Sari la conținut

DOARE MINUSURILE


Vizitator votka-tuicar

Postări Recomandate

  • Oras:In papuris ca sa ma chis
  • Oras:In papuris ca sa ma chis

În primul rând, "căca-m-aș", ANALFABETULE!

 

Lasa bahh pinguinule ca ai futut la analfabete , pe bani , si nu le mai corectezi pe aici , ba chiar le lingi in cur ca sa te mai primeasca cu limba la savarina . Ma mir ca ai curajul sa mai corectezi pe unul sau pe celalalt

 

Ca un ex. Cum plm il corectezi pe ala aici ,

 

https://nimfomane.com/forum/topic/41996-❤️delia-siliconata❤️zona-dristor❤️0731526080❤️/?p=5559229

 

iar pe asta   , unde ai lins in toate orificiile  , nu o vezi ?

 

https://nimfomane.com/forum/topic/41996-❤️delia-siliconata❤️zona-dristor❤️0731526080❤️/?p=5556718

 

https://nimfomane.com/forum/topic/41996-❤️delia-siliconata❤️zona-dristor❤️0731526080❤️/?p=5536536

 

Hai trecem peste faza cu " bolnav de nervi" care te caracterizeaza ...fututi rasa ta de  telectual prajit cu serviciu la Stat  si **spam editat** ahtiat de nepotele  Asa zici tu ca eu nu stiu cine esti ? ...hahahaha ...bahhh mosule libidinos prost mai esti  ...cumpara-ti draq niste tricouri , nu mai folosi SH-uri de la tomberoane

 

(ia si corecteaza )

Link spre comentariu

"Imparatul mustelor" de Golding este o capodopera, dar tu esti prea prost pentru a cunoaste asa ceva.

Lasa tu ce am citit eu si ce nu ,ca am citit ce trebuia citit , din literatura universala.

 

Tu esti chelner si ai citit ce crezi altii nu citesc numa tu?

  • Like 3
Link spre comentariu
Vizitator votka-tuicar
Reputație: 0

Ce va doare minusurili fraierilor =)) va simteti bine cand dau in ale voastre asa cum ati dat in karlita o sa le dau pana sjung pe minus ca ea

  • Like 1
  • Minus 3
Link spre comentariu
  • Oras:In papuris ca sa ma chis
  • Oras:In papuris ca sa ma chis

Da-le sa zaca , ca sunt prea prosti/e  si sufera  rau de la  acestea  , mai ales ca nu-i mai primesc nici fetele/femeile  sa dea si ei o  buca  daca au Reputatie scazuta aici 

 

Realitatea este ca multe au peste 50.000 , facute prin diverse magarii , dar nu sunt cinstite si nu fac nici de-o 100

 

Pampalaii , in schimb , se plang permanent pe aici de GFE , ca ora nu e ora , pretul este prea ridicat ...etc

 

Sunt mai cinstite acelea sub 500-1000 de puncte la Reputatie , care nu se incurca cu toti lingaii spre a fi promovate agresiv  pe aici ,.....dar ce sa stie  novicii  dezinteresati

Link spre comentariu
  • Oras:undeva
  • Oras:undeva

Da-le sa zaca , ca sunt prea prosti/e  si sufera  rau de la  acestea  , mai ales ca nu-i mai primesc nici fetele/femeile  sa dea si ei o  buca  daca au Reputatie scazuta aici 

 

Realitatea este ca multe au peste 50.000 , facute prin diverse magarii , dar nu sunt cinstite si nu fac nici de-o 100

 

Pampalaii , in schimb , se plang permanent pe aici de GFE , ca ora nu e ora , pretul este prea ridicat ...etc

 

Sunt mai cinstite acelea sub 500-1000 de puncte la Reputatie , care nu se incurca cu toti lingaii spre a fi promovate agresiv  pe aici ,.....dar ce sa stie  novicii  dezinteresati

Tu esti chiar idiot SOBOLANE! Besi bai scursura a societatii ca esti prost de bubui sandilaule!

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:undeva
  • Oras:undeva

Astia  cu arcul rupt , au prioritate la fetite  , si sunt trecuti  la categoria handicapati limbisti  , dar taxati (totusi) dublu . De ce oare ?

