Sari la conținut

Postări Recomandate

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Placerea devine placere cand o savurez cu Laurica

 

O sun pe Laurica sa ne vedem. Eram foarte nerabdator. Imi spune ca mai trebuie sa astept putin. Oricat de putin, pentru mine era o eternitate. Imi fac de lucru. Ma uit prin vitrine. Ma uit prin jur. Incep sa vorbesc la telefon. Ma intalnesc cu o prietena intamplator si mai schimbam cateva vorbe. Uit ce zice, cu gandul la Laurica. Astept...si astept. Ma uit la ceas. Aproape a sosit momentul sa ne vedem. Ca sa scap de anxietate o iau agale spre Laurica, trecand si pe la o florarie. Tipu ala ma intreaba asa multe chestii despre ce vreau, incat cu gandul in alta parte aleg sa arat cu degetul cam ce doresc si intr-un ritm alert scap de el si de conversatia lui.

Ajung la Laurica si stam putin de vorba. Sunt incantat sa o vad si pare sa fie si ea la fel. Vine si Lory si recunosc ca pentru un barbat e un moment placut sa te simti inconjurat de asa fete frumoase, fiecare frumoasa in felul ei, reprezentand categorii diferite ale unei frumuseti universal. Are vocea calma, stam si povestim si vorbim, si spunem cate ceva dulce.Expresia este complet controlata si impenetrabila.

 

Mai intai fac eu un dus si unde ma gandesc ca mi-ar fi placut sa fac o baita cu Laurica. Ar fi fost o amintire demna de memorat pe viata. Apoi face Laurica un dus, iar eu astept in patul ei urias din camera. Imi fug privirile prin camera, ma uit in stanga, in dreapta, sunt putin nerabdator. Putin mai mult.

Nu ştiu de ce ridic privirea, poate pentru ca am sesizat cu coada ochiului cum a iesit Laurica din dus. Nu stiu, dar cand o fac, o vad cum sta in usa dormitorului, privindu-ma cu intensitate.

Dispozitia ei sufleteasca se schimba in mod vizibil. Privirea i se îmblanzeste, iar expresia îi devine calda si, uite, pe buze îi apare un suras.

Cu gingasie se apropie si ma saruta, o sarut si eu bland, si ea bland, dar mult mai carnal. E prima care incepe sirul saruturilor adanci, provocatoare, tulburatoare si dominatoare. Ma cuprinde cu bratele, tragandu-ma la pieptul ei generos. O placere deosebita sa ii simt bataile inimii cum se intensifica. Sanisorii mari si rotunzi lipiti de piept, cum se agita, cum se freaca de mine. Vreau sa o fac sa se simta satisfacuta, sa ma simt satisfacut, vreau sa ii vad zambetul. Nu vreau sa imi alune printre degete. O strang puternic si ne aruncam in pat. Sanii ii sunt tari de dorinta. Pielea atat de fina.

A inceput sa coboare cu buzele de pe gatul meu, pe piept, pe abdomen, pune stapanire incet pe fiecare parte a corpului. Ma gusta si ma intarata, se delecteaza si insetata de pofta ma cuprinde intre buzele ei. Ma savureaza si ma innebuneste trecand cu limba fierbinte. Ii prind capul si incerc sa o conduc, dar nu ma mai pot controla nici pe mine, de apoi pe ea. Isi ridica privirea catre mine si zambeste. Cu limba facand cerculete mici, incet, apoi violent, incet, apoi violent in timp ce mainile ei ma mangaiau. Era din ce in ce mai intens si cu greu ma stapaneam. Accelera miscarile, parca ma absorbea din ce in ce mai insetata. De la baza pana la varf. Tresar. Gurita ei aluneca din ce in ce mai adanc, sau eu alunecam din ce in ce mai adanc in gurita ei. Ma savura din ce in ce mai pofticios. Imi trecea prin cap, Oare de ce am asteptat asa de mult pana sa ma vad cu Laurica?

