Sari la conținut

Supradoza accidentala de prostie


user_x

Postări Recomandate

  • Oras:.
  • Oras:.

Esti o sula! Am zis ca urmeaza episodul 8, ca trebuie sa fie 10... Teapa! Peste minim un an vedem ultimul sezon.  :cry2

 

Regina ta iti transmite, printr-un corb urmatoarele:

Ea stia asta, a vrut sa iti spuna, dar avea treburi mult mai inportante decat sa faca clone

  • Like 2
  • Minus 5
Link spre comentariu
  • Oras:Somewhere
  • Oras:Somewhere

Nu vad unde "m-am taiat", pulifrici.

Propunerea mea ramane valabila, tu oscilezi. :)

 

:slap2

Ce propunere, mahalagioaico? Ai inceput cu niste amenintari voalate si cu insinuari, dupa care te-ai dezumflat.

Mai ai ceva de completat, ca prostia de care ai dat dovada seara asta m-a plictisit copios?

  • Minus 3
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Regina ta iti transmite, printr-un corb urmatoarele:

Ea stia asta, a vrut sa iti spuna, dar avea treburi mult mai inportante decat sa faca clone

 

Corbul a gresit adresa, eu nu am regine.

 

 

:slap2

Ce propunere, mahalagioaico? Ai inceput cu niste amenintari voalate si cu insinuari, dupa care te-ai dezumflat.

Mai ai ceva de completat, ca prostia de care ai dat dovada seara asta m-a plictisit copios?

 

Nu m-am desumlat, "cel fara coaie", accepta propunerea sau retrage-te si nu ma mai provoca. Eu deja iti  cunosc slabiciunea, tu poti sa cauti prin ce am postat eu, dar singurul motiv pentru care eu am postat este pentru ca, desi sunt femeie, am niste coaie de invidiat!  :laugh2

  • Like 1
  • Minus 3
Link spre comentariu
  • Oras:.
  • Oras:.

Corbul a gresit adresa, eu nu am regine.

 

 

 

Atunci.Regina ta, cea pe care o negi, nu iti va cere sa indoi genunchiul fata de ea. Iti va cere doar alianta atunci cand te va striga, in marele razboi ce va urma, vei fi libera sa faci ce vrei in continuare, inteligenta superioara este apreciata cu drag de catre Regina tuturor oamenilor!

  • Like 2
  • Minus 5
Link spre comentariu
  • Oras:Somewhere
  • Oras:Somewhere

Corbul a gresit adresa, eu nu am regine.

 

 

 

Nu m-am desumlat, "cel fara coaie", accepta propunerea sau retrage-te si nu ma mai provoca. Eu deja iti  cunosc slabiciunea, tu poti sa cauti prin ce am postat eu, dar singurul motiv pentru care eu am postat este pentru ca, desi sunt femeie, am niste coaie de invidiat!  :laugh2

 

Esti redusa rau, mahalagioaico! Ce propunere? Continua-ti ideile incepute acum cateva postari. Ia o dusca de Saniuta pentru curaj.

 

  • Minus 3
Link spre comentariu
  • Oras:Satu' cu ministri
  • Oras:Satu' cu ministri

:slap2

Ce propunere, mahalagioaico? Ai inceput cu niste amenintari voalate si cu insinuari, dupa care te-ai dezumflat.

Mai ai ceva de completat, ca prostia de care ai dat dovada seara asta m-a plictisit copios?

Swallow, faci? Că muie ți-ai luat la greu ... gangbang, frate!  :laugh2  :laugh2  :laugh2

P.S. Dacă semeni vânt, culegi furtună. În cazul tău, muie.  :laugh2

  • Like 7
  • Minus 13
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Atunci.Regina ta, cea pe care o negi, nu iti va cere sa indoi genunchiul fata de ea. Iti va cere doar alianta atunci cand te va striga, in marele razboi ce va urma, vei fi libera sa faci ce vrei in continuare, inteligenta superioara este apreciata cu drag de catre Regina tuturor oamenilor!

 

Mda, ok. ;)

 

 

Who the fuck let this one out?!  :laugh2

 

 

Esti redusa rau, mahalagioaico! Ce propunere? Continua-ti ideile incepute acum cateva postari. Ia o dusca de Saniuta pentru curaj.

