Sari la conținut

harta fast fuck judet Constanta


Postări Recomandate

  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Deși a plouat aseară era plin de fetițe. De la Portofino până la Tonis Trade(erau 3 țigănci) bl.Aurel Vlaicu am văzut peste 20. Mi-a atras atenția o blondă sexy lângă o benzinărie :)

Benzinaria Oscar ? 

Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Deși a plouat aseară era plin de fetițe. De la Portofino până la Tonis Trade(erau 3 țigănci) bl.Aurel Vlaicu am văzut peste 20. Mi-a atras atenția o blondă sexy lângă o benzinărie :)

 

In fiecare seara cand trec de la munca vad o blonda (putin plinuta ) dar nu pare de etnie . Sta singura intr-un refugiu in care poti oprii masina fix pe marginea drumului .  Stie cineva ?

Link spre comentariu
Vizitator cavadoro
Reputație: 0

Cand vi de la Vivo spre Tomis Nord prima la dreapta (in dreptul bezinariei).Sunt 2-3 pana la ora 10,30-11,00 si dupa ora 14,00. Seara nu sunt acolo.

Link spre comentariu
Vizitator cavadoro
Reputație: 0

Mai sunt pana la 15,00-16,00 in fata la Mercedez dar trebuie sa fi dus rau cu pluta ca sa apelezi la ele. Toate una si una, naspete!!!

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:constanta
  • Oras:constanta

Mai sunt pana la 15,00-16,00 in fata la Mercedez dar trebuie sa fi dus rau cu pluta ca sa apelezi la ele. Toate una si una, naspete!!!

una din ele pare **spam editat**,Eu asa am obs din masina.mai e una vopsita roscat,tot tiganca,era imbracata in sort
  • Like 2
Link spre comentariu
Vizitator cavadoro
Reputație: 0

Tot aseară erau 4 țigănci cum vii de la Vivo înainte să faci dreapta la benzinăria Lukoil(Tomis Nord) este un drum care se înfundă la RAJA erau și 2 mașini cu 3,4 pești.

Nu recomand vizitele seara acolo! Daca vreti neaparat o fata de acolo duceti-va ziua, fetele sunt aproape aceleasi. 

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:CT
  • Oras:CT

4 brunete vis a vis de stația Vivo încă 4(era și o blondă) la bariera Leroy Merlin fetele stăteau la foc venise și un taximetrist cu un client plus încă o mașină cu 2 tipi. Mi-a plăcut în parcare trailerul când eram mic am avut și eu unul,dar l-am stricat :)

post-196341-0-08177000-1533674558_thumb.jpg

post-196341-0-21593900-1533674572_thumb.jpg

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:constanta
  • Oras:constanta

Domnilor, de câteva seri a apărut o blonda interesanta tare ca aspect fizic. Locul unde o puteți găsi este, din păcate, binecunoscuta bariera de pe Aurel Vlaicu (peste drum de Leroy Merlin).

Comportament de prințesă, dar executa un oral bunicel, fără finalizare orala. Imaginea ei stand în genunchi în fata ta, este însă memorabila.

Dacă și-ar lua apartament și totodată și-ar schimba puțin abordarea, am avea probabil un câștig, pentru ca din punct de vedere fizic este demențiala: blonda cu parul lung și drept, piele extrem de fina și curata, ușor închisa la culoare (probabil este de etnie), toate astea completate de niste picioare lungi fără celulita și un chip angelic și pervers în același timp.

  • Like 5
Link spre comentariu

  • Oras:CT
  • Oras:CT

Două brunete țigăncușe sexy la Penny fiecare veni-se cu taxiul. După ceva timp apare un BMW aurit 2 tinerei unul coborâ-se și lua-se una din fete mergând în spatele magazinului,iar tovarășul și-a văzut de drum. Au mai apărut câteva fetițe domnișoara vis a vis de hotel Nevada stând la câțiva metri de pește care se afla în mașină ieșind după câteva minute s-o "urmărească"....

  • Like 2
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...