Sari la conținut

Postări Recomandate

  • Oras:Bucharest
  • Oras:Bucharest

Sa stii ca in general pt fetele mai slabutze(care nu au energie sexuala mare) - de asemeni cu solduri inguste e solutia cea mai buna ...

atunci cand intentioneaza sa fie calugarite(de asemenea ele nu au fost facute pt a face copii totusi daca fac maxim unul)

Dupa parerea mea trebuie sa fii calugar continent sau abstinent in functie de energia specifica pe care o ai si nu in functie de alte criterii ...

Forma corpului inseamna ceva ... trebuie doar sa stiti ce ... Atat corpul cat si toate semnele de pe el sunt defapt o harta care trebuie descifrata.

Exemple: Daca la mine vine o femeie si ma intreba: Ce trebuie sa fac pt a naste un copil sanatos pe cale naturala si fara complicatii ?

Ma apuc si ii spun: plante,regim etc ... de exemplu o femeie slaba pt a duce sarcina trebuie sa ia repede vital, o femeie prea vitala trebuie sa elimine repede blocajele astfel revine in forma optima pt a duce o nastere cap-cap pt a o face natural si fara probleme de sanatate dupa aceea.

Totusi multora datorita constitutiei sau anumitor probleme de sanatate le recomand sa nu faca un copil pana nu rezolva respectivele probleme pt a elimina riscurile ...

De asemenea daca devenim foarte rigurosi poate fi controlat totul in legatura cu copilul ... cat de sanatoasa este mama cat de sanatos este tatal,perioada optima pt nastere calendaristic sau ca optim al varstei partenerilor,mediul in care va trai etc

 

Ce e frumos si e chiar titlul topicului e ca energia sexuala cu care ai venit o poti mari oricat de mult ... sau o poti readuce la nivelul la care era ea la 18 ani in cazul celor care au pierdut mult prin ejaculare.

Contrar parerii incetatenite ca la un momendat vremea p... trece.

Si acesta este rolul meu aici sa arat ca se poate si cum ...

Link spre comentariu
  • Oras:b
  • Oras:b

pula mea   de fumat nu fumezi,de baut nu bei,de slobozit nu te slobozesti....in afara de tocit tastaturi tu cu ce iti umpli timpul in general??? :laugh2  :pepsi

glumesti?

se kaka si se pipi alternativ, niciodata nu le amesteca...

pai cum e sa stea guru la adapat si tie sa-ti scape o beshina a la picon? asa ceva nu se face, no way...

Link spre comentariu
  • Oras:xxx
  • Oras:xxx

Darkness - agreed(evident ca bea cine vrea ce vrea bere poate sa insemne si bere de ghimbir care sincer e una din bauturile mele preferate :) ) ... daca vine si thecat poate chiar si altii ar fi excelent ... trebuie doar sa ne potrivim cu orarul

 

Recunosc ca as fi interesat sa ii cunosc si pe kerosen,Afriq,Chris mortalul de sofisticatu si picon.

 

Daca reusesti sa ii convertesti pe toti la abstitenta, ejaculate cu gloante oarbe, pipi imprastiat, rarefiat sau pipi impuscat, promit sa dau 10 canistre de bere de ghimbir. Daca reusesti doar pe Afriq si Picon, atunci dublez miza ! :) :)

Link spre comentariu
  • Oras:....
  • Oras:....

Cea mai fidela fata m-ai facut...acum abstinenta pana la batranete...ce mai urmeaza?

Facem un pact...daca eu ma abtin de la sex pana la batranete va trebui sa te abtii si tu sa mai razi pana atunci, ce zici?Oricum tu esti in avantaj...la tine sunt mai putini ani pana atunci...nu mai e vorba de tarie de caracter :rax2

Link spre comentariu
  • Oras:Bucharest
  • Oras:Bucharest

@Blondinekiss nu era vorba de tine personal :) era doar un exemplu pt a sublinia o idee :)

Totodata daca nu esti o femeie slaba si nici cu solduri inguste ...

Cand mai treci prin bucuresti ? :)

:kiss2

Link spre comentariu
  • Oras:....
  • Oras:....

    Si nu aveam dreptate cand am spus ca esti fidela?  Facem pactul. Ma mut eu la Timisoara sau tu la Constanta?  :laugh2  :laugh2

 

 P.S. Nu ma incita sa ma gandesc .... :laugh2  :laugh2

Hmmm...adica vrei sa ma ispitesti??

