Sari la conținut

Postări Recomandate

  • Oras:Oriunde m-as afla
  • Oras:Oriunde m-as afla

Bine mai laba trista, cum spui tu, oricum esti la primire, iei muie la greu MUEDIN! :laugh2

 

Nene treaba asta e cu dus si intors asta i viata nu poti numai sa dai sau numai sa iei 

Dar tu esti o cauza **spam editat** nu ma complic cu cineva inscris acum o saptamana pe site 

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Nene treaba asta e cu dus si intors asta i viata nu poti numai sa dai sau numai sa iei 

Dar tu esti o cauza **spam editat** nu ma complic cu cineva inscris acum o saptamana pe site 

Ce iti place cu pula in gura MUEDIN! :laugh2

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Nene treaba asta e cu dus si intors asta i viata nu poti numai sa dai sau numai sa iei 

Dar tu esti o cauza **spam editat** nu ma complic cu cineva inscris acum o saptamana pe site 

 

 

Vroiai sa mergi si tu ? =))

Pai parca spuneai ca sunt cunoscut pe aici MUEDIN! Ai dreptate, sunt cunoscut, pana acum nu ai nimerit insa adevarul! Pana ai sa cunosti adevarul, esti doar MUEDIN si ai sa ti-o furi labagiule! :laugh2

Link spre comentariu
  • Oras:Oriunde m-as afla
  • Oras:Oriunde m-as afla

Pai parca spuneai ca sunt cunoscut pe aici MUEDIN! Ai dreptate, sunt cunoscut, pana acum nu ai nimerit insa adevarul! Pana ai sa cunosti adevarul, esti doar MUEDIN si ai sa ti-o furi labagiule! :laugh2

 

Pai esti cunoscut dar sub alt cont pe care il negi =)) 

Dar uite ca intre timp a aparut si mentorul tau vezi ce instructiuni iti mai da si fi o fetita ascultatoare 

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Pai esti cunoscut dar sub alt cont pe care il negi =))

Dar uite ca intre timp a aparut si mentorul tau vezi ce instructiuni iti mai da si fi o fetita ascultatoare 

Care cont bai mamelucule? Am sa te rog sa nu mai faci referire la mama mea MUEDIN, te calc in picioare!

Link spre comentariu
  • Oras:Oriunde m-as afla
  • Oras:Oriunde m-as afla

Care cont bai mamelucule? Am sa te rog sa nu mai faci referire la mama mea MUEDIN, te calc in picioare!

 

Ok ok 

Deci va sa zica tu sa jignesti dar daca ti se raspunde in aceiasi moneda faci crize 

Pai asa nu merge 

Dar sen ala de la ce vine ? Senil 

Ehh uite ca eu o sa tin cont de rugamintea ta dar am si eu una 

Ma scutesti la ora asta ?

Link spre comentariu
  • Oras:Oriunde m-as afla
  • Oras:Oriunde m-as afla

Auzi pizda proasta, tu esti beat, ia citeste ce ai scris cretinule!

 

Pai nici eu nu o stiu bre pe a matale 

Hai sa lasam mamele n pace cum zici tu 

Nu s ele de vina ca unii dintre noi au ajuns rau pe lumea asta 

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Ok ok 

Deci va sa zica tu sa jignesti dar daca ti se raspunde in aceiasi moneda faci crize 

Pai asa nu merge 

Dar sen ala de la ce vine ? Senil 

Ehh uite ca eu o sa tin cont de rugamintea ta dar am si eu una 

Ma scutesti la ora asta ?

Nu fac crize MUIEDIN, te iau ca atare si .... chiar nu contezi SARACULE!

Link spre comentariu

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...