Sari la conținut

Andreea sex total 0785883276


Postări Recomandate

  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

nu mai este asa ....a fost unul hamesit rau i-a dat niste limbi din alea late moldovenesti si i-a stricat forma ...bucura-te insa ca pasarica a ramas tot acolo noroc ca era rasa ca altfel zbura si ea saracuta ca a tras o sperietura de s-a inrosit de tot

ce haios ești tu
  • Like 1
Link spre comentariu
  • Telefon: Only email me regarding my orders
  • Oras:Kiustenge
  • Telefon: Only email me regarding my orders
  • Oras:Kiustenge

stiti ce e suspect? pe 28 martie 2018 fata sa prezentat cum ca ar avea 20 de ani, insa anul asta posteaza peste tot cum ca ar avea 19 ani...are cumva sindromul lui Benjamin Button?

 

"aiciša" mai conteaza 1-2-3 ani? sa aiba peste 18 ani.!! Vânt din pupa!!

  • Like 6
Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

stiti ce e suspect? pe 28 martie 2018 fata sa prezentat cum ca ar avea 20 de ani, insa anul asta posteaza peste tot cum ca ar avea 19 ani...are cumva sindromul lui Benjamin Button?

ce importantă are vârsta mea ? Atâta timp cât îmi fac treaba cum trebuie. Cine e mulțumit bine, cine nu foarte bine. Nu cred ca își are rostul atâta vorba multă pe aici. Când mi-am făcut cont pe acest forum eram Andreea, acum sunt inna și cine știe peste ceva timp. Nu contează nici numele meu real și nici vârsta. Cine e mulțumit de mine vine pur și simplu.
  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:ROMANIA
  • Oras:ROMANIA

frumoaso ...mosul te stie foarte bine si ti-am apreciat mereu calitatile( vezi recenziile pozitive) ,as vrea sa-ti fac o vizita dar nu ne-am vazut cam de multisor care mai sunt preturile si o locatie cu aproximatie ,ca zona, poti spune? as vrea sa ne revedem in week- end-ul asta ....apropo esti singurica in locatie?

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator pion325
Reputație: 0

Salut tovarasi futaci, am fost astazi la Andreea, super draguta fata, este cea din poze, are ce-i drept vreo 3 kg in plus dar nu conteaza ca are niste forme de-ti lasa gura apa 😂.

O sun frumos, raspunde o voce sfioasa la tel si fac programarea. Toate bune si frumoase, programarea respectata, locatie usor de ajuns, curata, fac un dus si trecem la futut.

A fost deschisa la pozitiile mele ciudate pe care le-am mai vazut in filmele cu fratele Ion Pacat.

Chiar mi-a placut de ea.

Locatie-9.5

Aspect-9

Igiena-9.5

Oral-nu am vrut

Normal-9.5 (da stiu, de ce doar 9.5? Eu sunt genul ala de profesor jegos care face comparatie intre eleve, stiu ce futaiuri am tras cu cele de 10 si de aceea)

Gfe-7.5 as spune. Cam timida ea asa (nu sictirita) . Te lasa mai mult pe tine daca ai papagal.

Contributia-100/nr (nu mi-a mai dat si bon ca sa pot dovedi)

Maciuci tari

Link spre comentariu
  • Telefon: Only email me regarding my orders
  • Oras:Kiustenge
  • Telefon: Only email me regarding my orders
  • Oras:Kiustenge

Salut tovarasi futaci, am fost astazi la Andreea, super draguta fata, este cea din poze, are ce-i drept vreo 3 kg in plus dar nu conteaza ca are niste forme de-ti lasa gura apa .

O sun frumos, raspunde o voce sfioasa la tel si fac programarea. Toate bune si frumoase, programarea respectata, locatie usor de ajuns, curata, fac un dus si trecem la futut.

A fost deschisa la pozitiile mele ciudate pe care le-am mai vazut in filmele cu fratele Ion Pacat.

