Sari la conținut

Desemnare succesor Utilizatorul Lunii


Postări Recomandate

  • Oras:La femei
  • Oras:La femei
Acum 22 minute, loriii536 a spus:

Doamne fereste , da de unde sa stiu eu in primul rand cine esti pe forum , ca nu asta e intrebarea ca sa intri la mine 😂😂😂

E adevărat că nici pe mine nu mă mai primești că mi-a tăiat @ThePunisher.juma de reputatie? 😂

  • Like 1
  • Mersi 1
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:La femei
  • Oras:La femei
Chiar acum, CharonIV a spus:

Stai linisitit ca te baga pe minus pana maine ,nu scapi de disperat 

Fix la o jumătate de metru în faţa pulii mă doare de reputatie si de satisfacția unui dezaxat ca acesta 😂😂😂

  • Like 1
  • Mersi 1
  • Haha 1
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Forum
  • Oras:Forum
1 oră în urmă, CharonIV a spus:

 

Mi se rupe si de @ThePunisher. si de @elprofesoare si de @_amarok_ si de restul amatorilor de clone , faceti ce vreti..... 

Manzule, iar te plagi, pana si aici?

Vad ca incepi sa iti faci prieteni noi, o dai in baiatul sincer si nevinovat:slap2

Da ia spune tu la mosu' si la restul colegilor cu ce te ocupi tu. Sti tu, magariile cu care te ocupi tu. Astept raspunsurile de cateva zile, dar nici pana acum nu mi-ai raspuns!

  • Like 3
Link spre comentariu
Vizitator CharonIV
Reputație: 0
18 minutes ago, Muzicutza said:

Pana nu vi cu niste raspunsuri, nu esti mai bun ca cei care te minuseaza! Asa ca nu te mai plange ca poate le meriti!

Iar ti-a dat drumul din lesa @elprofesoare ,nici n-as vorbi daca as fi in locul tau ,toate plusurile le ai de la @ThePunisher.,esti cel mai josnic om de pe tot forumul ,mai rau decat trolii ,un pupincurist 

Link spre comentariu
  • Oras:Forum
  • Oras:Forum
Chiar acum, CharonIV a spus:

Iar ti-a dat drumul din lesa @elprofesoare ,nici n-as vorbi daca as fi in locul tau ,toate plusurile le ai de la @ThePunisher.,esti cel mai josnic om de pe tot forumul ,mai rau decat trolii ,un pupincurist 

Cum ma asteptam, la 18 ani ai tai nu ai taria sa raspunzi🙄 Vi doar cu raspunsuri in asa fel sa treci peste subiectul propriuzis, cu raspunsuri evazive😶

  • Like 2
Link spre comentariu
Vizitator CharonIV
Reputație: 0
2 minutes ago, Muzicutza said:

Nici nu ma intereseaza de restul, eu am treaba cu tine! Tu incerci sa faci magarii cu alti colegi!

Esti singurul care a primit plusuri ,esti prost in plm @_amarok_ ,prost rau 

Link spre comentariu
  • Oras:Forum
  • Oras:Forum
Acum 4 minute, CharonIV a spus:

Esti singurul care a primit plusuri ,esti prost in plm @_amarok_ ,prost rau 

Hai manzule, ca o dai in altele, vad ca incerci sa schimbi subiectul, pana nu raspunzi la intrebari, iti spun Shhhh 😂

Apropo, astept raspunsuri! Sti tu, citit ip, injuraturi in privat etc🙊

  • Like 3
Link spre comentariu
Vizitator CharonIV
Reputație: 0
3 minutes ago, Muzicutza said:

Nici macar nu am nevoie de punctele lui, i-am spus si in PM, de aceea nu mi-a mai dat! Pot sa fiu si pe minus ca tot asa pot sa fut😂

Vad ca pe tine te macina acele puncte, nu poti dormi noaptea de ele😂

de aia mi-ai zis asta🙄

On 11/29/2021 at 8:49 PM, Muzicutza said:

Zi bro, ma ajuti si pe mine sa aflu ip-urile la dusmanii mei😒 

 

 

Link spre comentariu
  • Super Premium
  • Oras:Brasov
  • Oras:Brasov
Acum 7 minute, CharonIV a spus:

Ce parere aveti despre cel care a luat plusuri de la @ThePunisher.

@reemy79

@zafon

@Lucas0

@extraterestru78

@alfon0000

@conect

@kenji

@boris32

 

Ma doare in pula de clonele astea, ca sunt ale lui vasileblej ca sunt ale oricui… eu am mai spus-o si o mai spun… le-o dau la gingie la toti, indiferent care ar fii… ei cred ca ma strezez de punctele lor… poi daca ar fii 1€ punctul cel putin, as mai spune, dar asa, chiar nu ma intereseaza…. Astia nu au fost leganați cand au fost mici si acuma cauta alinare pe aici… phahahaha… 😂😂😂😂

Link spre comentariu
  • Oras:Forum
  • Oras:Forum
Chiar acum, CharonIV a spus:

de aia mi-ai zis asta🙄

 

Ai de plm, ti-am raspuns si pe Timisoara, doar te-am testat sa vad cum afli tu ip-urile la oameni, dar nu ai vrut sa spui, aici ai fost destept, recunosc.

Dar am aflat dupa cum afli, cu link-ul ala care trebuia sa il trimiti in PM, cum omult ti-a dat ignor complect, l-ai pus public😂😂😂😂😂

Dar nu mai e nici public ca l-ai sters🤐

Alta intrebare, pana atunci shhh😂😂😂😂😂😂

  • Like 3
Link spre comentariu
Vizitator CharonIV
Reputație: 0
5 minutes ago, Muzicutza said:

Ai de plm, ti-am raspuns si pe Timisoara, doar te-am testat sa vad cum afli tu ip-urile la oameni, dar nu ai vrut sa spui, aici ai fost destept, recunosc.

Dar am aflat dupa cum afli, cu link-ul ala care trebuia sa il trimiti in PM, cum omult ti-a dat ignor complect, l-ai pus public😂😂😂😂😂

Dar nu mai e nici public ca l-ai sters🤐

Alta intrebare, pana atunci shhh😂😂😂😂😂😂

Eu sunt curios de altceva ,cum dracu tu esti singurul cu care a vorbit @ThePunisher. ,cu restul a cam pastrat tacerea 

Link spre comentariu
  • Oras:Forum
  • Oras:Forum
Acum 3 minute, CharonIV a spus:

Eu sunt curios de altceva ,cum dracu tu esti singurul cu care a vorbit @ThePunisher. ,cu restul a cam pastrat tacerea 

Hai ca m-ai prins sau nu 😂😂😂😂Uite de asta, i-a fost frica ca isi pierde contul si am vorbit pe whatsapp cu el, ca mi-a dat numarul de telefon.

Cum sa primesti warn pentru Spam cand nu ai spus nimic?!?? Cum?

 

 

Screenshot_2021-12-04-00-35-23-1.png.1e1d50077afb35f8a827dcfb2fe51f1a.png.bd3d4147b35400d71fc5213c715c98ca.png

  • Like 3
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...