Sari la conținut

Miki 0766830393


Vizitator

Postări Recomandate

  • Escorta
Reputație: 1082
  • Oras:...
  • Oras:...
Postat

Disponibila începând de astăzi în București 😘

Orele disponibile pentru astazi sunt 17:00 , 18:00 si 20:00 😁

Începând de mâine de la 12:00 la 21:00 ❤

Locație bdu Timișoara 16b 

Zi frumoasa 😘😘

IMG-20250523-WA0003.jpg

  • Like 1
  • Inimioara 8
  • Escorta
Reputație: 1082
  • Oras:...
  • Oras:...
Postat

😇Disponibila pana la ora 21:00❤

Reputație: 4493
  • Oras:one day in heaven, next day in hell
  • Oras:one day in heaven, next day in hell
Postat

Pentru programare cum se procedeaza? La mesaje, vad ca nu raspunzi.

Reputație: -1
  • Oras:Craiova
  • Oras:Craiova
Postat

Cred ca lucreaza în circuit închis !!!

  • Like 1
Reputație: 4493
  • Oras:one day in heaven, next day in hell
  • Oras:one day in heaven, next day in hell
Postat

nu este deloc cu circuit inchis, trebuie doar sa ai sansa sa prinzi loc, am revizitat o dupaaaaa 5 ani, parca a stat timpul in loc, ea note mai mari acum  oralul exceptional, iar normalul cu mare implicare si participare fizica verbala si spirituala, Locatia usor de nimerit , igiena locatiei si ei fara repros (a fost la dus dupa ce am iesit eu) acelasi corp skinny cu sanii frumos contuarti , pasa, rasa si stramta, se misca foarte bine si da oarece semne ca i place sexul, (mai soft) , Pret 200 lei 30 min dtd, m am incadrat si pentru chit chat si pentru dezmierdari, o companie cu un vibe pozitiv si placuta. de revenit pana cand pleaca daca mi prind loc pentru ca mi a placut si mai vreau...:inlovee

""Opportunities don t happen, you create them""

  • Like 8
  • Inimioara 1
Reputație: 50
  • Oras:Pitesti
  • Oras:Pitesti
Postat

Eu cred ca topicul trebuie trecut la de evitat

Foarte urat sa posteze pe forum ca e disponibila si sa nu raspunda la mesaje. Macar sa spuna ca nu are nimic liber. De fiecare data cand a postar am trimis mesaj, si nimic

Foarte neserioasa

  • Minus 1
  • Oras:Bucharest
  • Oras:Bucharest
Postat
3 hours ago, C.Darwin said:

Eu cred ca topicul trebuie trecut la de evitat

Foarte urat sa posteze pe forum ca e disponibila si sa nu raspunda la mesaje. Macar sa spuna ca nu are nimic liber. De fiecare data cand a postar am trimis mesaj, si nimic

Foarte neserioasa

agree. nearly the same situation

Reputație: 613
  • Oras:Brasov (pentru o perioadă scurtă de timp)
  • Oras:Brasov (pentru o perioadă scurtă de timp)
Postat
Acum 4 minute, dream2clau a spus:

agree. nearly the same situation

Am prins-o la 5 minute după ce a postat aici, merită efortul, nu o voi venera ca restul de aici, dar oricum e peste media actuală din București.

  • Like 1
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
Postat

Eh in cazul meu am facut o programare si cand am ajuns la adresa n-a mai raspuns la mesaje...Am traversat tot Bucurestiu' de pomana

Reputație: 237
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti
Postat
Acum 58 minute, miki20 a spus:

💥

IMG-20250603-WA0001.jpg

O varianta de cazare mai centrala crezi ca se poate?

