Sari la conținut

ANDREEA NEW 0731441272


Postări Recomandate

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Felicitari, tocmai ai ajuns in lista e-mailului trimis la DIICOT cu curve care lucreaza azi si cu contribuie cu buna stiinta la zadarnicirii combaterii bolilor si creste riscul de transmisie a virusul sars cov-2

 

 

Prost mai ești... Contul cel bun e în carantina?

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Galați
  • Oras:Galați

Eu n-as mai lua-o in calcul.Cine stie ce Corona latenta o sa zaca in ea..

Nu ești nevoit sa ma iei în calcul tu dacă pe tine te-a afectat psihic Corona. Îți apreciez părerea oricum.

Fiecare scoate ce are mai bun în el, iar dacă atât poți tu... nu am ce sa obiectez :*

Link spre comentariu
  • Oras:Los Angeles
  • Oras:Los Angeles

Scopul curiozității? Nu puteți sa va faceți izolarea fără sa va roada de treburile mele :)))

Ma interesa cati iresponsabili fug de acasa ca sa futa. Plus ca si tu trebuie sa inchizi pravalia macar din responsabilitate si protectie personala. Cel mai ok intr o pandemie este sa respectam TOTI regulile impuse. Nu crezi?
  • Like 1
Link spre comentariu

Ma interesa cati iresponsabili fug de acasa ca sa futa. Plus ca si tu trebuie sa inchizi pravalia macar din responsabilitate si protectie personala. Cel mai ok intr o pandemie este sa respectam TOTI regulile impuse. Nu crezi?

Care este "regula impusă" nerespectată de fată ? Și unde prevăzută ? Impusă, adică. Vorbesc de un act scris, o lege, o hotărâre, ceva.

 Ms

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...