Sari la conținut

Postări Recomandate

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

vorbeam cu tine de te-ai simtit ? :slap2

Bai pizda proasta, sunt aici de ceva vreme,suficient de multa vreme incat sa recunosc idioti ca tine, am suficiet respect fata de mine insumi incat sa fac pestii sa se dea in vileag! Imi fac datoria si .... tu, sincer, o sa vac legatura cu ip, bla, bla...! :laugh2  Asa mirosi prostii! :laugh2  :laugh2  :laugh2

Link spre comentariu
  • Oras:Oriunde m-as afla
  • Oras:Oriunde m-as afla

Esti genul lingaulu proxenet tipic! Iarta-ma, cum preferi, iti sparg usa sau fata? Nu conteaza cine are dreptate, dupa ce ai scris aici, esti proxenet, suspect si nu poti nega!  Haide pizda proasta, spune ce vrei ! :laugh2

 

actualizată.

Amenințarea -

Art. 206. - Legislație conexă (4), Jurisprudență relevantă (6), Referințe în jurisprudență (328), Reviste (11), Doctrină (5), Modele (1), Librăria Indaco (3), Hotărâri judecătorești

(1) Fapta de a amenința o persoană cu săvârșirea unei infracțiuni sau a unei fapte păgubitoare îndreptate împotriva sa ori a altei persoane, dacă este de natură să îi producă o stare de temere, se pedepsește cu închisoare de la 3 luni la un an sau cu amendă, fără ca pedeapsa aplicată să poată depăși sancțiunea prevăzută de lege pentru infracțiunea care a format obiectul amenințării.

 

Esti genul lingaulu proxenet tipic! Iarta-ma, cum preferi, iti sparg usa sau fata? Nu conteaza cine are dreptate, dupa ce ai scris aici, esti proxenet, suspect si nu poti nega!  Haide pizda proasta, spune ce vrei ! :laugh2

 

 

Violarea de domiciliu -

Art. 224. - Legislație conexă (2), Jurisprudență relevantă (7), Referințe în jurisprudență (156), Reviste (8), Doctrină (6), Modele (1), Librăria Indaco (6), Hotărâri judecătorești

(1) Pătrunderea fără drept, în orice mod, într-o locuință, încăpere, dependință sau loc împrejmuit ținând de acestea, fără consimțământul persoanei care le folosește, ori refuzul de a le părăsi la cererea acesteia se pedepsește cu închisoare de la 3 luni la 2 ani sau cu amendă. Jurisprudență relevantă (10), Referințe în jurisprudență (315), Reviste (2), Caută hotărâri judecătorești

(2) În cazul în care fapta este săvârșită de o persoană înarmată, în timpul nopții ori prin folosire de calități mincinoase, pedeapsa este închisoarea de la 6 luni la 3 ani sau amenda. Jurisprudență relevantă (26), Referințe în jurisprudență (765), Reviste (3), Caută hotărâri judecătorești

(3) Acțiunea penală se pune în mișcare la plângerea prealabilă a persoanei vătămate. Jurisprudență relevantă (1), Referințe în jurisprudență (13), Proceduri (1), Caută hotărâri judecătorești

 

Esti genul lingaulu proxenet tipic! Iarta-ma, cum preferi, iti sparg usa sau fata? Nu conteaza cine are dreptate, dupa ce ai scris aici, esti proxenet, suspect si nu poti nega!  Haide pizda proasta, spune ce vrei ! :laugh2

 

Maine ai plangere la aman2 

Si nu i problema mea mai departe stie politia unde ti bata la usa ;)

 

Deocamdata beleaua e la tine nene si vedem dupa aia cum e si cu asa zisul proxenet care as fi eu ca deh mai trebuie si probat ca nu merge pe vorbe ...Dar esti atat de inapt incat nu ti dai seama ca exista probe directe si indirecte ori ce ai scris matale aici e proba suficienta pentru un dosar ..Daca n-ai ce face vara asta si vrei sa stai la declaratii o sa ti fac placerea ;) 

Si mai ales sa vedem cum o sa probezi dumneata ca ma ocup cu proxenetismul

Dar pana una alta vedem cu amenintarea si cu violarea de domiciliu de maine incolo 

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Satu' cu ministri
  • Oras:Satu' cu ministri

lol, ce prost =))))

 

Stai mosule pe vine ca nu prea mai ai cu ce =))

 

 

Hai ca am râs...te crezi nemuritor...Iti trimit formol. Ești vai de tine.

