Sari la conținut

Anabella/Patricia/‭0790384337!! Blonde Girl ♥️


Postări Recomandate

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Buna dragii mei ! :*

Sunt disponibilă pentru programări :D

Metoda de contact pentru programări : Whatsapp,Viber,Apel,Sms la numărul de telefon 0⃣7⃣9⃣0⃣3⃣8⃣4⃣3⃣3⃣7⃣

Rog sa mi-se specifice prin mesaj clar ora pana la care va pot contacta înapoi in cazul in care nu voi putea sa răspund :D

Locația mea este la MALL VITAN :)

Cadou:400 lei/ și 250 lei/30 min :)

CADOUL rog sa fie înmânat discret la începutul întâlnirii .

Va pupacesc și va aștept cu drag ;)

 

 

PS: VOI MAI ACTIVA IN BUCUREȘTI PANA PE DATA DE 2.08.2020. DE PE DATA DE 3 AUGUST MA VEȚI GĂSI IN CONSTANȚA PANA LA SFÂRȘITUL LUI AUGUST. :X

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Buna dragii mei ! :*

Sunt disponibilă pentru programări după ora 13:30 :D

Metoda de contact pentru programări : Whatsapp,Viber,Apel,Sms la numărul de telefon 0⃣7⃣9⃣0⃣3⃣8⃣4⃣3⃣3⃣7⃣

Rog sa mi-se specifice prin mesaj clar ora pana la care va pot contacta înapoi in cazul in care nu voi putea sa răspund :D

Locația mea este la MALL VITAN :)

Cadou:400 lei/ și 250 lei/30 min :)

CADOUL rog sa fie înmânat discret la începutul întâlnirii .

Va pupacesc și va aștept cu drag ;)

 

 

PS: VOI MAI ACTIVA IN BUCUREȘTI PANA PE DATA DE 2.08.2020. DE PE DATA DE 3 AUGUST MA VEȚI GĂSI IN CONSTANȚA PANA LA SFÂRȘITUL LUI AUGUST. :X

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Buna dragii mei ! :*

Sunt disponibilă pentru programări :D

Metoda de contact pentru programări : Whatsapp,Viber,Apel,Sms la numărul de telefon 0⃣7⃣9⃣0⃣3⃣8⃣4⃣3⃣3⃣7⃣

Rog sa mi-se specifice prin mesaj clar ora pana la care va pot contacta înapoi in cazul in care nu voi putea sa răspund :D

Locația mea este la MALL VITAN :)

Cadou:400 lei/ și 250 lei/30 min :)

CADOUL rog sa fie înmânat discret la începutul întâlnirii .

Va pupacesc și va aștept cu drag ;)

 

 

PS: VOI MAI ACTIVA IN BUCUREȘTI PANA PE DATA DE 2.08.2020. DE PE DATA DE 3 AUGUST MA VEȚI GĂSI IN CONSTANȚA PANA LA SFÂRȘITUL LUI AUGUST. :X

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Fac și cu tine pentru ca te cunosc, promit :*

 

 

Dragilor, timp de 2,3 săptămânii nu voi mai fi disponibilă in București. Sa ne auzim cu bine când ma întorc din Constanța :X

Abia astept :X

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Buna dragii mei ! :*

Sunt disponibilă pentru programări :D

Metoda de contact pentru programări : Whatsapp,Viber,Apel,Sms la numărul de telefon 0⃣7⃣9⃣0⃣3⃣8⃣4⃣3⃣3⃣7⃣

Rog sa mi-se specifice prin mesaj clar ora pana la care va pot contacta înapoi in cazul in care nu voi putea sa răspund :D

Locația mea este la MALL VITAN :)

Cadou:400 lei/ și 250 lei/30 min :)

CADOUL rog sa fie înmânat discret la începutul întâlnirii .

Va pupacesc și va aștept cu drag ;)

Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:one day in heaven, next day in hell
  • Oras:one day in heaven, next day in hell

Buna! Dragilor, de luni(10.08.2020) o sa îmi reiau activitatea in București. Va aștept cu drag :*

....valuri mari la mare, asa i??....bine ai revenit

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Am mai trecut azi o dată pe la Patri pentru confirmare calitate servicii, acum că ne si cunoaștem mai bine.

