Sari la conținut

harta fast fuck judet Constanta


Postări Recomandate

    Drumul spre Cobadin. Spre Poarta Alba nu mai sunt fete de ceva vreme.

 

 

                            Retrag ce am spus in 08.05. 

 

         Si rectificarea : pe drumul spre Poarta Alba o aparitie foarte foarte interesanta, cu toate ca pare mica de varsta. Localizarea era la intrarea spre Crama Murfatlar.  Din pacate, pentru mine, a fost altul mai rapid si a salatat-o. Sper ca  nu definitiv.

Link spre comentariu
Reputație: 2252
  • Oras:Pe aici
  • Oras:Pe aici

                            Retrag ce am spus in 08.05. 

 

         Si rectificarea : pe drumul spre Poarta Alba o aparitie foarte foarte interesanta, cu toate ca pare mica de varsta. Localizarea era la intrarea spre Crama Murfatlar.  Din pacate, pentru mine, a fost altul mai rapid si a salatat-o. Sper ca  nu definitiv.

In jurul carei ore ai vazut-o?

 

In zona aia, acum ceva ani, vad o tanti la vreo 40+, blonda, plinuta, scunda, imbracata modest dar decent, ca imi face cu mana. Crezand ca face autostopul ca un bun samariteam opresc sa o iau, pur si simplu nu aveam ganduri necurate pentru ca la felul in care arata doamna nici prin cap nu-mi trecea alte idei. Se urca in masina, o intreb pana unde merge, cand colo ea ca nu merge nicaieri ca este la treaba. O invit politicos sa coboare la care a inceput sa se roage de mine, ca hai ca se pricepe, ca hai ca are si prezervative. Am refuzat-o categoric si mi-am vazut de drum, chiar nu era cazul pentru alte nebunii.

  • Like 2
Link spre comentariu

In jurul carei ore ai vazut-o?

 

In zona aia, acum ceva ani, vad o tanti la vreo 40+, blonda, plinuta, scunda, imbracata modest dar decent, ca imi face cu mana. Crezand ca face autostopul ca un bun samariteam opresc sa o iau, pur si simplu nu aveam ganduri necurate pentru ca la felul in care arata doamna nici prin cap nu-mi trecea alte idei. Se urca in masina, o intreb pana unde merge, cand colo ea ca nu merge nicaieri ca este la treaba. O invit politicos sa coboare la care a inceput sa se roage de mine, ca hai ca se pricepe, ca hai ca are si prezervative. Am refuzat-o categoric si mi-am vazut de drum, chiar nu era cazul pentru alte nebunii.

 

 

    Cred ca era 2 sau 3 dupa amiaza .Eu veneam dinspre Medgidia si ea era pe partea opusa. Par saten spre blond acoperit cu sapca si imbracata in pantaloni si bluza neagra.Nu dadea impresia ca este la treaba,ci la autostop. Am trecut de ea si am zis sa intorc sa vad ce si cum cu ea.Doar ca pana sa ajung eu, a saltat-o cineva si au urcat pe drumul spre Crama.N-ammai stat sa se intorca si mi-am vazut de drum.

Link spre comentariu

Salutare... le-am vazut si eu...dar cand am trecut eu erau 5 in grupul de la reprezentanta mercedes...si nu erau imbracate provocator... ce ma face sa cred ca nu erau pe treaba...sau poate ma insel...

Va saluta,

Vaporeanul

Link spre comentariu
  • Telefon: Only email me regarding my orders
  • Oras:Kiustenge
  • Telefon: Only email me regarding my orders
  • Oras:Kiustenge

Azi 2 bucati dupa sens giratoriu cumpana, spre lazu  intr-o parcare.Tipele crete,una mai carnoasa nu grasa si una inalta..capra

  • Like 7
Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

In parcare kaufland la mangalia una micuta uratica si o fata de etnie la vreo 18 ani se ascund printre masini dar ele vin la tine .

Pe la ce ora le-ai vazut si in ce zi a saptamanii? Am dat vreo doua ture prin parcare si nu am vazut nimic. Poti sa le descrii mai bine, sa stiu dupa cine sa ma uit?

Link spre comentariu
  • Oras:CT
  • Oras:CT

Aseară erau o blondă & brunetă în parcarea Petrom de la reprezentanța Mercedes mai sus 2 brunete una mi-a atras atenția pe tocuri și haină de blană și aproape de Metro mai era una. În curba de la barieră de la calea ferată oprise un echipaj de poliție o blondă.

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Telefon: 0766559657
  • Oras:constanta
  • Telefon: 0766559657
  • Oras:constanta

Un rond pe varianta vineri seara.venind dinspre bratianu spre mamaia...la poligon tragere 2 bucati din care una frumusica.La bariera una frumusica roscata.la intrare spre Metro una in lenjerie intima.in dreptul la Vivo 4 bucatele din care una blonda simpatica si o bruneta dolofana dar frumusica.La Mercedes 4 tipe,la Penny 2 din care una subtirica si frusica,mai sus spre campus plin pe ambele sensuri dar nimic sa-ti sara ochii.Mentionez ca majoritatea fetelor erau in lenjerie intima...Ieri la intrare spre Lazu o bucata buna din pacate nu stiu detalii...nu am putut opri...sper ca va este de folos...spor la ciocane.

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:CT
  • Oras:CT

Aseară am văzut o brunetă & o șatenă la Portofino,iar la reprezentanța Mercedes 4 domnișoare din care 2 blonde mai sus după Petrom o blondă purta mască! și aproape de Metro o brunetă sexy la barieră erau 2 fete cred că sunt noi și aproape de Tonis o brunetă.

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Constanța
  • Oras:Constanța

Nustiu daca am avut noroc sau inca se mai sta pe Caraiman,dar pe la vreo 12 noaptea vad una grasuta,par cret blond,o întreb cât e cursa si imi spune direct daca poate intra in masina:

-Ok,hai dar spune din prima cât e prețul (aveam doar 50 de lei de cheltuit) .

-Pai cu 50 de lei ti-o sig de 2 ori daca iti dai drumu repede :)))))))

:ok...hai.

Link spre comentariu
  • Telefon: 0766559657
  • Oras:constanta
  • Telefon: 0766559657
  • Oras:constanta

Este blonda pe care o gasiti seara peste drum de Vivo.Pana la ora 21 sta la bariera.Frumusica si se misca bine...la reprezentanta Mercedes o pustoaica frumusica...la Jumbo una uratica la fata dar buna de ciocanit...toate la ora 19...

  • Like 4
Link spre comentariu
  • Oras:Patagonia
  • Oras:Patagonia

problema mare care ramane este igiena lipsita la street fighter-ele astea bune de ciocanit si pretul identic ca la cele cu apartament si dus.

 

sincer sa fiu ma tentat o fata vara trecuta era sa intru cu masina pe contrasens cand am vazut-o vai vai vai ce am ratat-o, la aia chiar ca ma opream indiferent de pret si igiena.

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Miami, Florida
  • Oras:Miami, Florida

Astazi in jur de 13:00 pe sensul constanta -lazu, creatza , inalta, buze penisoidale, simpatica la fata , oral o suge de zici ca vrea sa o smulga din cotor sa o i-a ptr ea ( ptr mine e super ok), normal capra se impinge in tine si nu comenteaza daca o apleci mai mult sau mai putin , fisa combinata 100 ron. Arata prea bine pentru a sta la strada parerea mea. Ptr un fast fuck a fost bine rau 😈

  • Like 3
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...