Iar faci spume SOBOLANE?! :laugh2

https://virginradio.ro/wp-content/uploads/2019/02/sobolan-virgin-radio-romania.jpg

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Satu' cu ministri
  • Oras:Satu' cu ministri

Lasa bahh pinguinule ca ai futut la analfabete , pe bani , si nu le mai corectezi pe aici , ba chiar le lingi in cur ca sa te mai primeasca cu limba la savarina . Ma mir ca ai curajul sa mai corectezi pe unul sau pe celalalt

 

Ca un ex. Cum plm il corectezi pe ala aici ,

 

https://nimfomane.com/forum/topic/41996-❤️delia-siliconata❤️zona-dristor❤️0731526080❤️/?p=5559229

 

iar pe asta   , unde ai lins in toate orificiile  , nu o vezi ?

 

https://nimfomane.com/forum/topic/41996-❤️delia-siliconata❤️zona-dristor❤️0731526080❤️/?p=5556718

 

https://nimfomane.com/forum/topic/41996-❤️delia-siliconata❤️zona-dristor❤️0731526080❤️/?p=5536536

 

Hai trecem peste faza cu " bolnav de nervi" care te caracterizeaza ...fututi rasa ta de  telectual prajit cu serviciu la Stat  si **spam editat** ahtiat de nepotele  Asa zici tu ca eu nu stiu cine esti ? ...hahahaha ...bahhh mosule libidinos prost mai esti  ...cumpara-ti draq niste tricouri , nu mai folosi SH-uri de la tomberoane

 

(ia si corecteaza )

Bineanteles!
  • Like 4
  • Minus 2
Link spre comentariu
Vizitator carladristor
Reputație: 0

cata prostie zace in voi ? Va faceti 5 clone sa ma aduceti pe minus ? pai ma pis pe minusurile voastre asta inseamna ca nu aveti viata personala si nu faceti decat sa o sugeti pe aici , draga Justitiaru eu ti-am promis ca daca ajungi pe topicul meu cu clonele tale voi lasa si eu oameni sa iti strice topicul preferat !

tocmai de aceea de azi eu personal le dau startul sa faca ce vor ei ! nu ma intereseaza reputatia nimanui dar vad ca pe tine te-a interesat bosorog lipsit de viata , mai e si prostu de condition care e un idiot stand pe aici si se smiorcaie la miki , ba nene voi nu vedeti ca nici miky nici tuicaru nu va da atentie ? voi chiar ati depasit limita , dar de acum o depasesc eu cum trebuie :) ! mancatorii de cauciucurii

  • Minus 3
Link spre comentariu
Vizitator votka-tuicar
Reputație: 0

cata prostie zace in voi ? Va faceti 5 clone sa ma aduceti pe minus ? pai ma pis pe minusurile voastre asta inseamna ca nu aveti viata personala si nu faceti decat sa o sugeti pe aici , draga Justitiaru eu ti-am promis ca daca ajungi pe topicul meu cu clonele tale voi lasa si eu oameni sa iti strice topicul preferat !

tocmai de aceea de azi eu personal le dau startul sa faca ce vor ei ! nu ma intereseaza reputatia nimanui dar vad ca pe tine te-a interesat bosorog lipsit de viata , mai e si prostu de condition care e un idiot stand pe aici si se smiorcaie la miki , ba nene voi nu vedeti ca nici miky nici tuicaru nu va da atentie ? voi chiar ati depasit limita , dar de acum o depasesc eu cum trebuie :) ! mancatorii de cauciucurii

Asta asteptam. Cu care incepem prima pe lista =))
  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Oras:undeva
  • Oras:undeva

cata prostie zace in voi ? Va faceti 5 clone sa ma aduceti pe minus ? pai ma pis pe minusurile voastre asta inseamna ca nu aveti viata personala si nu faceti decat sa o sugeti pe aici , draga Justitiaru eu ti-am promis ca daca ajungi pe topicul meu cu clonele tale voi lasa si eu oameni sa iti strice topicul preferat !