Eu nu am zis de care proși e vorba, dar dacă voi v-ați simțit ...  :laugh2

  • Like 1
  • Minus 4
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

 

actualizată.

Amenințarea -

Art. 206. -

Legislație conexă (4), Jurisprudență relevantă (6), Referințe în jurisprudență (328), Reviste (11), Doctrină (5), Modele (1), Librăria Indaco (3), Hotărâri judecătorești

(1) Fapta de a amenința o persoană cu săvârșirea unei infracțiuni sau a unei fapte păgubitoare îndreptate împotriva sa ori a altei persoane, dacă este de natură să îi producă o stare de temere, se pedepsește cu închisoare de la 3 luni la un an sau cu amendă, fără ca pedeapsa aplicată să poată depăși sancțiunea prevăzută de lege pentru infracțiunea care a format obiectul amenințării.

 

 

 

Violarea de domiciliu -

Art. 224. -

Legislație conexă (2), Jurisprudență relevantă (7), Referințe în jurisprudență (156), Reviste (8), Doctrină (6), Modele (1), Librăria Indaco (6), Hotărâri judecătorești

(1) Pătrunderea fără drept, în orice mod, într-o locuință, încăpere, dependință sau loc împrejmuit ținând de acestea, fără consimțământul persoanei care le folosește, ori refuzul de a le părăsi la cererea acesteia se pedepsește cu închisoare de la 3 luni la 2 ani sau cu amendă. Jurisprudență relevantă (10), Referințe în jurisprudență (315), Reviste (2), Caută hotărâri judecătorești

(2) În cazul în care fapta este săvârșită de o persoană înarmată, în timpul nopții ori prin folosire de calități mincinoase, pedeapsa este închisoarea de la 6 luni la 3 ani sau amenda. Jurisprudență relevantă (26), Referințe în jurisprudență (765), Reviste (3), Caută hotărâri judecătorești

(3) Acțiunea penală se pune în mișcare la plângerea prealabilă a persoanei vătămate. Jurisprudență relevantă (1), Referințe în jurisprudență (13), Proceduri (1), Caută hotărâri judecătorești

 

 

Maine ai plangere la aman2 

Si nu i problema mea mai departe stie politia unde ti bata la usa ;)

 

Pizdulice, nu cred ca iti dai seama in ce pozitie te aflii traficantule! :laugh2

Link spre comentariu
  • Oras:NATO
  • Oras:NATO

Eu nu am zis de care proși e vorba, dar dacă voi v-ați simțit ...  :laugh2

 

vulutie, on 15 Aug 2019 - 5:37 PM, said:snapback.png

aia cu gang-bang in 2 era reala, chiar s-a dus la aia cu buchetu de flori, cand a facut 17 ani inca era pishatu ala de buchet aruncat pe la un coltz si ami zicea cristinuka cum se plangea tomitza ca ii era dor da nevasta-sa ca o murit si ca el se duce la curve ca sa asi annece amarul de suparare si ca il tine doar 4 minute un numar ahahah

 

Also apropo da buchete:

 

You vs the guy she says not to worry about

 

post-241874-0-22786700-1509880122.jpg

 

post-241874-0-88939500-1511090156.jpg

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

 

actualizată.

Amenințarea -

Art. 206. - Legislație conexă (4), Jurisprudență relevantă (6), Referințe în jurisprudență (328), Reviste (11), Doctrină (5), Modele (1), Librăria Indaco (3), Hotărâri judecătorești

(1) Fapta de a amenința o persoană cu săvârșirea unei infracțiuni sau a unei fapte păgubitoare îndreptate împotriva sa ori a altei persoane, dacă este de natură să îi producă o stare de temere, se pedepsește cu închisoare de la 3 luni la un an sau cu amendă, fără ca pedeapsa aplicată să poată depăși sancțiunea prevăzută de lege pentru infracțiunea care a format obiectul amenințării.

