Sari la conținut

harta fast fuck judet Constanta


Postări Recomandate

  • Telefon: Only email me regarding my orders
  • Oras:Kiustenge
  • Telefon: Only email me regarding my orders
  • Oras:Kiustenge

Unde pe varianta Ovidiu, mai exact?

Intre LukOil  si aia cu materiale de constructi BIT...sau cum se numesc aia.

  • Like 4
Link spre comentariu

Aseară la 21 /40 pe lângă Penny de la vaporaș erau 3 bucăți din care una bruneta cu un body roșu ce era mai răsărită,o roșcată hmm așa și așa și o bruneta care părea tare sictirită ..plus inca 4 pirande la produs care se certau intre ele și 2 pești tot de etnie care stăteau și se uitau la ele.. singura care sa zic merita era cea în body ul roșu..

  • Like 3
Link spre comentariu
Vizitator deenu1981
Reputație: 0

Azi am avut parte de o intamplare putin ciudata. Acum cateva saptamani, am vazut o pustoaica relativ frumusica si care arata bine la corp in localitatea Mihai Viteazu, la drumul national. Pentru ca am fost oprit vreo 30 de minute in zona, am vazut cum aceasta a coborat si urcat din vreo doua masini. Pentru ca nu eram singur la momentul respectiv, am hotarat sa o vizitez azi. Am oprit langa ea, dar aceasta mi-a zis ca nu presteaza, ceea ce mi s-a parut foarte ciudat. Pur si simplu statea acolo, imbracata extrem de provocator. Am revenit in 45 de minute sa vad daca o mai gasesc si surpriza mea a fost ca inca se mai afla la locul cu pricina.

Stie cineva mai multe detalii legate de ea? Sunt aproape sigur ca nu sta degeaba la strada, insa probabil i-am parut suspect.

Am trecut pe acolo ieri si nu era nimic. Mai activeaza prin zona? Locatia mai exacta.
Link spre comentariu
Vizitator deenu1981
Reputație: 0

La ieșire din Lumina pe partea stângă spre Tulcea. O fetiță nu mai mult de 16-17 ani, în sutien... nu am oprit, dar mai degrabă imi era mila de ea... soare, căldura...

Am trecut ieri pe acolo nu era nimic.
Link spre comentariu

Vis a vis de campus era una mai răsărită,dragutica pot sa spun..mai jos spre Penny 2 magraoance ..una mai urâtă că alta și exact la Penny una acceptabila .. aproape goală ðŸ˜ðŸ˜ðŸ˜..nu știu dacă avea mai mult de 18 ani..

Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:constanta
  • Oras:constanta

pe bune, cristi?

asa de bine iti merg afacerile , cum te laudai intr-un alt topic, incit ai inceput sa cauti la borduri ?

daca ma intrebai pe mine  iti dadeam cu mare placere citeva nr de tel , sa mergi si tu la fete curate si dragute , nu la centuriste .

ma intreb ce impresie o sa isi faca febletile tale antonia, roxanica12 sau biencutz , daca vor citi ca te tenteaza sa-ti cheltui averea pe la podul de la lazu , bariera caraiman sau padurea murfatlar?

  • Like 1
Link spre comentariu

lasa ca daca caut muiere care sa im reproseze ceva ma insor inca o data :D

sunt matur si fac ce pula mea vrea, dar nu ma tentat pana acum nici una de la strada inafara de bomba aia sexy semana rau la corp cu antonia acum 1 an la penny vai ce ma oftic ca am trecut pe langa ea find primul impuls sa nu opresc si la a doua tura cu masina nu mai era.  :dontgetit

 

pe bune, cristi?

asa de bine iti merg afacerile , cum te laudai intr-un alt topic, incit ai inceput sa cauti la borduri ?

daca ma intrebai pe mine  iti dadeam cu mare placere citeva nr de tel , sa mergi si tu la fete curate si dragute , nu la centuriste .

ma intreb ce impresie o sa isi faca febletile tale antonia, roxanica12 sau biencutz , daca vor citi ca te tenteaza sa-ti cheltui averea pe la podul de la lazu , bariera caraiman sau padurea murfatlar?

  • Like 1
Link spre comentariu

  • Oras:Romania
  • Oras:Romania

Stie cineva ce tarife are fata din refugiu Lazu si intre ce ore activeaza?

Salutare.

Fata care sta in refugiul dintre Constanta si Lazu, din cate imi amintesc, cerea 70 lei pentru un oral.

Mi se pare ca a fost "recenzata" pe paginile anterioare.

Spor la ciocane!

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...