Dorinta sa o sarut era imensa, sa o ating, sa ii simt caldura si carnea tare. Ma strecor printre imbratisarile ei si reusesc sa ii scap din saruturi si o sarut pe tot corpul. Ma strecor prin toate locsoarele cu buzele, sarutand, cu limba, cu gura, cu mainile, cu bratele cu palmele si cu corpul lipit de al ei. M-am lipit de ea si incep sa ii masez zona ce o ador. Se umezeste din ce in ce mai tare, sub presiunea atingerilor si saruturilor mele. Parca imi venea sa intru in ea chiar atunci, dar insist. Imi place sa ii ofer placer. Un gust dulce, caldura, fierbinteala, toate le simt cu varful limbii, cu degetele, cu corpul. Ii cutreier tot corpul cu mainile si cu buzele si ma intorc la abdomen, ajungand la zona ei cea mai fierbinte si umeda. Isi arcuieste putin corpul, ii desfac labiile asa micute si sensibile, asa delicate, si patrund cu un degetel, apoi cu un sarut. Laurica piersicuta era invaluita intr-o intense fierbinteala ce ma facea sa ma bucur ca simte placere si ca ii ofer placere.

Corpurile noastre incep sa pulseze sub avalansa atingerilor, strapungerilor si saruturilor. Prin minte imi fulgera amintiri de la ultima intalnire cu Laurica. Scenete dintr-o partida fierbinte si innebunitoare pentru simturi. Tremur cand buzele ei se plimba pe gatul meu, cand limbuta ei jucausa ajunge pe la lobii urechilor si insista. Ma acopera cu saruturi mici si tandre dar atat de carnale! Continuam jocul saruturilor, ii acopar chipul, pielea, corpul cu saruturi si ea face la fel. Sanii ei plini, rotunzi si carnosi sunt pregatiti sa primeasca mangaieri si saruturi. Sfarcurile ii erau pline de pasiune si intarite de ma excita la fiecare atingere a lor. Ii cuprind in palme, ii sarut, ii sug incet, tare, incet, tare, ii ling si continui jocul asta.O ridic punand o perna sub funduletul ei, isi desface picioarele si incep sa intru si sa ies cand incet, cand repede, cand tandru, cand violent, facandu-ma sa ma zbat sa nu termin. Ii masez sanii si o simt.

Sopteste si ii simt nasucul in par cand inhalează adanc. Deasupra mea, pe mine, cu mine si, in confortul si alinarea bratelor sale, ce o inconjoara, o imbratiseaza, o explora, o mangaie si o strang alunecam într-o partida pasionala de sex. Facultatea vorbirii ma paraseste complet si ma eliberez de pasiunea din interior in bratele ei. Fir-ar tu sa fii, Laurico! Ce imi place cand ma ti in brate dupa ce ne-am imbratisat asa frenetic. Imi place cum ma saruti si cum iti plimbi mana prin parul meu. Cum ma ti lipit de tine si cum ma saruti pe gat, pe obraz, pe buze. Nu mai are nici ea expresia compelt controlata. Simt ca i-a placut. Este calda. Este primitoare. Este laurica. Simt placer.Pentru cateva secunte, minute, ma parasesc puterile, dar apoi cand o simt, asa frumoasa, atragatoare, jucausa, pasionala, parca imi revin si o strang iar in brate.

 

Loc de intalnire: 10 Un apartament spatios, bine aerisit, mobilat, curat, baie complet echipata si spatioasa

Chipul: 10. Ten curat, piele fina, un zambet perfect, dintisori albi si stralucitori, trasaturi delicate, capsor micut si un par bogat si lung naucitor, ochi jucausi si veseli, buze ce imbie sa fie sarutate

Oral:10 schimbari de ritm, priviri jucause, cand alert, cand tandru, atenta la ce simti

Normal:10 schimbari de pozitii, foarte excitata si ea, cu initiative, foarte dinamica, posesiva si jucausa

GFE: 10 mi-a facut placere sa fiu ascultat de ea, sa ma asculte, sa schimbam pareri, sa ma mangaie, sa fie lipicioasa incat de cand am intrat pe usa, chiar de la telefon, o fire compelt naturala, neprefacuta, sincera in ce zice si ce promite

FK: 10

 

Ramane cea mai buna companie feminina pentru mine si inca am multe fantezii si dorinte neimplinite cu ea.