Ananda unde esti??Vezi ce face....nu ma lasa sa depun juramantul abstinentei....

Link spre comentariu
  • Oras:....
  • Oras:....

@Blondinekiss nu era vorba de tine personal :) era doar un exemplu pt a sublinia o idee :)

Totodata daca nu esti o femeie slaba si nici cu solduri inguste ...

Cand mai treci prin bucuresti ? :)

:kiss2

Asta nu-i efectul dorit :slap2   Raman la abstinenta mea...

(am dat de naiba)

Link spre comentariu
  • Oras:Bucharest
  • Oras:Bucharest

Penultima zi ptr inscrieri la jocul concurs.

Ne-am intlnit ieri ... am venit cam tarziu ... am scapat tarziu de la munca si pe Afriq l-am scapat ...Despre restul am numai ...  recenzii ... pozitive :) , atmosfera: cantec,dans si voie buna ... Randunica are o voce de sparge geamurile si vorbareata la fel cum ciripeste o randunica, o scumpete de fata.

Legolas vesel si bine dispus mereu.

Darkness - un tanar jovial si prietenos

Master Picon - un om sigur pe el care face multe glume pe teme sexuale :)

Michelle si ea vesela si pt ptima oara la karaoke cu public :)

Michelle ne-a spus la masa o chestie interesanta despre clienti de-ai ei practicanti ai continentei:

Un mosuletz de 71 de ani foarte vioi(care trisa grav la ani) si care practica continenta cu ceva vreme in urma bunicel omul la pat urmarind feed-back-ul cu ea pe care l-a placut si unul mai tanar ceva mai neatent la partenera lui si cam infumurat datorita continentei de care nu i-a placut :) deci vad ca si altii pot relata relativ la efectele benefice ale continentei amoroase(cum trisezi la trecerea anilor,virilitate pana la varste inaintate, precum si faptul ca nu e un mit adica ... se poate doar bunavointa si preocupare in aceasta directie sa fie)

De asemenea mie mi-au dat doar 30 :) deci se pare ca si eu fur pe la ani pe acolo :)

Una peste alta oameni extraordinari pe aici sunt incantat ca i-am cunoscut.

Revenind la jocul concurs: HAIDETI ! CURAJ !

Link spre comentariu

Stimabile,

 

multumesc de caracterizare dar am un mesaj pentru tine de la maestrul Oly (care momentan practica continenta pe forum):

 

"Ananda...m-ai uitat..sa dea Domnul ca la urmatoarea laba sa termini in trei minute sa se duca naibi toate punctele acumulate pana acum."

Link spre comentariu
  • Oras:Bucharest
  • Oras:Bucharest

Ooops am uitat sa zic parerea despre maestrul Oly :) - un om vital in compania caruia razi foarte mult, foarte bine dispus si care creste niste zmeura. ...  mmmm ... extazul vegetarienilor - m-am bucurat foarte tare(bucurii de naturisti - fructe proaspete) :)

Sa fim iubiti !

Link spre comentariu
  • Telefon: sofisticatu73
  • Oras:insulele virgine
  • Telefon: sofisticatu73
  • Oras:insulele virgine

Ahh ce noroc ai avut Ananda ca nu mi-au raspuns curvii aia la telefon....... :laugh2 dar data viitoare nu scapi...PROMIT!!!

io cresc castraveti...`e` buni bre???

Link spre comentariu
  • Oras:Bucharest
  • Oras:Bucharest

:)) sper ca si eu de data viitoare sa nu il mai ratez pe Afriq  si va invit si pe voi ceilalti ... sa veniti oamenii sunt super- de gasca chiar daca din recenzii,discutii cateodata nu pare asa :) (nu va temeti nu afla nevasta :))) )

Ma apropii si eu de continenta verbala completa si pe acest thread :)) spre bucuria lui Picon care a exclamat: Doamne ajuta !

Cand i-am spus ca voi inchieia subiectul despre continenta si pe acest topic :))

Castravetii: Foarte buni si chiar utili daca ii imbraci intr-un prezervativ ii dai cu lube si o ajuti pe partenera sa simta dubla penetrare :)))

Link spre comentariu

  • Oras:Bucharest
  • Oras:Bucharest

:) aproape normal e un super-compliment venind din partea lui Picon :)

Cateva ore pana la start nu vrea nimeni sa invete sau sa continue de unde s-a oprit cu experimentarea cum e cu continenta amoroas, orgasmul multiplu sau cu punerea energiei inapoi in rezervor :) ?

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...