  • Like 2
  • Escorta
Reputație: 1082
  • Oras:...
  • Oras:...
Postat

🧡Disponibilă doar astăzi 14:00- 19:00 ✌

  • Escorta
Reputație: 1082
  • Oras:...
  • Oras:...
Postat

Disponibila de astazi în București 😄

Aceeași locație , Bdu Timișoara 16b  🙃

Disponibila pana la ora 21:00 ❤❤💋

  • Trist 1
  • Inimioara 2
  • Escorta
Reputație: 1082
  • Oras:...
  • Oras:...
Postat

😁Disponibila astazi pana la ora 21:00 😁

Reputație: 16
Postat

Salutare!

Nu pot sa nu las o recenzie dupa experienta pe care am avut-o astazi alaturi de Miky (mai ales ca suntem amandoi in comunitatea moto si simt ca ii datorez oricum acest lucru).

Programarea a fost efectuata foarte usor, prin whatsapp, a raspuns destul de repede si explicatiile locatiei au fost foarte clare, iar mai mult decat atat m-a primit si un pic mai devreme (am ajuns cu 10 min mai repede chiar daca abia scapasem de la munca).

Este o fata foarte draguta, are un zambet frumos, foarte mult bun simt si vorbeste foarte mult (cel putin cu mine s-a mirat si ea de cat de vorbareata poate fi, ceea ce nu a putut decat sa ma bucure) 🤭 Probabil de la pasiunea moto impartasita de amandoi 🏍️💨

Se vede ca ii place stilul mai soft, efectiv m-am simtit super mega in largul meu si cred ca si ea a putut sa se comporte natural cu mine, aflandu-ne practic pe aceeasi lungime de unda, zambind si glumind mai tot timpul 🥰

Cu toate acestea cand a fost vorba de actiune a stiut sa fie si serioasa, sa fie atenta la nevoile mele (a dat drumul la AC), sa ma ghideze si sa ma faca sa ma simt super bine (GFE maxim), deci nu am absolut nimic ce sa-i reprosez si pentru asta o pup inca o data si ii foarte multumesc pentru experienta placuta oferita! ❤️

Sperand ca o voi revedea curand si ca si ei i-a placut compania mea vreau sa inchei prin a-i ura o seara placuta 🤗 Ai grija de tine Miky si...asfalt uscat, fara incidente ✌️😎

  • Like 2
  • Mersi 1
  • Inimioara 1
  • Membru Premium
  • Oras:Error 404: Not found.
  • Oras:Error 404: Not found.
Postat

Am trecut și eu ieri pe la Mihaela. A fost a doua vizită și constat (cu stupoare) că nu am lăsat recenzie după prima. My bad.

Contact: numai pe whatsapp, răspunde destul repede (dacă poate). Tine puțin și de noroc (să nu fie full în ziua respectivă) și de cum îi scrieți.

Apartament: dotat cu tot ce trebuie (gel de dus, prosop curat, etc). Stă de obicei în Plaza residence, complexul de lângă parcul liniei.

Miki: undeva pe la 1.65 și mult mai slim (către skinny) și delicată decât pare în poze. În rest, pozele o reprezintă destul de bine. Oricum, arată foarte bine, mai ales pt amatorii de slim/skinny.

Ca atitudine, ai cu cine socializa și este deschisă. Te servește cu apă/suc și încearcă să te cunoască cât de cât. Pentru cineva care e mai la început în acest sport și caută o escortă lângă care se poate relaxa înainte de acțiune, e de recomandat.


Igiena a fost excelentă (absolut nimic supect).

Acțiune: Preludiul decurge natural. Nu te grăbește, nu sare peste etape și se implică și ea. Te lasă să o explorezi, te ia în brațe, te sărută și ea (are inuțiativă). Nu a acceptat FK de la prima vizită (pe principiul „nu din prima seară”) dar la a doua am ajuns și acolo. Se excită dacă o stimulezi.

Oral: Face un oral senzual (soft) și te mângâie între timp. Foarte bun pt cine preferă mai soft.

Normal: La fel ca la preludiu, se implică și ea, te sărută, te ghidează, strânge în brațe (și nu numai), etc. Nu a obiectat la poziții și am trecut prin câteva la prima vizită. La a doua m-a terminat rapid cu o mișcare strategică (dar plăcută). Nu folosește lubrifiant, se udă natural (dacă o ajutați).