Chiar mi-a placut de ea.

Locatie-9.5

Aspect-9

Igiena-9.5

Oral-nu am vrut

Normal-9.5 (da stiu, de ce doar 9.5? Eu sunt genul ala de profesor jegos care face comparatie intre eleve, stiu ce futaiuri am tras cu cele de 10 si de aceea)

Gfe-7.5 as spune. Cam timida ea asa (nu sictirita) . Te lasa mai mult pe tine daca ai papagal.

Contributia-100/nr (nu mi-a mai dat si bon ca sa pot dovedi)

Maciuci tari

 

:clapp  :clapp  :clapp

  • Like 5
Link spre comentariu

dar cum facem cu faptul ca merge pe cantitate si nu calitate.... cum facem ca merge pe primu venit primu servit... sau cu faptul ca am sunat... am convenit ca aju g in 15 min si cand am ajuns mia spus sa astept 10 min afara in frig si dupa aia nu mai raspunde la telefon...

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0721620936
  • Oras:Constanta
  • Telefon: 0721620936
  • Oras:Constanta

dar cum facem cu faptul ca merge pe cantitate si nu calitate.... cum facem ca merge pe primu venit primu servit... sau cu faptul ca am sunat... am convenit ca aju g in 15 min si cand am ajuns mia spus sa astept 10 min afara in frig si dupa aia nu mai raspunde la telefon...

Exact la fel mi-a facut mie saptamana trecuta... o neserioasa!

La ce maibpune lumea pe drumuri nu stiu?

Link spre comentariu

scriu in urma vizitei avute putin mai devreme.

locatie ciresica, poze reale, serviciile mentionate anterior.

 

o sun pe Andreea, raspunde o voce tanara ii spun ca ajung in 10 min si dupa ce am ajuns mi-a spus sa mai astept inca 10 minute care intradevar 10 au fost. i-am spus sa ma sune ea si asa a fost. M-a indrumat până la locatie, vad usa deschisa si ea goala dupa ea.

Fata e foarte frumoasa, sanii mari frumosi, frumoasa la fata o pasarica mica si un cur superb.

apartament modern si curat nimic de reprosat.

ea este o fire mai timida, era puțin suparata nu stiu.

 

oral np - 8

normal 9

aspect 10

locație 9

anal - m. a întrebat telefonic daca vreau dar nu sunt amator

halat 100 lei

de revenit? da clar. e frumoasa si la corp si la fata, serviciile pt pret mi se par ok. e foarte curata si îngrijita miros placut etc

  • Like 6
Link spre comentariu
  • Telefon: 0721620936
  • Oras:Constanta
  • Telefon: 0721620936
  • Oras:Constanta

In sfarsit...in seara asta am prins-o si eu pe faptura asta mica si dulce!

Mi-am facut planul de acasa...ca sa nu-mi mai iau țeapa ca datile trecute... am ajuns in zona ciresica si m-am postat in sensul giratoriu

Si am zis ca nu plec de acolo pana cand nu o prind disponibila.

Sunat prima oara...nu a raspuns,a 2-a oara dupa vreo 15 min. raspunde si imi spune ca mai dureaza vreo 30 de min...zic aia e...dupa 30 de minute sun...si tarrraaa! E disponibila...ma indruma catre locatie..intrat...ma intampina cu un zambet gingas si sanii aia superbi...goi...vbim putin dupa care ma fac comod.

Si de aici sa rupt filmul...totul parea incredibil de misto...oralul soft...deep...cu un fel de fuking-face...chiar interesant... apoi trecut la normal ...dupa un 69 savuros...si am lasat-o sa faca ce vrea ea...dupa nici 6-7 mim am finalizat glorios!

Pe partea de job nu am ce sa ii reprosez...

Dar pe partea de GFE ...daca ar acorda mai multa atentie clientului si nu telefonului...ar fi super..nu ca m-ar deranja...dar vorbind la general... e un sfat...nu un repros....ma repet: nu ca m-ar deranja asa tare!