  • Like 28
Link spre comentariu

Placerea devine placere cand o savurez cu Laurica

 

O sun pe Laurica sa ne vedem. Eram foarte nerabdator. Imi spune ca mai trebuie sa astept putin. Oricat de putin, pentru mine era o eternitate. Imi fac de lucru. Ma uit prin vitrine. Ma uit prin jur. Incep sa vorbesc la telefon. Ma intalnesc cu o prietena intamplator si mai schimbam cateva vorbe. Uit ce zice, cu gandul la Laurica. Astept...si astept. Ma uit la ceas. Aproape a sosit momentul sa ne vedem. Ca sa scap de anxietate o iau agale spre Laurica, trecand si pe la o florarie. Tipu ala ma intreaba asa multe chestii despre ce vreau, incat cu gandul in alta parte aleg sa arat cu degetul cam ce doresc si intr-un ritm alert scap de el si de conversatia lui.

Ajung la Laurica si stam putin de vorba. Sunt incantat sa o vad si pare sa fie si ea la fel. Vine si Lory si recunosc ca pentru un barbat e un moment placut sa te simti inconjurat de asa fete frumoase, fiecare frumoasa in felul ei, reprezentand categorii diferite ale unei frumuseti universal. Are vocea calma, stam si povestim si vorbim, si spunem cate ceva dulce.Expresia este complet controlata si impenetrabila.

 

Mai intai fac eu un dus si unde ma gandesc ca mi-ar fi placut sa fac o baita cu Laurica. Ar fi fost o amintire demna de memorat pe viata. Apoi face Laurica un dus, iar eu astept in patul ei urias din camera. Imi fug privirile prin camera, ma uit in stanga, in dreapta, sunt putin nerabdator. Putin mai mult.

Nu ştiu de ce ridic privirea, poate pentru ca am sesizat cu coada ochiului cum a iesit Laurica din dus. Nu stiu, dar cand o fac, o vad cum sta in usa dormitorului, privindu-ma cu intensitate.

Dispozitia ei sufleteasca se schimba in mod vizibil. Privirea i se îmblanzeste, iar expresia îi devine calda si, uite, pe buze îi apare un suras.

Cu gingasie se apropie si ma saruta, o sarut si eu bland, si ea bland, dar mult mai carnal. E prima care incepe sirul saruturilor adanci, provocatoare, tulburatoare si dominatoare. Ma cuprinde cu bratele, tragandu-ma la pieptul ei generos. O placere deosebita sa ii simt bataile inimii cum se intensifica. Sanisorii mari si rotunzi lipiti de piept, cum se agita, cum se freaca de mine. Vreau sa o fac sa se simta satisfacuta, sa ma simt satisfacut, vreau sa ii vad zambetul. Nu vreau sa imi alune printre degete. O strang puternic si ne aruncam in pat. Sanii ii sunt tari de dorinta. Pielea atat de fina.

A inceput sa coboare cu buzele de pe gatul meu, pe piept, pe abdomen, pune stapanire incet pe fiecare parte a corpului. Ma gusta si ma intarata, se delecteaza si insetata de pofta ma cuprinde intre buzele ei. Ma savureaza si ma innebuneste trecand cu limba fierbinte. Ii prind capul si incerc sa o conduc, dar nu ma mai pot controla nici pe mine, de apoi pe ea. Isi ridica privirea catre mine si zambeste. Cu limba facand cerculete mici, incet, apoi violent, incet, apoi violent in timp ce mainile ei ma mangaiau. Era din ce in ce mai intens si cu greu ma stapaneam. Accelera miscarile, parca ma absorbea din ce in ce mai insetata. De la baza pana la varf. Tresar. Gurita ei aluneca din ce in ce mai adanc, sau eu alunecam din ce in ce mai adanc in gurita ei. Ma savura din ce in ce mai pofticios. Imi trecea prin cap, Oare de ce am asteptat asa de mult pana sa ma vad cu Laurica?