Concluzie: Per total, au fost două vizite reușite, și pare să fie mai deschisă pe măsură ce te cunoaște. De recomandat pentru oricine, dar în special pentru amatorii de GFE și/sau fete skinny.

DtD: o oră

Amendă: 400 roni
 

  • Like 4
  • Inimioara 1

Țineți minte, folosiți-vă mereu capul: al organului pentru sex, cel de pe umeri pentru restul!

Reputație: 93
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
Postat

Dupa o incercare nereusita acum ceva timp de a ajunge la Mihaela, azi a fost cu noroc! 
Mi-a deschis usa in sanii goi o tipa frumusica foc! Miki e naturala, daca o vedeam pe strada nu-i dadeam mai mult de 20. Are un aer de studenta in anul I, un zambet frumos si un corp senzual. Skinny, cu carnea moale, nu se preteaza pentru amatorii de corpuri tonifiate la sala, sani mari pentru cat e ea de mica, cu sfarcuri erecte, tatuaje misto si o cicatrice umar drept, clavicula, care mie unul mi se pare sexy rau. Am stat de vorba pret de doua tigari si o apa si parca nu ne-am vazut azi prima data. E draguta si finuta, m-am simtit ca la o intalnire cu o gagica, dar nu de pe Tinder, ca acolo am dat doar de acrituri 😂😂 Vorbeste deschis, glumeste si m-am simtit tare bine conversand cu ea.

Dupa un dus de improspatare, am trecut la pupaturi si mangaieri. E foarte atenta si lipicioasa, chiar zici ca te-a invitat la ea dupa intalnirea in oras.

Oral, as zice pasional! Ba mai soft, ba mai hard, cu mangaieri si priviri. Nu sunt intr-o forma buna zilele astea, dar nu s-a lasat deloc! 
Nu imi aduc aminte cand m-a calarit ultima data o escorta, dar cand am vazut ca apuca pula si se urca pe mine nu am comentat absolut nimic 🤣🤣🤣 Fara lubrifiant si cu niste miscari...senzatie!! Te mangaie, te saruta, te strange in brate, geme senzual. Am fost surprins in cel mai placut mod posibil. Am terminat in misionar cu variatiuni. Mi-as fi dorit sa dureze mai mult, dar azi materialul clientului nu a fost premium...energie putina...baterii 777 😂😂

Note....mie un 6 😂😂😂😂😂😂 Mihaela, pentru felul in care m-a facut sa ma simt azi, un 10. De retinut ca notele sunt subiective si subiectul eu asa considera. 
Multumesc, Mihaela, pentru ora petrecuta impreuna azi! Esti o dulce si sper sa ne revedem😘

 



 

  • Like 2
  • Inimioara 1
  • Escorta
  • Oras:...
  • Oras:...
Postat

🧡Disponibila începând de mâine după-amiază 🧡

Bdu Timișoara 16b 

💋

20250621_150506.jpg

  • Like 3
  • Inimioara 10
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
Postat

Am fost aseara pentru a doua oara la Mihaela. Imi mentin prima recenzie! Chiar isi da silinta sa te simti bine in compania ei si iti da senzatia ca esti cu o prietena cu beneficii. Mie unul imi place ce face si cum face si o sa mai merg pe la ea in vizita de lucru 😂😂😂

Merci, Miki, si imbratisari vituale, pana data viitoare!😘

  • Inimioara 1

  • Escorta
  • Oras:...
  • Oras:...
Postat
Acum 27 minute, lex8585 a spus:

Am fost aseara pentru a doua oara la Mihaela. Imi mentin prima recenzie! Chiar isi da silinta sa te simti bine in compania ei si iti da senzatia ca esti cu o prietena cu beneficii. Mie unul imi place ce face si cum face si o sa mai merg pe la ea in vizita de lucru 😂😂😂

Merci, Miki, si imbratisari vituale, pana data viitoare!😘

🧡🧡🧡

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members and 1 guest

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...