tocmai de aceea de azi eu personal le dau startul sa faca ce vor ei ! nu ma intereseaza reputatia nimanui dar vad ca pe tine te-a interesat bosorog lipsit de viata , mai e si prostu de condition care e un idiot stand pe aici si se smiorcaie la miki , ba nene voi nu vedeti ca nici miky nici tuicaru nu va da atentie ? voi chiar ati depasit limita , dar de acum o depasesc eu cum trebuie :) ! mancatorii de cauciucurii

Invata fai terminato limba romana! :laugh2

  • Like 4
Link spre comentariu
  • Oras:Oriunde
  • Oras:Oriunde

cata prostie zace in voi ? Va faceti 5 clone sa ma aduceti pe minus ? pai ma pis pe minusurile voastre asta inseamna ca nu aveti viata personala si nu faceti decat sa o sugeti pe aici , draga Justitiaru eu ti-am promis ca daca ajungi pe topicul meu cu clonele tale voi lasa si eu oameni sa iti strice topicul preferat !

tocmai de aceea de azi eu personal le dau startul sa faca ce vor ei ! nu ma intereseaza reputatia nimanui dar vad ca pe tine te-a interesat bosorog lipsit de viata , mai e si prostu de condition care e un idiot stand pe aici si se smiorcaie la miki , ba nene voi nu vedeti ca nici miky nici tuicaru nu va da atentie ? voi chiar ati depasit limita , dar de acum o depasesc eu cum trebuie :) ! mancatorii de cauciucurii

  

Asta asteptam. Cu care incepem prima pe lista =))

Eu cred ca sunteti doi prosti

Hipopotamule eu n-am topice si nici favorite

Aide plm

In schimb pe al tau ti-l fac praf

Stai pe aproape sa vezi ce surpriza te asteapta

  • Like 8
Link spre comentariu
  • Oras:FALASTOACA
  • Oras:FALASTOACA

cata prostie zace in voi ? Va faceti 5 clone sa ma aduceti pe minus ? pai ma pis pe minusurile voastre asta inseamna ca nu aveti viata personala si nu faceti decat sa o sugeti pe aici , draga Justitiaru eu ti-am promis ca daca ajungi pe topicul meu cu clonele tale voi lasa si eu oameni sa iti strice topicul preferat !

tocmai de aceea de azi eu personal le dau startul sa faca ce vor ei ! nu ma intereseaza reputatia nimanui dar vad ca pe tine te-a interesat bosorog lipsit de viata , mai e si prostu de condition care e un idiot stand pe aici si se smiorcaie la miki , ba nene voi nu vedeti ca nici miky nici tuicaru nu va da atentie ? voi chiar ati depasit limita , dar de acum o depasesc eu cum trebuie :) ! mancatorii de cauciucurii

Rupe lantul si sari la beregata lor.

  • Like 7
Link spre comentariu
Vizitator carladristor
Reputație: 0

Vom vedea :) hai sa vedem care pe care  :laugh2  :laugh2  :laugh2  :laugh2

   Eu cred ca sunteti doi prosti
Hipopotamule eu n-am topice si nici favorite
Aide plm
In schimb pe al tau ti-l fac praf
Stai pe aproape sa vezi ce surpriza te asteapta

  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Oras:Oriunde m-as afla
  • Oras:Oriunde m-as afla

Ba ce probleme au unii  :laugh2  :laugh2  :laugh2 =))

Ba nene ba viata reala ce rol mai joaca in viata voastra ?

Na exprimare si intrebare de baraj in acelasi timp  

 

Astept raspunsuri sincere 

  • Minus 1
Link spre comentariu
Vizitator votka-tuicar
Reputație: 0

mancate-ar pamantu de pula aia urata

Hai karlito te astept sa intram impreuna la curvele enumerate de tine . Doar nai vrea sa intru eu singur.
  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu

  • Administrator
  • Oras:La butoane
  • Oras:La butoane

Cand am citit eu cartea, tu inca nu erai pekineza jagardelei aleia drogate, Sorina.

 

Am vreo 25 de postari astazi.Baga mare, dar sa nu te ia guta, pisa-m-as pe jagardeaua, care l-o cacat pe picon.

 

:)

 

miskin si pe tine te-au necajit dusmanii cu minusuri ??

  • Like 6

large.xxxxx.gif.e9e57a37567b71fee318ced754364ca4.gif

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...