Sari la conținut

Poze Nevestelor/prietenelor noastre ! (da-ti Note!)


Postări Recomandate

  • Membru Premium
  • Oras:Craiova
  • Oras:Craiova
28 minutes ago, nimenidenicaieri said:

Pffuuu,ce pizdă are,aș fute o în draci!

S o fuți sănătos!

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
Acum 45 minute, Lucas0 a spus:

Voi cum le convingeți pe prietenele, iubitele și soțiile voastre să facă sex anal? Cum? Cum le vrăjiți? Ce le spuneți?

Da nu e frate nici o vrajeala , tre sa vrea ea , si in primul rand tre sa poata sa faca asta, si nu in ultimul rand sa i placa :)

  • Like 2
Link spre comentariu
1 minute ago, nimenidenicaieri said:

Da nu e frate nici o vrajeala , tre sa vrea ea , si in primul rand tre sa poata sa faca asta, si nu in ultimul rand sa i placa :)

Bine frate, dar sa vrea, să poată (și de ce nu ar putea?) Și să ii placa...la cate femei poți găsi așa ceva mai ales la sex anal (nu că la sex in păsărică ar sta mai bine)?

  • Haha 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
1 oră în urmă, nimenidenicaieri a spus:

Bine de tot! 🤘🏻

O curiozitate, cei care au postat poze cu pizda iubitei/amantei/soției/etc, aveți fantezia sa fie fututa de altul? Gen FMM sau doar de privit, nu cuckold (cu umilire)

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Ro
  • Oras:Ro
8 hours ago, Lucas0 said:

Bine frate, dar sa vrea, să poată (și de ce nu ar putea?) Și să ii placa...la cate femei poți găsi așa ceva mai ales la sex anal (nu că la sex in păsărică ar sta mai bine)?

Anal e placut, stiu de la sotie, dar trebuie sa mearga bine. In cazul nostru, dupa 10-15 minute de sex intens, se relaxeaza si anusul si intra bine, simte putin disconfort la intrare (nu facem des) dar dupa alte 5-10 minute de anal este lata :). 

Evident ca vorbesc de sex de calitate, cu o sotie care are deschidere totala, dar decenta.

  • Like 3
  • Mersi 1
Link spre comentariu
  • Oras:craiova
  • Oras:craiova
Acum 55 minute, daw1cked a spus:

Anal e placut, stiu de la sotie, dar trebuie sa mearga bine. In cazul nostru, dupa 10-15 minute de sex intens, se relaxeaza si anusul si intra bine, simte putin disconfort la intrare (nu facem des) dar dupa alte 5-10 minute de anal este lata :). 

Evident ca vorbesc de sex de calitate, cu o sotie care are deschidere totala, dar decenta.

Bine punctat

Link spre comentariu
  • Oras:Gyula
  • Oras:Gyula
Acum 8 ore, daw1cked a spus:

Anal e placut, stiu de la sotie, dar trebuie sa mearga bine. In cazul nostru, dupa 10-15 minute de sex intens, se relaxeaza si anusul si intra bine, simte putin disconfort la intrare (nu facem des) dar dupa alte 5-10 minute de anal este lata :). 

Evident ca vorbesc de sex de calitate, cu o sotie care are 

Subscriu la cele scrise mai sus, orgasmul anal este altceva (din spusele sotiei).  Eu ma pot considera norocos ,inițiativa spre anal a venit din partea ei, a  fost destul de greu/ dureros la inceput pt ea și doar în anumite poziții iar acum dupa ani mulți de antrenamente sunt dați când facem și dubla penetrare (vibrator intr-o gaura și penis în alta).  Eu zic ca în majoritatea cazurilor dacă discutați deschis la un pahar de vin , sotiile sunt deschise la multe , și temerea lor cea mai mare este ca ce veți zice voi dupa aceea. Dar cum spuneam eu sunt norocos si alături de sotie am parte de anal, swalow, squirt,  facial ( de asta mai puțin ca nu ii prea place, dar lucram și la asta😁)asta și datorita discuțiilor purtate și nici o data a reproșurile.

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:România
  • Oras:România
Acum 7 minute, logix a spus:

De unde l-ai descarcat pozele să descarc și eu să le pun aici

Acum 7 minute, logix a spus:

De ce as posta poze descărcate ? Care mai E farmecul atunci ? Am făcut acum special contul ca sa pot poata și eu ,mai am material și e al meu personal. Deci hai sa apreciem ce se postează fără sa tragem concluzii aiurea.😉

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...