Sari la conținut

sweet_madalina 20 de ani - 0741647171


Vizitator sweet_madalina

Postări Recomandate

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Am revenit azi la Madalina, dupa vreo 3 luni de la prima vizita. M-am simtit chiar mai bine decat atunci.

Ca de obicei, a inceput cu sarutarile imediat cum am intrat pe usa. Dupa cateva secunde, deja eram catarg. M-am mai linistit cand am dat de apa nu tocmai calda de la dus  :laugh2 

Preludiu lung, cu FK, mangaieri si sarutari din belsug, pe gustul meu. Oral neprotejat foarte placut, inceput din imprejurimi si avansand incet spre centrul atentiei, special pentru a creste tensiunea. Deep cat se poate, atingeri cu limba pe cap, batai peste gurita, soft alternat cu hard.

Am continuat prin a oferi si eu o repriza de oral, dar nu am insistat prea mult, pentru ca nu a parut foarte pasionata de asta :innocent .

Normal protejat in mai multe pozitii, fiecare excitanta in felul ei. Am renuntat la anal de data asta, oricum nu ma pasioneaza in mod deosebit, si daca e sa-l fac, prefer sa-l fac cu o tipa careia chiar sa ii placa (stiu doua sigur :laugh2). 

Finalizare orala, culeasa destoinic pana la ultima picatura.

 

O experienta foarte reusita, la 300 lei / ora.

De revenit si altadata.

:X 

 

Care sunt cele doua? :)

Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

incep cu o recenzie negativa dar va zic si partea buna de dupa
aveti atasate niste poza de pe whatsup sa trageti singuri concluziile
sa va zic ca e a doua oara cand amana(prima data a amanat 4 ore)
acum si partea buna e ca am dat de vanessa din drumul taberei(una din putinele ok, pt cunoscatori cea care a avut locatia pe targu neamt, sa nu incurcati cu colegele ei pe care nu le recomand)

post-299821-0-85870400-1564153250_thumb.jpg

post-299821-0-61806200-1564153256_thumb.jpg

post-299821-0-47138100-1564153262_thumb.jpg

post-299821-0-25103800-1564153270_thumb.jpg

post-299821-0-74125800-1564153277_thumb.jpg

post-299821-0-75913100-1564153285_thumb.jpg

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

incep cu o recenzie negativa dar va zic si partea buna de dupa

aveti atasate niste poza de pe whatsup sa trageti singuri concluziile

sa va zic ca e a doua oara cand amana(prima data a amanat 4 ore)

acum si partea buna e ca am dat de vanessa din drumul taberei(una din putinele ok, pt cunoscatori cea care a avut locatia pe targu neamt, sa nu incurcati cu colegele ei pe care nu le recomand)

 

I am facut cateva vizite dar niciodata nu a fost vorba de teapa….ba mai mult eu am fost ala care a intarziua 30 40 de min

 

Sper sa nu patesc si eu chestia asta la urmatoarea vizita  :bad

Link spre comentariu
Vizitator sweet_madalina
Reputație: 0

Buna tuturor :* imi cer mii de scuze pentru intamplarea cu programarea.Eu initial am vrut sa anulez programatea dupa 5 6 minute dupa ce a fost facuta pentru ca ma gandeam ca poate fi trafic sau ceva de genul.Chiar imi pare rau si ma straduiesc sa nu se mai repete :*

Multi clienti intarzie multe minute din cauza traficului sau a vremii sau alte motive sau chiar nu vin deloc si nu anunta dar eu nu mai zic nimic :* Imi cer scuze inca odata si vreau sa va spun ca m-am reintors si ma gasiti disponibila :* O zi frumoasa va doresc!

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...