Sari la conținut

0793506979 Bianca Bruneta 21 de ani, 1.67 m, 47 kg


Postări Recomandate

Vizitator usermma
Reputație: 0

Fa ai dovezi ca am treaba cu a? Drogato lasa ma pe mine, uite ce zic astia, te injura si pe tn si pe copil, proasto, esti facuta in toate felurile la Constanta si vii aici si minti despre mine? Ciuda ta care e? Ciuda ta e pe ala fa, n am trb cu el, ai pus aici link-uri cu o persoana oarecare sa ma faci in toate felurile nu vezi muisto cum te injura constanetii?

Link spre comentariu
Vizitator usermma
Reputație: 0

chiar imi parea rau pentru cei 100 de roni aruncati in vant..pentru normalul ala extrem de slab..acum imi pare mai rau sa vad banii pe mana cui a ajuns :))) la cioroiu ala obosit :)))))

dar tu de ce te iei dupa ea? Nu intelegi ca eu am o altercatie cu ea si a venit aici sa imi strice piata?? Nu intelegeti? Ce dracu sa va fac ca am si postat dovezi cu ea sa v-o amintiti, a dat foamea in ea
Link spre comentariu

BIA DAR DE CE NU MaI MERGE PROFILU DINU GE, MERGE DOAR UNU DINTRE ELE OMU ASTA NU AVEA DE CE SA MINTA LA INCEPUT O MERS ACUMA APARE STERS SCz nu ma bag in combinatiile voastre dar nici cu tine nu mie rusine ....😉😂😘la cat de tare te ataci 😉😉dai de inteles ca e adevarat

  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Rog persoanele care au apucat sa acceseze linkul de la profilul de facebook al lui Dinu Ge, sa confirme cele spuse de mine... sa va dati seama cat de penibila poate fi boarfa asta!

Nu era mai usor sa dai pe o poza un "Saveaza in telefon" ?? ...si nu isi mai avea rostul vorba multa. Corect?

  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Telefon: Only email me regarding my orders
  • Oras:Kiustenge
  • Telefon: Only email me regarding my orders
  • Oras:Kiustenge

 

 

 

 

I auzi, felicitationebaietii se plang ca esti o drogata

 

 

hai fuga ...sa iti faci cont rosu sau verde si posteaza poze..50-100-200 ron efectiv  bani de seminte @Rago ar zice.Postezi ca vorbeste aiurea..ca vrea sa iti faca rau...

  • Like 4
Link spre comentariu
Vizitator usermma
Reputație: 0

Nu va bagati in viata mea personala, ati venit ati plecat multumiti de la mine nu m am bagat in viata voastra personala sa veniti aici sa ma jigniti

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator usermma
Reputație: 0

BIA DAR DE CE NU MaI MERGE PROFILU DINU GE, MERGE DOAR UNU DINTRE ELE OMU ASTA NU AVEA DE CE SA MINTA LA INCEPUT O MERS ACUMA APARE STERS SCz nu ma bag in combinatiile voastre dar nici cu tine nu mie rusine ....la cat de tare te ataci dai de inteles ca e adevarat

intreab o pe aia de ce nu merge

Ce stiu eu ce a facut? Habar nu am de nimic eu, nu intelegi ca asta a venit aici sa imi strice piata?

Link spre comentariu
Vizitator usermma
Reputație: 0

Bianca, explica raspicat despre care LORENA este vorba. Pentru ca este mai multe si baietii vrea sa stie la care anume te referi.

N-e bagi i-n ceața.

Link spre comentariu
  • Oras:Everywhere
  • Oras:Everywhere

Nu era mai usor sa dai pe o poza un "Saveaza in telefon" ?? ...si nu isi mai avea rostul vorba multa. Corect?

