Sari la conținut

Desemnare succesor Utilizatorul Lunii


Postări Recomandate

  • Telefon: Only email me regarding my orders
  • Oras:Kiustenge
  • Telefon: Only email me regarding my orders
  • Oras:Kiustenge

Important e sa mearga invers coane Raffa, doar asa ii "iubeste" motanu

Eu "ma rog" de @pisicuts de o saptamana sa'mi reseteze parola la cont ca am uitat-o, linkul de resetare parola nu functioneaza, si nimic ... pe principiul ... scoate banul, fa-te verde si mai vedem pe urma cu contul vechi.

Apropos motane, imi poti trimite link de resetare parola pe contul de email initial, functioneaza.

:rtfm  :bye ioc șansa Rambo.Nu esti Chuck Norris!

  • Like 5
Link spre comentariu
  • Telefon: raffaello1709
  • Oras:Terra
  • Telefon: raffaello1709
  • Oras:Terra

Reciteste ce te-am intrebat ! Sper sa ai decenta si bun simt cand raspunzi data urmatoare

Pulica, nu ma lua pe mine la rost ca nu tine. Răspund ce vreau, cand vreau și cui vreau. Dacă te ducea tartacuta înțelegeai ce am vrut sa spun.

Acum îți urez seara plăcută! Bye bye!

  • Like 2
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:California Sacramento
  • Oras:California Sacramento

Pulica, nu ma lua pe mine la rost ca nu tine. Răspund ce vreau, cand vreau și cui vreau. Dacă te ducea tartacuta înțelegeai ce am vrut sa spun.

Acum îți urez seara plăcută! Bye bye!

Cu pulica i te adresezi lui tactu gaozare !
  • Like 4
Link spre comentariu

o ce avem aici, pedofi1ul raffa, mare spargator de menore, a dat in Sabrina Giula la 16 ani de n ori, i-a placut, nu s-a saturat.

Sa nu uitam de marele lingau Raffaello care se tinea dupa fusta vanesei, a simtit miros de ldat o limba moca in pizda , femeie disperata care isi cauta sotul ca o insala , cu 3 plozi. Asta nu l-a oprit pa hienasa basinoasa raffaello (mos pedof1l dovedit ca a futut menora Sabrina la 16 ani si pe Beatrice dan Galati la 17 ani) sa o curteze si sa se tina dupa ea de parca nu a vazut pizda in veata lui, hahahha

da, e veche, raffa e din aceasi categorie cu picon, mos senil, fustrat si mare somelie de miinore; de astea 2 stiti voi, au fost si altele. Hiena mai are inca un cont pe forum pentru ca pe cel actual din cauza reputatiei super scauze -7000 :laugh2 nu mai are curaj sa scrie recenzii, da reusine

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Te iei de flacon și te depunctează pizdadera...

Ciudat, foarte ciudat!

pizdadera este un umflat recunoscut cu multe clone! Nu spun ca are ca si clona pe falcone, este evident insa ca sunt la fel de prosti! Probabil ca o sa raspunda amun ra! :laugh2

  • Like 1
  • Minus 2
Link spre comentariu

Te iei de flacon și te depunctează pizdadera...

Ciudat, foarte ciudat!

Flacon ? Iti da pecoaie ochelarii lui de cal amuzantule ! De asta s-a pisat Vanessa pe mecla ta, cand a vazut ce mos disperat esti, care n-a vazut pizda in viata lui. Oricum nu aveai tu ce fute la 11 cm ai tai =))
  • Like 3
Link spre comentariu
  • Telefon: raffaello1709
  • Oras:Terra
  • Telefon: raffaello1709
  • Oras:Terra

Cu pulica i te adresezi lui tactu gaozare !

Baga-ți-ai pula'n morții ma-tii de cretin obsedat de forum ce ești!

Nu mai ai argumente și te iei de familie?

Hai siktir, cacacios egocentrism!

  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Oras:maramu
  • Oras:maramu

Cu pulica i te adresezi lui tactu gaozare !

 

 

da, e veche, raffa e din aceasi categorie cu picon, mos senil, fustrat si mare somelie de miinore; de astea 2 stiti voi, au fost si altele. Hiena mai are inca un cont pe forum pentru ca pe cel actual din cauza reputatiei super scauze -7000 :laugh2 nu mai are curaj sa scrie recenzii, da reusine

 

 

Cand suferiti de clonofobie luati un vagisan, sfatul patintelului :laugh2. Sa va faceti si un 69 ca tot e la moda :laugh2

 

 

Alexei, si bautura e un drog, renunta la ea ,)

 

 

Flacon ? Iti da pecoaie ochelarii lui de cal amuzantule ! De asta s-a pisat Vanessa pe mecla ta, cand a vazut ce mos disperat esti, care n-a vazut pizda in viata lui. Oricum nu aveai tu ce fute la 11 cm ai tai =))

 

 

vrea sa iti suga pula si nu stie cum sa o ceara, e mai timid mosul ppeeddooffiill

 

 

Majoritatea mosilor p3dofili dovediti cu chistoace sufera de dementa :laugh2 . Inca sufera mosul dupa Vanessa ca o potaie :))

 

 

Ti-am zis sa nu faci misto de astia mici si ingusti la minte, te-a raportat mosul la motan si ca o sluga obedienta ce este te-a executat

 

 

Daca cersesti frumos, iti arat cum trebuie sa fie un site administrat.  :hihat

 

 

M-as fute pana... Arh! Numar tel.

Ati primt ce ati meritat! :sweeping  :clap2

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...