 

 

Tot mai jenibil, mai incearca. :)

  • Like 1
  • Minus 3
Link spre comentariu
  • Oras:Somewhere
  • Oras:Somewhere

Swallow, faci? Că muie ți-ai luat la greu ... gangbang, frate!  :laugh2  :laugh2  :laugh2

P.S. Dacă semeni vânt, culegi furtună. În cazul tău, muie.  :laugh2

 

:)

Omulet trist si batran. Ai facut swallow cu demnitatea ta si ai inceput sa te guduri pe langa cea care te-a luat la gangbang impreuna cu statueta.

  • Like 2
  • Minus 4
Link spre comentariu
  • Oras:Satu' cu ministri
  • Oras:Satu' cu ministri

:)

Omulet trist si batran. Ai facut swallow cu demnitatea ta si ai inceput sa te guduri pe langa cea care te-a luat la gangbang impreuna cu statueta.

Ce știi tu! Parcă mai acum câteva ore, ziceai că nu am curaj să-i replic. Și am mai făcut-o și înainte de câteva ori. 

Link spre comentariu
  • Oras:Somewhere
  • Oras:Somewhere

Tot mai jenibil, mai incearca. :)

 

Te-ai dezumflat complet, mahalagioaico.

 

Mai usurel cu amenintarile astea, o noua plangere penala e ultimul lucru de care cineva in situatia ta ar avea nevoie.

 

Hai, liber la Saniuta!

  • Minus 3
Link spre comentariu
  • Oras:Somewhere
  • Oras:Somewhere

Ce știi tu! Parcă mai acum câteva ore, ziceai că nu am curaj să-i replic. Și am mai făcut-o și înainte de câteva ori. 

 

:laugh2

Slugoiule, nu mai incerca sa faci din umilinta ta un motiv de mandrie!

  • Like 2
  • Minus 4
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Te-ai dezumflat complet, mahalagioaico.

 

Mai usurel cu amenintarile astea, o noua plangere penala e ultimul lucru de care cineva in situatia ta ar avea nevoie.

 

Hai, liber la Saniuta!

 

Cine a zis ca eu mai fac alte dosare penale?!  :laugh2

Esti cretin, rau de tot, tine-o tot asa ca-ti merge bine sa fii pe farfuria predatorilor... Unde credeai ca esti?  :laugh2

Hai jet, ma duc sa vad daca am chef...  :laugh2

Noapte buna! 

Link spre comentariu
  • Oras:Satu' cu ministri
  • Oras:Satu' cu ministri

Te-ai dezumflat complet, mahalagioaico.

 

Mai usurel cu amenintarile astea, o noua plangere penala e ultimul lucru de care cineva in situatia ta ar avea nevoie.

 

Hai, liber la Saniuta!

Să profiți de situația asta pentru a jigni și amenința, asta înseamnă să ai coaie, caracter! Ești atât de prost, că nici nu-ți dai seama, că postarea asta te caracterizează perfect și te discreditează definitiv.

Pizdoiule!

Link spre comentariu
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila

Păi asta am făcut, nu te-am subestimat pe tine+celelalte clone, cu care intri pe rând!!

Picon, tu ai clone?

  • Like 8
  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Oras:Satu' cu ministri
  • Oras:Satu' cu ministri

Picon, tu ai clone?

Nu. Pe cuvânt! Nu am avut decât acest cont și nu numai că nu sunt de acord cu clonele (corect spus, conturi multiple), dar nici nu le înțeleg. Asta înseamnă lașitate.

Link spre comentariu
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila

Never underestimate the power of stupid people in large groups.

 

- George Carlin -

 

 

 

:)

Ba da! Cu cat e grupul mai mare, prostia devine si mai de nimic. Doar cand incep să râdă unul de altul este un pic amuzant, până incep să bage divorț pe rând...si-atunci e plictisitor.
  • Like 8
  • Minus 2
Link spre comentariu

  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila

Nu. Pe cuvânt! Nu am avut decât acest cont și nu numai că nu sunt de acord cu clonele (corect spus, conturi multiple), dar nici nu le înțeleg. Asta înseamnă lașitate.

Eu am crezut că se distrează facandu-si clone...dar când vad că o clonă ma ataca fara sa stiu ce naiba are cu mine, da...atunci as zice si eu ca este lasitate.

  • Like 8
  • Minus 2
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...