipul si atitudinea!

Hm, mă tot gândesc care esti... Noapte plăcută să ai și tu.

  • Like 4
  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila

Unde e unitatea?

Nicăieri si peste tot! Ce ti-a venit să întrebi?
  • Like 4
  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Oras:Ucea
  • Oras:Ucea

Pe mine ma scarbeste maxim faza asta.

N-am acum timp si chef sa dezvolt, dar, in sloboz sa le bata, isi platesc cont super premium ca sa dea minusuri si sa fie coioase, da' una nu e in stare sa treaca peste orgoliu si figuri si sa faca un ghid real pentru o fata care vrea sa se apuce de prostitutie.

Dar unul facut real. Si cu bune si cu rele. Si cu intamplari din viata lor. Sa vorbeasca si despre lucrurile nasoale. Capace si flegme de la pesti, felul in care sunt hartuite de pesti si de catre unii clienti. Felul in care au fost pacalite, furate etc.

De ce sa faca asta?

Pentru ca in domeniul asta se baga multe gaste proaste de 18-19 ani care nu stiu de fapt la ce se baga si cum va fi viata lor.

O stiu pe una care practica meseria asta si care are bani, da' aia i-a zis doar jumatate de poveste.

Pula mea...

Poate asa si-ar da seama macar cateva ca nu e pentru ele si s-ar tine de scoala, de munca.

Dar nu. Cuevele se dau femei de succes, vorbesc arogant, se dau femei ca oricare altele, niciodata nu recunosc niste realitati dure.

Ești nebun? Păi, s-ar mai băga vreuna.

Link spre comentariu
  • Oras:Satu' cu ministri
  • Oras:Satu' cu ministri

Dragule, hai sa-ti explic pe scurt! Eu nu am nevoie de gânduri pentru sa-mi fac frustrari si nici mintea nu-mi e săracă pentru să recurg la un astfel de obicei.

... 

Link spre comentariu
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila

...

De ce ma intrerupi, ti-e asa mare drag de mine? Te-am injuat de mama, lasa-ma acum! Te bagi in seama asa...cand eu am alte preocupări! Mă intrerupi din ras si nu e bine... Ia uite, sa-ti dau si tie... Share!

 

 

 

post-143417-0-55292900-1504154352_thumb.png

  • Like 4
  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Oras:Satu' cu ministri
  • Oras:Satu' cu ministri

De ce ma intrerupi, ti-e asa mare drag de mine? Te-am injuat de mama, lasa-ma acum! Te bagi in seama asa...cand eu am alte preocupări! Mă intrerupi din ras si nu e bine... Ia uite, sa-ti dau si tie... Share!

 

 

 

attachicon.gifScreenshot_2017-08-31-07-34-03.png

Continuă, cocalaro, continuă! Nu trebuie pentru să te întrerupi... :laugh2

Link spre comentariu
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila

Continuă, cocalaro, continuă! Nu trebuie pentru să te întrerupi... :laugh2

Nu trebuie sa mă întrerup pentru tine! Nu meriti! Recunoști si de data aceasta iti dau dreptate... Ti-ai facut temele pe ziua de azi?

  • Like 4
  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Oras:Satu' cu ministri
  • Oras:Satu' cu ministri

Nu trebuie sa mă întrerup pentru tine! Nu meriti! Recunoști si de data aceasta iti dau dreptate... Ti-ai facut temele pe ziua de azi?

A fost bună țuica matinală, cocalaro? 

  • Like 6
  • Minus 12
Link spre comentariu
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila

A fost bună țuica matinală, cocalaro?

 

Nu, băiat scump! Tu sfarsesti inainte de culcare cu una la bot si-asa-i zici dimineața primului om intalnit in loc de buna ziua. Dar din păcate nu cred că ai țuică d-aia bună pentru mine...si nu sunt interesată de oferta ta. Doar unul in toata Romania are țuică d-aia!!!
  • Like 4
  • Minus 2
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Nu, băiat scump! Tu sfarsesti inainte de culcare cu una la bot si-asa-i zici dimineața primului om intalnit in loc de buna ziua. Dar din păcate nu cred că ai țuică d-aia bună pentru mine...si nu sunt interesată de oferta ta. Doar unul in toata Romania are țuică d-aia!!!

Numai io am tzuyka dela SUacra-mea :)))

Link spre comentariu
  • Oras:Satu' cu ministri
  • Oras:Satu' cu ministri

Nu, băiat scump! Tu sfarsesti inainte de culcare cu una la bot si-asa-i zici dimineața primului om intalnit in loc de buna ziua. Dar din păcate nu cred că ai țuică d-aia bună pentru mine...si nu sunt interesată de oferta ta. Doar unul in toata Romania are țuică d-aia!!!

Cocalaro, ești bine?

Link spre comentariu
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila

Numai io am tzuyka dela SUacra-mea :)))

Lui ii plac soacrele... Tie iti plac!?

  • Like 4
  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila

Cocalaro, ești bine?

Hai, ușurel...să înțelegi si tu cât de bine sunt, iti dau o explicație. Apoi promiti ca taci dacă nu ai nimic sa-mi comunici. Că daca nu te-njur de mamicuta ta amada, să se supere si ea nu numai eu.

Ideea e ca nu trebuia să zici cuvântul țuică cand eu eram in cursa de râs a dimineții. Pentru că aceste cuvinte țuică, râs si dimineață au adunat in sinapsele mele alte idei. Punct!

  • Like 4
  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila

Cui?

Lui baiatu' ăla care-mi frământă mie sinapsele la orele astea ale dimineții si l-am băgat întâmplător in discuția mea cu Picon. Sper sa vadă că am scris ce-am scris aici ca nu m-am putut abtine si se recunoaste sigur din informatiile care le-am dat. De fapt in ultima discuție dintre noi doi...am si ajuns la acest subiect cu țuica. Si daca mai imi zice Picon a treia oară cocalara, cand o sa merg pe la el in Bucuresti...o sa-l pun să-mi pronunțe cuvântul cocalara sa vad cum se aude de pe buzele lui si apoi o sa-i spun ca cineva mi-a spus ca-s cocalara. Vreau sa-i observ reacția. ðŸ˜

  • Like 4
  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Oras:Satu' cu ministri
  • Oras:Satu' cu ministri

Hai, ușurel...să înțelegi si tu cât de bine sunt, iti dau o explicație. Apoi promiti ca taci dacă nu ai nimic sa-mi comunici. Că daca nu te-njur de mamicuta ta amada, să se supere si ea nu numai eu.

Ideea e ca nu trebuia să zici cuvântul țuică cand eu eram in cursa de râs a dimineții. Pentru că aceste cuvinte țuică, râs si dimineață au adunat in sinapsele mele alte idei. Punct!

Nu o mai da la intors! Ai înjurat pur-și-simplu, ți-ai dat seama a că te-ai făcut de căcat și acum, a scalzi pe glume ieftine.

Cât despre sinapsele tale...care sinapse?

  • Like 6
  • Minus 12
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...