Dorinta sa o sarut era imensa, sa o ating, sa ii simt caldura si carnea tare. Ma strecor printre imbratisarile ei si reusesc sa ii scap din saruturi si o sarut pe tot corpul. Ma strecor prin toate locsoarele cu buzele, sarutand, cu limba, cu gura, cu mainile, cu bratele cu palmele si cu corpul lipit de al ei. M-am lipit de ea si incep sa ii masez zona ce o ador. Se umezeste din ce in ce mai tare, sub presiunea atingerilor si saruturilor mele. Parca imi venea sa intru in ea chiar atunci, dar insist. Imi place sa ii ofer placer. Un gust dulce, caldura, fierbinteala, toate le simt cu varful limbii, cu degetele, cu corpul. Ii cutreier tot corpul cu mainile si cu buzele si ma intorc la abdomen, ajungand la zona ei cea mai fierbinte si umeda. Isi arcuieste putin corpul, ii desfac labiile asa micute si sensibile, asa delicate, si patrund cu un degetel, apoi cu un sarut. Laurica piersicuta era invaluita intr-o intense fierbinteala ce ma facea sa ma bucur ca simte placere si ca ii ofer placere.

Corpurile noastre incep sa pulseze sub avalansa atingerilor, strapungerilor si saruturilor. Prin minte imi fulgera amintiri de la ultima intalnire cu Laurica. Scenete dintr-o partida fierbinte si innebunitoare pentru simturi. Tremur cand buzele ei se plimba pe gatul meu, cand limbuta ei jucausa ajunge pe la lobii urechilor si insista. Ma acopera cu saruturi mici si tandre dar atat de carnale! Continuam jocul saruturilor, ii acopar chipul, pielea, corpul cu saruturi si ea face la fel. Sanii ei plini, rotunzi si carnosi sunt pregatiti sa primeasca mangaieri si saruturi. Sfarcurile ii erau pline de pasiune si intarite de ma excita la fiecare atingere a lor. Ii cuprind in palme, ii sarut, ii sug incet, tare, incet, tare, ii ling si continui jocul asta.O ridic punand o perna sub funduletul ei, isi desface picioarele si incep sa intru si sa ies cand incet, cand repede, cand tandru, cand violent, facandu-ma sa ma zbat sa nu termin. Ii masez sanii si o simt.

Sopteste si ii simt nasucul in par cand inhalează adanc. Deasupra mea, pe mine, cu mine si, in confortul si alinarea bratelor sale, ce o inconjoara, o imbratiseaza, o explora, o mangaie si o strang alunecam într-o partida pasionala de sex. Facultatea vorbirii ma paraseste complet si ma eliberez de pasiunea din interior in bratele ei. Fir-ar tu sa fii, Laurico! Ce imi place cand ma ti in brate dupa ce ne-am imbratisat asa frenetic. Imi place cum ma saruti si cum iti plimbi mana prin parul meu. Cum ma ti lipit de tine si cum ma saruti pe gat, pe obraz, pe buze. Nu mai are nici ea expresia compelt controlata. Simt ca i-a placut. Este calda. Este primitoare. Este laurica. Simt placer.Pentru cateva secunte, minute, ma parasesc puterile, dar apoi cand o simt, asa frumoasa, atragatoare, jucausa, pasionala, parca imi revin si o strang iar in brate.

