Sari la conținut

Picon , sub acoperire-satul cu prostia, la lupta cu minus


marta m

Postări Recomandate

  • Oras:Satu' cu ministri
  • Oras:Satu' cu ministri

Ai dreptate. Cred ca din 2011, impreuna cu picon, aveti 32 recenzii. Adica 5 pe an, adica un futai la 73 zile. Esti satul de laba, monstrule !

Pai să nu-mi bag eu pula-n strachina ta? Pune mâna și caută și dă-ți 2 palme! Mai bine ți le dai singur!

  • Like 4
  • Minus 15
Link spre comentariu
  • Oras:Satu' cu ministri
  • Oras:Satu' cu ministri

Satucuprosti s-a incordat si mi-a daruit si mie vreo 40-50 de negative. Sa fie primit! In afara de Picon, Trolle si Pipilica, nu am avut contre cu multa lume pe aici. Se misca destul de incet pampalaul, mai are de dat mult la mana pana ma aduce la -400. :laugh2

Te doare punctilii, este?😄
  • Like 5
  • Minus 14
Link spre comentariu

Cam! Vaz că îl mănâncă de le o vreme. S-a constipat.

Tigan jegos plin de cacat te-ai uitat in oglinda ? Ce mortii matii cauti pe aici cu fata aia, oligofrenule ? Tataie, mergi la medic. Esti bolnav, crede-ma ! Esti obsedat ! Ai ajuns la varsta senectutii si stai mai bine de 20 de ore zilnic sa citesti despre pesti, pestoaice si curve. Mi-e mila de un asa batranel psihopat !

  • Like 4
  • Minus 4
Link spre comentariu

Tigan jegos plin de cacat te-ai uitat in oglinda ? Ce mortii matii cauti pe aici cu fata aia, oligofrenule ? Tataie, mergi la medic. Esti bolnav, crede-ma ! Esti obsedat ! Ai ajuns la varsta senectutii si stai mai bine de 20 de ore zilnic sa citesti despre pesti, pestoaice si curve. Mi-e mila de un asa batranel psihopat !

tu esti tare superat

Link spre comentariu
  • Oras:Satu' cu ministri
  • Oras:Satu' cu ministri

Deloc, dar am fost ontopic. Auzi, atentie la exprimare, ca vezi ca mi-am tinut cuvantul si te-am lasat in pace in ultimele saptamani. Esti in vacanta pana in octombrie. :laugh2

 

Numai un retardat nu vedea că am scris intenționat așa! Pe de altă parte, micționez cu jet puternic și precis pe așa-zisele corecturi.

P.S. On-topic, ok...dar te doare, nu-i așa?

Tigan jegos plin de cacat te-ai uitat in oglinda ? Ce mortii matii cauti pe aici cu fata aia, oligofrenule ? Tataie, mergi la medic. Esti bolnav, crede-ma ! Esti obsedat ! Ai ajuns la varsta senectutii si stai mai bine de 20 de ore zilnic sa citesti despre pesti, pestoaice si curve. Mi-e mila de un asa batranel psihopat !

În primul rând, învață să scrii corect, semianalfabetule, că ești om cu parul alb!

În al doilea rând...foaie verde de cicoare/te așteaptă o ...

  • Like 5
  • Minus 15
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...