Sari la conținut

Postări Recomandate

  • Telefon: 021 352 8632
  • Oras:'' suntem peste tot acasa ''
  • Telefon: 021 352 8632
  • Oras:'' suntem peste tot acasa ''

Las asta aici.

Revin, prin septembrie.

Rumegati-o.

Nu poza.

Miskin in the Big Mango,

:)

De fapt ne anunți că nu mai ai net până pe 19...:)))
  • Like 3
Link spre comentariu
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila

Pleaca din tara iarăsi? Abia venise... 😕

Link spre comentariu
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila

Nu pleacă, a plecat :)))

Off, iarăsi nu am reusit sa-i vorbesc ok la telefon... E prea pretențios si ascunde aceasta!

Link spre comentariu
Reputație: 1046
  • Oras:Satu' cu ministri
  • Oras:Satu' cu ministri

Off, iarăsi nu am reusit sa-i vorbesc ok la telefon... E prea pretențios si ascunde aceasta!

Păi, cine putea să vorbească la telefon cu tine, dacă nu el? Cum vă găsiți voi, distrușii!! Înduioșător!

  • Minus 3
Link spre comentariu
Vizitator ana paraschiv
Reputație: 0

croaziera.6 luni.tot aici vor fi.doar daca nu moare vreunul

Ai cam pus botul la ce a spus Miskin :)))

 

A revenit peste doar cateva ore :)))) Aidepulamea :))

Prost l a mai facut

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator stau de sase
Reputație: 0

Primul Starbucks la Craiova ( pă bune), unde am intalnit-o pe fosta lui Miskin. Mi-a zis femeia ca in timpul unui joc erotic s-a pișat pe pola lui Miskin, care i-a intrat definitiv la apa.

 

 

 

 

post-131728-0-23307600-1526218601_thumb.jpeg

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

In timp ce aeronava Boeing 777 a companiei British Airways se apropia de pista de aterizare, acum mai bine de 10 ani, am aruncat o privire, de pe scaunul de la fereastra, asupra unui oras, unde totul era acoperit de o nuanta de gri, Bangkok.Cladiri rezidentiale, alaturi de imobile industriale si o multime de blocuri gri, de cateva etaje, mi-au amintit putin de imaginile atat de des intalnite in Europa de Est post-comunism.Erau o multime de fluxuri de trafic, insa acestea pareau sa nu se miste nicaieri.Primul impact cu aceasta tara a fost marele Krung Thep si Thailanda nu-mi lasase impresia unei tari tropicale.Un contrast izbitor, intre lux si bogatie.Un amestec, pe care nu-l puteam deslusi, de mirosuri si arome.Un zgomot, pe strazi, care era atat de diferit de linistea scandinava, incat am crezut, pentru o clipa, ca am fost prizonierul din Matrix, iar acum am inviat.

 

Nu am sa uit niciodata acel sentiment, acel freamat si acel extaz, cand, plimbandu-ma prin multitudinea de soi-uri din Sathorn, unde m-a cazat firma si nu au trecut decat cateva ore, pana sa ajung la concluzia, ca acest oras este si va marea mea iubire.Il urasc, pe cat il iubesc.

 

Desi, odata cu venirea juntei la putere, unele din elementele, care au constituit, de atatia ani, farmecul acestui oras, incep sa fie inlaturate, de acest regim zelos, Bangkok inca isi pastreaza acel mister si magnetism, care nu poate fi inteles, decat daca vei poposi in aceasta fabuloasa metropola.

 

The greatest city in the world, Krung Thep Mahanakhon Amon Rattanakosin Mahinthara Ayuthaya Mahadilok Phop Noppharat Ratchathani Burirom Udomratchaniwet Mahasathan Amon Piman Awatan Sathit Sakkathattiya Witsanukam Prasit.

Erai o musca....sau becul de la avion....?

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Off, iarăsi nu am reusit sa-i vorbesc ok la telefon... E prea pretențios si ascunde aceasta!

Da pretentios omul.....crezi ca ar fi interesat de o escala la Vilcea....? Nu vezi pe unde umbla....? cred ca o sa ai sansa doar cind orasul Vilcea va poseda aeroport....omul umbla cu Boingul cum merg Eu cu metroul....Cred ca are si ariciul in buzunar....merge  mereu in Asia da 2000 pe avion si fute cu 5 $ pe noapte....

  • Like 1
Link spre comentariu

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...