 

Loc de intalnire: 10 Un apartament spatios, bine aerisit, mobilat, curat, baie complet echipata si spatioasa

Chipul: 10. Ten curat, piele fina, un zambet perfect, dintisori albi si stralucitori, trasaturi delicate, capsor micut si un par bogat si lung naucitor, ochi jucausi si veseli, buze ce imbie sa fie sarutate

Oral:10 schimbari de ritm, priviri jucause, cand alert, cand tandru, atenta la ce simti

Normal:10 schimbari de pozitii, foarte excitata si ea, cu initiative, foarte dinamica, posesiva si jucausa

GFE: 10 mi-a facut placere sa fiu ascultat de ea, sa ma asculte, sa schimbam pareri, sa ma mangaie, sa fie lipicioasa incat de cand am intrat pe usa, chiar de la telefon, o fire compelt naturala, neprefacuta, sincera in ce zice si ce promite

FK: 10

 

Ramane cea mai buna companie feminina pentru mine si inca am multe fantezii si dorinte neimplinite cu ea.

Ce flori ai loat ca sa lom si noi ca vad ca daca te duci cu flori...... "PRET "

Link spre comentariu

Sanii ii sunt tari de dorinta. 

Sanii ei plini, rotunzi si carnosi sunt pregatiti sa primeasca mangaieri si saruturi. 

 

De dorinta, zici ?!? I-auzi Laurici. Vezi care era secretul? Si scapai super ieftin. Faceai o pauza luuunga pana plesneai de dorinta si te umflai in piept de numa', numa. Fara urme, fara dureri.

 

Acum, la tzaticile lui Laurica poti sa le zici oricum, numai carnoase nu. Mai potrivit ar fi cauciucate ;)

 

Gata, gata, Polonic! Nu da, ca nu mai zic nimic!  Scuze de offtopic :D

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Satu' cu ministri
  • Oras:Satu' cu ministri

Sharkule, scuza-ma pentru aceasta remarca, dar chiar "10" pe linie? Sunt absolut convins ca intalnirea cu Laurica a fost memorabilia, dar "10" pe linie? Asta inseamna perfectiune, or, perfectiunea pur si simplu nu exista. Ma adresez nu doar numai tie, ci tuturor celor ce pun note maxime la toate capitolele: fratilor, oricat de splendida a fost intalnirea cu o fetita, oricat de "transportati" ati fi, incercati totusi sa fiti cat de cat obiectivi. Poate fi inteles un anume entuziasm materializat printr-o recenzie/notare un pic exagerata, dar de aici la "10" pentru toate capitolele e o cale totusi un pic cam lunga.

 

Scuze Sharkule, nu am absolut nimic cu tine, din contra, esti un user pe care-l simpatizez, a picat magareata pe tine; am remarcat faptul ca la tot mai multe recenzii, colegii noteaza maxim, ceea-ce, sper ca admiti ca este exagerat.

Scuze si tie Laurica, nu e vorba de tine aici, postarea mea este, cum ai remarcat la modul general.

 

De asemeni, observatia mea merge si in sens invers ai anume recenzii/notari exagerat de negative. Nu ti-a placut ceva anume, ok ... noteaza ca atare. Am remarcat zilele trecute o recenzie a unui coleg (nu am retinut ce si cum - eram pe fuga) care i-a dat unei fete "4" la aspectul fizic. Nu numai ca pozele nu confirmau, dar "4" efectiv nu exista, altfel de ce dracu' ai mai ramas?

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Si eu am dat o data sau de doua ori zece pe linie, cand pur si simplu nu am avut ce sa reprosez. Si ma simt "vizat" de postarea lui Picon  :laugh2 Cred, insa, ca vorbesc in cunostinta de cauza, pentru ca am cunoscut-o pe Laura.

 

Fara sa fiu avocatul nimanui, din punctul meu de vedere, atata timp cat acceptam sistemul de notare de la 1 la 10, nu cred ca acordarea punctajului maxim inseamna neaparat subiectivism.

 

Intr-adevar, perfectiunea poate fi utopica. Dar pentru ea nu exista scala de valori pentru a o masura. Putem, in schimb, accepta definitia din DEX, care suna cam asa:

 

PERFECȚIÚNE, perfecțiuni, s. f. Însușirea de a fi perfect, starea a ceea ce este perfect; desăvârșire. ◊ Loc. adv. La perfecție = în mod desăvârșit, perfect. ♦ (Concr.) Lucru sau ființă perfectă, desăvârșită. [Pr.-ți-u-, – Var.perfécție s. f.] – Din lat. perfectio, -onis, fr. perfection.