 

 

 

Violarea de domiciliu -

Art. 224. - Legislație conexă (2), Jurisprudență relevantă (7), Referințe în jurisprudență (156), Reviste (8), Doctrină (6), Modele (1), Librăria Indaco (6), Hotărâri judecătorești

(1) Pătrunderea fără drept, în orice mod, într-o locuință, încăpere, dependință sau loc împrejmuit ținând de acestea, fără consimțământul persoanei care le folosește, ori refuzul de a le părăsi la cererea acesteia se pedepsește cu închisoare de la 3 luni la 2 ani sau cu amendă. Jurisprudență relevantă (10), Referințe în jurisprudență (315), Reviste (2), Caută hotărâri judecătorești

(2) În cazul în care fapta este săvârșită de o persoană înarmată, în timpul nopții ori prin folosire de calități mincinoase, pedeapsa este închisoarea de la 6 luni la 3 ani sau amenda. Jurisprudență relevantă (26), Referințe în jurisprudență (765), Reviste (3), Caută hotărâri judecătorești

(3) Acțiunea penală se pune în mișcare la plângerea prealabilă a persoanei vătămate. Jurisprudență relevantă (1), Referințe în jurisprudență (13), Proceduri (1), Caută hotărâri judecătorești

 

 

Maine ai plangere la aman2 

Si nu i problema mea mai departe stie politia unde ti bata la usa ;)

 

Deocamdata beleaua e la tine nene si vedem dupa aia cum e si cu asa zisul proxenet care as fi eu ca deh mai trebuie si probat ca nu merge pe vorbe ...Dar esti atat de inapt incat nu ti dai seama ca exista probe directe si indirecte ori ce ai scris matale aici e proba suficienta pentru un dosar ..Daca n-ai ce face vara asta si vrei sa stai la declaratii o sa ti fac placerea ;)

Si mai ales sa vedem cum o sa probezi dumneata ca ma ocup cu proxenetismul

Dar pana una alta vedem cu amenintarea si cu violarea de domiciliu de maine incolo 

 

:laugh2  :laugh2  :laugh2 Ai o probleme ..... tu o ai deja proxenetule! :laugh2

Link spre comentariu
  • Oras:Oriunde m-as afla
  • Oras:Oriunde m-as afla

:laugh2  :laugh2  :laugh2 Ai o probleme ..... tu o ai deja proxenetule! :laugh2

 

Da da da 

Maine pun aici nr de la parchet pt ce ai scris tu mai devreme dupa aia n-ai tu treaba 

Link spre comentariu
  • Oras:NATO
  • Oras:NATO

Ca sa vedeti cine defapt intretine circul pe nimfomane si se duce cu lacrimi de crocodili :cry2 :cry2  la motan ca el este usa de biserica, nimeni altul decat picon , adevaratul Dinca . Il alimenteaza pe underdogul Lisandru cu puncte ca sa faca circ ! Q.E.D.

 

 

post-296293-0-86016200-1566753199.jpg

 

post-296293-0-94361200-1566753203.jpg

 

post-296293-0-79908800-1566753208.jpg


 

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Da da da 

Maine pun aici nr de la parchet pt ce ai scris tu mai devreme dupa aia n-ai tu treaba 

Ok, se va conexa la primul dosar, respectiv la plangere mea, a fost prima!Succes, eu stiu ce am facut, am aflat si cine esti tu si ce urmaresti! :kiss3  :laugh2

Link spre comentariu
  • Oras:Oriunde m-as afla
  • Oras:Oriunde m-as afla

Ok, se va conexa la primul dosar, respectiv la plangere mea, a fost prima!Succes, eu stiu ce am facut, am aflat si cine esti tu si ce urmaresti! :kiss3  :laugh2

 

Mhmm ...si cand te ai trezit era ziua nu ?

Link spre comentariu
  • Oras:Oriunde m-as afla
  • Oras:Oriunde m-as afla

Mi se pare norma, esti bagat in corzi, te ia somnul! :laugh2 Lingaul sef, clona suprema, MALONE, besi in cotet ca te faci de cacat! :slap2

 

Pai ma ia ce vrei sa fac de prins ce sunt =)) 

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

 

Ca sa vedeti cine defapt intretine circul pe nimfomane si se duce cu lacrimi de crocodili :cry2 :cry2  la motan ca el este usa de biserica, nimeni altul decat picon , adevaratul Dinca . Il alimenteaza pe underdogul Lisandru cu puncte ca sa faca circ ! Q.E.D.

 

 

post-296293-0-86016200-1566753199.jpg

 

post-296293-0-94361200-1566753203.jpg

 

post-296293-0-79908800-1566753208.jpg

 

 

 

 

Mhmm ...si cand te ai trezit era ziua nu ?

 

 

Toata ziua a stat Lisandru pa forum, asta inseamna sa fii dependent da umilinta =))))

V-a deranjat cineva afacerile proxenetilor? :laugh2

Link spre comentariu

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...