Ce e in plus față de recenzia anterioară e faptul că azi ne-am futut mai mult, am fost amândoi în formă după niște plajă. :)

ON: super bun, relaxant, supt k lumea, lins bijuterii, luată aproape toată :) scuipat (la cerere). Patri e pe soft la oral, exact opusul de la normal. Oralul e bun de început și între numere. Două poziții mișto la oral. :)

NP: o grămadă de poziții. Unele noi, altele clasice. In reverse era să termin înainte de termen, însă experiența vorbește. :D Priveliștea e wow + corpul felinei si arcuirile abdomenului au fost de senzație.

Am făcut și doua variațiuni de misionar, era să intru unde nu trebuia cu toate că doream.:)

Am avut parte si de niste fetișuri: foot fetish (la cerere) si lenjerie sexy in timpul actului, plus niște dezmierdari, all in all o partidă excelentă într-o oră și putin.

GFE: mare. A ieșit și FK până la urmă.

In rest, se menține ce am spus in recenzia anterioară.

Mulțumesc Patri, ștampila CTC aplicată pe fundul ăla mișto. Ai trecut cu brio testul calității. :))

Succes futaciosilor.

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Am mai trecut azi o dată pe la Patri pentru confirmare calitate servicii, acum că ne si cunoaștem mai bine.

Ce e in plus față de recenzia anterioară e faptul că azi ne-am futut mai mult, am fost amândoi în formă după niște plajă. :)

ON: super bun, relaxant, supt k lumea, lins bijuterii, luată aproape toată :) scuipat (la cerere). Patri e pe soft la oral, exact opusul de la normal. Oralul e bun de început și între numere. Două poziții mișto la oral. :)

NP: o grămadă de poziții. Unele noi, altele clasice. In reverse era să termin înainte de termen, însă experiența vorbește. :D Priveliștea e wow + corpul felinei si arcuirile abdomenului au fost de senzație.

Am făcut și doua variațiuni de misionar, era să intru unde nu trebuia cu toate că doream.:)

Am avut parte si de niste fetișuri: foot fetish (la cerere) si lenjerie sexy in timpul actului, plus niște dezmierdari, all in all o partidă excelentă într-o oră și putin.

GFE: mare. A ieșit și FK până la urmă.

In rest, se menține ce am spus in recenzia anterioară.

Mulțumesc Patri, ștampila CTC aplicată pe fundul ăla mișto. Ai trecut cu brio testul calității. :))

Succes futaciosilor.

Mulțumesc nebunatic mic, te mai aștept cu drag oricând dorești sa îți satisfaci poftele și dorințele nebunatice =))!! Sweet kiss :*
Link spre comentariu

Dragilor, timp de 2,3 săptămânii nu voi mai fi in București. Sa ne auzim cu bine când ma întorc din Constanța :X

 

Buna! Dragilor, de luni(10.08.2020) o sa fiu  in București.

Las la o parte faptul că nu știu ce-i ăla/aia sptămânii.

Dar eu știam că o săptămână are 7 zile. Și 7x3=21 de zile.

Ori nu mai știu eu matematică, ori tu.. ori confunzi zilele cu săptămânile. Că de pe 3 până pe 7 abia dacă e jumate de săptămână.

 

  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Las la o parte faptul că nu știu ce-i ăla/aia sptămânii.

Dar eu știam că o săptămână are 7 zile. Și 7x3=21 de zile.

Ori nu mai știu eu matematică, ori tu.. ori confunzi zilele cu săptămânile. Că de pe 3 până pe 7 abia dacă e jumate de săptămână.

 

Nu a fost ce trebuie in Constanța.. m-am chinuit sa îmi găsesc cazare și fără succes.. așa ca am stat mai puțin ca sa ma pot bronza și vorba lui @maa5fu1 este foamete acolo, nu merge treaba.. tot Bucureștiul este baza =))
  • Like 1
Link spre comentariu

  • Membru Premium
  • Oras:one day in heaven, next day in hell
  • Oras:one day in heaven, next day in hell

Este și foarte dificil pentru mine pentru ca sunt singura și nu puteam sa plătesc 4 milioane pe noapte cum îmi cereau unii .. dacă eram cu încă o fata, nu ar fi fost vreo problema ;)

..trebuia sa mi spui si ti inchiriam eu camper ul..cu toate dotarile mai ieftin ( ca si o paranteza , in urma cu aprox 18 ani in zona Rimini, Riccione, pe strazile paralele cu faleza, fetele isi desfasurau ""activitatea"" in rulote :slap2)

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...