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Sharkule, scuza-ma pentru aceasta remarca, dar chiar "10" pe linie? Sunt absolut convins ca intalnirea cu Laurica a fost memorabilia, dar "10" pe linie? Asta inseamna perfectiune, or, perfectiunea pur si simplu nu exista. Ma adresez nu doar numai tie, ci tuturor celor ce pun note maxime la toate capitolele: fratilor, oricat de splendida a fost intalnirea cu o fetita, oricat de "transportati" ati fi, incercati totusi sa fiti cat de cat obiectivi. Poate fi inteles un anume entuziasm materializat printr-o recenzie/notare un pic exagerata, dar de aici la "10" pentru toate capitolele e o cale totusi un pic cam lunga.

 

Scuze Sharkule, nu am absolut nimic cu tine, din contra, esti un user pe care-l simpatizez, a picat magareata pe tine; am remarcat faptul ca la tot mai multe recenzii, colegii noteaza maxim, ceea-ce, sper ca admiti ca este exagerat.

Scuze si tie Laurica, nu e vorba de tine aici, postarea mea este, cum ai remarcat la modul general.

 

De asemeni, observatia mea merge si in sens invers ai anume recenzii/notari exagerat de negative. Nu ti-a placut ceva anume, ok ... noteaza ca atare. Am remarcat zilele trecute o recenzie a unui coleg (nu am retinut ce si cum - eram pe fuga) care i-a dat unei fete "4" la aspectul fizic. Nu numai ca pozele nu confirmau, dar "4" efectiv nu exista, altfel de ce dracu' ai mai ramas?

 

Salutare!

Da. 10 pe linie. A fost totul perfect. 

Laurica se aprinde repede, devine foarte repede pasionala cand are timp sa ne vedem. 

 

GFE 10? - De la primul moment in care am vorbit la telefon a fost draguta, tandra, jucausa in vorba. Foarte atragatoare si ademenitoare. Pusa pe glume si alintat. Eu apreciez mult tandretea si atitudinea aia ca vrea sa te vada, ca vrea sa fie cu tine. Cum am ajuns la usa m-a pupat, m-a luat in brate, a zis ca ii e dor de mine. Se comporta foarte natural, foarte jovial. Apoi mi-a facut placere sa stau de vorba cu ea, asa ca si cu o persoana. Acum nu stiu cat de mult ii mai face placere sau nu sa vorbeasca cu mine, dar a fost extrem de prietenoasa, dar fara sa fie cu dulcegarii aiurea. Asa e firea ei. E naturala si prietenoasa, deschisa la discutii. Nu m-a grabit cu nimic, chiar dimpotriva. Am povestit, am discutat, ma mai pupa in timpul discutiei. Apoi dus, si eu si ea. Foarte lipicioasa in pat. Foarte tandra. Jucausa. Multe saruturi, multi pupici, multe priviri calde si tandre. Mult luat in brate si fara comentarii aiurea. Totul cu ea e natural, fara intrebari din alea penibile "mai ai?" mai vrei?, vrei asa?, nu vrei asa?, ea intuieste ce iti place si se misca asa. se misca asa cum ii place ei. Suspine. Geme, zambete. Nu se grabeste sa plece dupa sex. Mai stam de vorba. O mai tin in brate. Mai ma uit la ea. Ma mai joc cu ea. Mereu e ingrijita. Mereu e foarte aranjata. Mereu e parfumata discret. Cel mai mare GFE NATURAL de pe site. Ea nu se preface, sau se preface foarte bine. Nu stiu cat de mult ii face placere sa fie cu mine, dar pare sa se simta foarte bine. Poate, probabil  nu ma place asa de mult, dar nu ma face sa observ asta. 

