Sari la conținut

Postări Recomandate

  • Oras:In papuris ca sa ma chis
  • Oras:In papuris ca sa ma chis

Mie mi se pare ca a crescut nivelul apei cu  20 de cm  , cand a intrat Miskin in SPA-ul acela  :)

 

De obicei cazile acelea de hidromasaj se umplu  cu apa doar pe jumatate .
 

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:FALASTOACA
  • Oras:FALASTOACA

Mie mi se pare ca a crescut nivelul apei cu  20 de cm  , cand a intrat Miskin in SPA-ul acela  :)

 

De obicei cazile acelea de hidromasaj se umplu  cu apa doar pe jumatate .

 

De unde stii taran basit si afumat,ai lighean cu hidromasaj??

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:FALASTOACA
  • Oras:FALASTOACA

La copaie , inca , ii spala Mos Picoaie izmenele popii .

 

Repede ai cam uitat ?

Taranusi basit si afumat,ai uitat ca ai postat cu manuta ta poze cu WC-ul din fundul curtii?Ala in care turnai clor ca putea ingrozitor.

PS.tot fata aia de taran basit ai? 

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Satu' cu ministri
  • Oras:Satu' cu ministri

La copaie , inca , ii spala Mos Picoaie izmenele popii .

 

Repede ai cam uitat ?

Dă, fă, quote, pizdă proastă!

 

 

Taranusi basit si afumat,ai uitat ca ai postat cu manuta ta poze cu WC-ul din fundul curtii?Ala in care turnai clor ca putea ingrozitor.

PS.tot fata aia de taran basit ai? 

Crezi că a făcut operație estetică? Nu doar că nu are bani nici să se cace, dar nici mai bun chirurg nu ar putea îmbunătăți ceva!  :laugh2

  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Oras:In papuris ca sa ma chis
  • Oras:In papuris ca sa ma chis

Pizda proasta esti doar tu , telectualule  batran si libidinos. ...si cu pofte/obsesii nebanuite de anal , am uitat

 

Are bani de-ti  face  10 liposuctii si micsorari de stomac  , nu una  .

 

Pana atunci continuati vesnicele basini de la fasole , ca fluturasul de pensie inca nu vrei  sa ti-l pui in joc , astfel incat  sa facem o comparatie de venituri .  Deci care e pizda proasta , adica fusta aceea curajoasa din tastatura telefonului  !?

Link spre comentariu
  • Oras:FALASTOACA
  • Oras:FALASTOACA

Dă, fă, quote, pizdă proastă!

 

 

Crezi că a făcut operație estetică? Nu doar că nu are bani nici să se cace, dar nici mai bun chirurg nu ar putea îmbunătăți ceva!  :laugh2

Macar botox in buzele alea subtiri.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:FALASTOACA
  • Oras:FALASTOACA

Pizda proasta esti doar tu , telectualule  batran si libidinos. ...si cu pofte/obsesii nebanuite de anal , am uitat

 

Are bani de-ti  face  10 liposuctii si micsorari de stomac  , nu una  .

 

Pana atunci continuati vesnicele basini de la fasole , ca fluturasul de pensie inca nu vrei  sa ti-l pui in joc , astfel incat  sa facem o comparatie de venituri .  Deci care e pizda proasta , adica fusta aceea curajoasa din tastatura telefonului  !?

Nimeni nu te contrazice ca ai bani,PLM dovada e clara.

post-4015-0-21862600-1523892680_thumb.jpg

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Satu' cu ministri
  • Oras:Satu' cu ministri

Pizda proasta esti doar tu , telectualule  batran si libidinos. ...si cu pofte/obsesii nebanuite de anal , am uitat

 

Are bani de-ti  face  10 liposuctii si micsorari de stomac  , nu una  .

 

Pana atunci continuati vesnicele basini de la fasole , ca fluturasul de pensie inca nu vrei  sa ti-l pui in joc , astfel incat  sa facem o comparatie de venituri .  Deci care e pizda proasta , adica fusta aceea curajoasa din tastatura telefonului  !?

Marș, bă, șobolan opărit! 

  • Minus 3
Link spre comentariu

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...