Sari la conținut

Bianca_blue 0738056658


Postări Recomandate

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Va salut,

 

Tocmai am vizitat domnisoara, ce pot spune...blocul e putin cam dubios, dar cand ajungi la Bianca uiti de lucrul acesta. Despre ea ce pot sa spun, cea mai frumoasa surpriza de anul asta. E foarte frumoasa la fata iar corpul este unul tanar si frumos proportionat. Are un fund foarte foarte misto, domnisoara miroase bine si are pielea foarte fina peste tot. Este delicata si atenta, sa speram ca asta nu o sa se schimbe. Locatia este ok, nu am ce sa zic rau, nu e lux, dar este curat.

Notele:

 

Bianca: 10

Oral: 9,5 pt ca nu face CIM dar a reusit deep

Normal: alta data

GFE: 9 (prima intalnire)

Locatia: 9

Punctualitate: 10 (eu nu am avut probleme)

 

Tarif: 100 lei/finalizare doar oral, normal incercam data viitoare.

 

Eu unul o recomand, pt frumusetea ei si pt corpul fresh pe care il are, voi reveni de care ori am ocazia.

 

O zi buna!

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti si Timisoara
  • Oras:Bucuresti si Timisoara

Nu stiu cum sa incep. Dimineata venit de la Braila, am alergat prin oras toata ziua. Initial voiam sa merg la o alta fata, insa m-am razgandit dupa ultimele ei recenzii si am ales sa vin la Bianca.

Programarea am facut-o prin WhatsApp inca de aseara si am confirmat-o in cursul zilei de azi + cu 30 minute inainte de intalnire. A fost respectata intocmai, fara probleme. Am ajuns usor la Bianca.

Locatia... asa si asa. Modesta, nu am iesit din incapere, insa pana la urma pentru locatie stau la hotel :) Din fericire, colega ei ori nu era acasa ori nu s-a facut simtita.

Aspectul fetei: 9. Fata este fix pe gustul meu si cred ca diferenta pana la 10 o da atitudinea. Bianca nu emana sexualitate, insa m-a cucerit prin micile stangacii. Simteam ca sunt cu iubita mea din liceu. In plus, seamana cu o prietena cu care de mult timp voiam sa ma fut, doar ca e putin mai slabuta si mai inalta. Arata bine, nu are pic de celulita, are niste sani mici si fermi si fundul parca desenat pana a iesit perfect. Pielea foarte catifelata, cred ca aproape tot timpul am mangaiat-o. Isi arata varsta si lipsa experientei, insa pentru mine a fost excitant.

Am avut parte de putin oral si normal (ambele protejate), insa asta pe fondul oboselii mele. Nu pot nota in acest context.

Am avut placerea sa o sarut cam peste tot si am simtit doar un parfum discret si piele catifelata. Nimic nasol, nimic dubios.

GFE: 9. Saruturi mai pasionale si mai "deep" erau cheia spre 10 in cazul meu, insa nu am insistat.

 

Pe scurt insa: fata asta cred ca ma scoate din "circuit". Dupa timpul impreuna cu ea am petrecut mai bine de o ora in parc singur, incercand sa imi dau seama ce am patit. Stiu ca totul este o himera, dar m-am indragostit la prima vedere si nu mi-o pot scoate din minte. Sa o iau acasa nu am cum, sa o tin pentru mine nu am cum, sa revin la ea e tot ceea ce imi doresc. Ma gandisem chiar sa ii propun sa ramana peste noapte la mine la hotel, insa dimineata am avionul spre Timisoara :( Uite asa, e prima oara cand nu ma bucur ca plec acasa.

Au ramas multe intrebari fara un raspuns in mintea mea, iar acum caut motiv sa revin in Bucuresti.

Link spre comentariu

Actualizare servicii si tarife:

 

Începând de astăzi am inclus în serviciile mele si sexul Anal pe care îl practic in functie de dimensiune si de persoana, care este 100 lei extra.

 

 

100 Ron 30 de minute

Sau

200 Ron 60 de minute(1-2 fin).

Tariful include~

●sex oral protejat (sau neprotejat dacă igiena permite)

●sex normal PROTEJAT (fără excepții)

 

●în funcție de chimia dintre noi si igiena FK extra 50 ron

●masaj de relaxare (dacă sunt in toane bune)

●GFE dacă facem click

~Fantezii~

● Foot-job, cunn,anni(eu fiind partea pasiva),69,diferite poziții

●dominare soft extra 50ron

 

 

 

 

●Programul meu este de luni pana duminică de la 12 până la 00.

 

Pentru programări sunați cu cel putin 30de minute înainte.

 

Pupici :-*

1

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Da una dintre cele mai frumoase de pe aici. Ce inseamna in functie de chimia dintre noi? Adica ma saruti daca iti place de mine sau cum?

Are tester pentru PH-ul din saliva, daca iese prea acida nu te saruta.

Nu stiu cum e aia cu toanele bune, in schimb....

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...