 

Corp/Chip 10 - cred ca putem sa ne punem de acord ca Laurica este un etalon de frumusete in lumea noastra. Cu sigurata ar putea sa fie fotomodel. Cu siguranta ar putea sa fie o prezentatoare la TV, sau o hostess la o emisiunea de dimineata la televizor. 

Are trasaturi fine si e delicata. Cu toate acestea are hardbody, corp de atleta, numai muschi, dar sunt finuti. Este tanara, este frumoasa, are o atitudine prietenoasa. 

Are tot ce ar cauta un barbat superficial la o fata. Tanara, frumoasa, jucausa, inalta, par lung bogat, ochi frumosi, nu are imperfectiuni. 

 

Apartament - 10 - este spatios, este mobilat complet, are atmosfera aia ca este locuit ceea ce face si GFE sa para mai mare, este curat, este intretinut, este in zona centrala, este intr-o zona sigura si are 2 fete frumoase in el. Baia este spatioasa, plina de chestii de igienizare in permanenta. In apartament iarna este cald, iar vara este mai racoare, spre deosebire de multe alte locuri unde stiti si voi cum e. Este aerisit, are un parfum placut, primitor datorita fetelor. Se vede ca fetele au grija de casa si o ingrijesc. Sunt fete curate si harnice. 

 

ORAL 10 -  Tandra sau carnala, Laurica se incinge cand te porti frumos cu ea si te indeamna sa ii oferi si mai mult fizic, ca sa iti ofere si ea mai mult fizic. De fiecare data a fost altfel, dar la fel de placut. De fiecare data grijulie. 

 

NORMAL 10 - ar fi prea multe de spus si cred ca un pic cam personale. 

 

IGIENA 10 - Laurica isi face analizele foarte des. Cred ca a fost si certata de cateva ori de alte fete pentru ca e asa "fraiera" ca da banii aiurea pe atatea analize. Ea isi face analizele foarte des si le face complet. Este foarte preocupata de viata ei, pentru ca este viata ei si foarte preocupata de viata celorlalti. In permenta si-a manifestat grija pentru sanatatea ei si pentru a celor din jur. Sunt sigur ca este selectiva, atat ea cat si Lory. Ambele fete sunt mereu ingrijite, curate, si se vede si de cum arata casa. Igiena excelenta si o grija constanta pentru asta. O fac nu pentru ca trebuie sa o faca, o fac pentru ca asta face parte din educatia lor. Toata casa e plina de lucruri ce arata grija pentru corpul lor, pentru sanatatea lor si pentru casa. 

 

Sa sti ca deseori am fost dezamagit pe banii mei de multe fete. Cu fetele de pe forum  mai ales, dar chiar si cu fete cunoscute in viata privata. Laura nu m-a dezamagit pana acum din punctul asta de vedere. Ea mereu a fost draguta, mereu a fost receptiva, mereu ingrijita si cocheta, mereu a dat impresia ca ii face placere sa ma vada si ca se simte bine cu mine. Mereu si-a luat din timpul ei acele minute atat de pretioase sa imi arate ca a fost bine cu mine si ca ii face placere sa fie cu mine. Acum eu nu stiu daca chiar asa simte, sau o face ca sa fie buna la ce face. In orice caz, eu nu mi-am dat seama de asta. Poate e doar un mic joc, dar il face atat de bine incat eu m-am simtit foarte bine. Cu fetele niciodata nu poti sa sti, dar Laurica este speciala si cea mai buna experienta pentru mine. 

 

Ca sa nu mai discut de faptul ca ea contiinua sa isi imbunatateasca aspectul fizic. Mi-a facut placere sa scriu despre ea pentru ca trezeste o latura placuta a mea. 

Pentru unele fete nu am mai scris, pentru ca pur si simplu nu aveam ce scrie, nu m-au determinat sa pierd niste timp sa scriu ceva de ele. Pentru Laura sunt gata sa cedez niste timp din viata mea, pentru ca si ea a cedat ceva frumos de la ea pentru mine, atitudine, timp si implicare. Pentru ea ma deranjez si scriu cum a fost cu ea, de ce mi-a placut cu ea si de ce imi place sa ma vad cu ea. 