Pentru ca am fost cuminte am primit si ceva dulce!

Note :

 

Aspect dameza 9,5 ... e parerea mea...daca era o idee mai inaltura era wow!

Locatie 8

Gfe 8 (1pct scazut pentru teefon ,ceea ce zicea mai sus...si al 2-lea punct scazut

..petru telefonul de "servici" care nu era pe silent... si e jenant in timpul actului sa sune)

Oral 10... cu felicitari!

Normal 10

Anal n-am incercat!

Igiena 10...la superlativ!

A meritat asteptarea...o sa mai revin cu drag!

Ciocane tari sa aveti!

  • Like 4
Link spre comentariu

salutare ciocanari,

dupa lungi incercari am ajuns si eu la domnisoara inna.

am sunat regulamentar dupa-amiaza... iki raspunde o voce calda ai imi spune ca e libera... eu insist sa fiu sigur ca nu sunt lasat pe afara si ca ajung in 10min ... rade(exact ca si fosta colega adelina) si ma asigura ca ma primeste.... ajung in locatie... f usor de ajuns(red district cum zicea un confrate) intru.. facem cunostinta, imi recapituleaza serviciile pe care le ofera, ii spun ca am venit pt un oral cu fin orala, imi raspunde ca face si decartez sutica. igienizare rapida cu un servetel umed si luat tot in gurita. un oral soft... cu foarte usoare tentative de deep...am chinuito vreo 12-15 min (pe ceas.. ca am smartwatch si ma cronometrez) nu a zis absolut nimic ca ar fi obosit sau ca de ce nu termini mai rpd... nimic...am explodat in gurita... a supt pana la ultima picatura si a scuipat la baie...igienizat, imbracat si plecat... ce-i drept eu eram un pic pe fuga.

locatie 7 cam ingramadit e totu... lus ca salteaua aia e tare de zici ca stai pe pietre

corp 9 ponei cum imi place mie

oral 9 soft... foarte soft...

normal n/a

halatu o sutica

de revenit? da, doar daca ma asigura ca nu ma tine in frig ( ca si fosta colega)

  • Like 3
Link spre comentariu

  • Oras:Patagonia
  • Oras:Patagonia

chiar asa ai fost la ea si nu ai avut deloc chef sa o chinui nitel in pula? wtf daca avem fata in cta care cere indirect dar precis pula, definitiv inna sa numeste.

 

salutare ciocanari,
dupa lungi incercari am ajuns si eu la domnisoara inna.
am sunat regulamentar dupa-amiaza... iki raspunde o voce calda ai imi spune ca e libera... eu insist sa fiu sigur ca nu sunt lasat pe afara si ca ajung in 10min ... rade(exact ca si fosta colega adelina) si ma asigura ca ma primeste.... ajung in locatie... f usor de ajuns(red district cum zicea un confrate) intru.. facem cunostinta, imi recapituleaza serviciile pe care le ofera, ii spun ca am venit pt un oral cu fin orala, imi raspunde ca face si decartez sutica. igienizare rapida cu un servetel umed si luat tot in gurita. un oral soft... cu foarte usoare tentative de deep...am chinuito vreo 12-15 min (pe ceas.. ca am smartwatch si ma cronometrez) nu a zis absolut nimic ca ar fi obosit sau ca de ce nu termini mai rpd... nimic...am explodat in gurita... a supt pana la ultima picatura si a scuipat la baie...igienizat, imbracat si plecat... ce-i drept eu eram un pic pe fuga.
locatie 7 cam ingramadit e totu... lus ca salteaua aia e tare de zici ca stai pe pietre
corp 9 ponei cum imi place mie
oral 9 soft... foarte soft...
normal n/a
halatu o sutica
de revenit? da, doar daca ma asigura ca nu ma tine in frig ( ca si fosta colega)

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...