 

Este o fata speciala pentru mine pentru ca se implica, este tandra, pasionala si vrea sa se imbunatateasca. 

Nu sunt usor de impresionat si sunt atent la detalii, astfel incat notele nu au fost acordate in graba. 

Stiu la ce tendinta te referi si iti dau dreptate, mai ales pentru ca am ajuns in unele locuri notate cu 10 si cand am ajuns acolo a fost ingrozitor. Fiind patit, pot aprecia cand e vorba de un 10. Iti inteleg ingrijorarea, dar in cazul Laurei notele de 10 sunt date conform realitatii, cat mai obiective. 

 

Asta a fost experienta mea cu Laurica. 

  • Like 10
Link spre comentariu
  • Oras:Inside my mind.
  • Oras:Inside my mind.

Sunt de acord ca atata timp cat este folosit un sistem de notare de la 1 - 10 teoretic putem folosi orice numar din scara asta pentru a ne descrie experienta. Dar o notare de 10 pe linie nu releva in fond decat subiectivismul ei.

 

Laura este o fata apreciata, cu multi client, eu numarandu-ma printre ei. Sunt 20 de pagini de discutii, cand cineva merge la ea stie deja foarte bine la ce sa se astepte. Am fi mai castigati cu totii daca ai vorbi si despre experientele foarte negative, alea pentru care spui ca nu ai vrut sa-ti aloci niciodata timp, decat sa ridici in slavi o fata care este oricum, deja, ridicata in slavi.

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Va multumesc frumos tuturor! ;)

 

Aspectul fizic nu-l am de 10, dar cred ca la restul merit cel putin 9... Una peste alta, daca aveti impresia ca eu am spus vreodata ce note sa mi se dea...va inselati ;)

Picon, majoritatea mi-au lasat note de 10 pe linie, nu stiu de ce tocmai acum ai observat...

 

Imi pare rau daca v-am suparat!

 

P.S. Cu ocazia asta, imi cer scuze ca am avut telefonul oprit 4-5 zile, intervenise ceva :D m-am intalnit cu cativa baieti care mi-au trimis pm... :)

Mai tarziu il pornesc, va pup :*

  • Like 1
Link spre comentariu

  • Oras:Satu' cu ministri
  • Oras:Satu' cu ministri

Asa cum am mentionat, picat-a magareata pe postarea lui SharkAttack.  Nu stiu daca ati observat, in timp, am mai facut remarci privitoare la "10" pe linie. Aceatea, orice ati zice dragii mei, nu pot fi decat mai mult decat subiective, peste subiectivismul firesc in urma unei intalniri reusite sau a unei la fel de firesti simpatii fata de o fetita sau alta. Atat recenzia cat si "nota de explicativa" postate de confratele ScharkAttack, nu fac decat sa-mi confirme asertiunea. Evident ca fiecare dintre noi avem standarde si gusturi  diferite privitoare la frumusete, dar, Doamne iarta si pazeste, sa-i dai "10" Lauricai la chip este chiar "bataille de jeu" - vorba lui Futacios_man. Nu vreau sa fiu rautacios, rog sa fiu iertat, dar sunt unele lucruri mai mult decat evidente. Invers, anul trecut, un user I-a dat nota "7" la aspect fizic altei escorte, care, cel putin la acest capitol exceleaza (si nu numai).  Chiar si cei mai carcotasi colegi chiar, o notasera cu "9". Era evident, altceva la mijloc, probabil o razbunare sau mai stiu eu ce. Sunt lucruri evidente dragii mei, si nu este corect sa exageram peste limita admisibila in recenziile noastre (fie in sens pozitiv, fie in sens negativ). Exista o marja acceptabila si fireasca a subiectivismului, peste aceasta, apare neincrederea in acuratetea recenziei.

 

Cam asta am avut de spus, nu va fie cu suparare.

  • Like 3
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...