Nu am apucat... recunosc am subestimat-o, dar poate sa confirme cei ce au apucat sa intre pe profilul cioroiului, asta este inca un mutiv in plus sa dati crezare la ceea ce spun eu (singura s-a spart ca ala-i pestele ei si ca este permanent langa ea, altfel nu-l punea sa-si stearga profilul)... sa nu ma integeti gresit nu sunt rasist, am prieteni tigani cu care ma inteleg f bine, dar specimenul cu care traieste boarfa asta este de cea mai joasa speta, jignesti tiganii daca-l faci tigan... si n-ar fi voarba de asta daca nu-l stiam ca e purtator de boli venerice din mama-n fiu!

  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Telefon: Only email me regarding my orders
  • Oras:Kiustenge
  • Telefon: Only email me regarding my orders
  • Oras:Kiustenge

Bianca, explica raspicat despre care LORENA este vorba. Pentru ca este mai multe si baietii vrea sa stie la care anume te referi.

N-e bagi i-n ceața.

nu este forum de gramatica,cum am sustinut mereu.Am inteles off-ul tau

  • Like 6
Link spre comentariu
  • Telefon: Only email me regarding my orders
  • Oras:Kiustenge
  • Telefon: Only email me regarding my orders
  • Oras:Kiustenge

Nu am apucat... recunosc am subestimat-o, dar poate sa confirme cei ce au apucat sa intre pe profilul cioroiului, asta este inca un mutiv in plus sa dati crezare la ceea ce spun eu (singura s-a spart ca ala-i pestele ei si ca este permanent langa ea, altfel nu-l punea sa-si stearga profilul)... sa nu ma integeti gresit nu sunt rasist, am prieteni tigani cu care ma inteleg f bine, dar specimenul cu care traieste boarfa asta este de cea mai joasa speta, jignesti tiganii daca-l faci tigan... si n-ar fi voarba de asta daca nu-l stiam ca e purtator de boli venerice din mama-n fiu!

tu ce vrei defapt?

  • Like 5
Link spre comentariu
Vizitator usermma
Reputație: 0

Bianca, explica raspicat despre care LORENA este vorba. Pentru ca este mai multe si baietii vrea sa stie la care anume te referi.

N-e bagi i-n ceața.

Da ma frate, e o drogata din Ovidiu cu care am avut o altercatie pe facebook si acum a dat de forumul meu si incearca sa imi strice reputatia pe aici. Eu am postat recenzii cu ea, cine o recunoaste isi da seama despre cine e vorba. Am sunat pe cineva? Am stricat familia la cineva? Am facut probleme cuiva? Ati venit sa va faceti streaba si atat, nu sunt proprietatea nimanui. E fix treaba mea cu cine ma fut pana la urma, nu va mai bagati in viata mea personala, care nu va convine, la gara? Si doi la mana, nu mai inghititi ce spune fomosta asta. Hai ca am dat cam multa altentie la multi pe aici.
Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Nu am apucat... recunosc am subestimat-o, dar poate sa confirme cei ce au apucat sa intre pe profilul cioroiului, asta este inca un mutiv in plus sa dati crezare la ceea ce spun eu (singura s-a spart ca ala-i pestele ei si ca este permanent langa ea, altfel nu-l punea sa-si stearga profilul)... sa nu ma integeti gresit nu sunt rasist, am prieteni tigani cu care ma inteleg f bine, dar specimenul cu care traieste boarfa asta este de cea mai joasa speta, jignesti tiganii daca-l faci tigan... si n-ar fi voarba de asta daca nu-l stiam ca e purtator de boli venerice din mama-n fiu!

Nu am nici un haliș-beliș nici cu tine nici cu Bianca. Nu inteleg de ce tot insisti cu boli venerice, ca e pește etc. Nu era deajuns daca ai zis o data?? Cu cat te repeti, cu atat devii mai putin credibil. Capisco?

  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Everywhere
  • Oras:Everywhere

Nu va bagati in viata mea personala, ati venit ati plecat multumiti de la mine nu m am bagat in viata voastra personala sa veniti aici sa ma jigniti

Nu despre asta era vorba, INCULTO... nimeni nu vrea sa-ti strice piata, SARMANO, problema e ca traiesti cu o Cioara urata cu boli venerice care iti este peste si exista riscul sa-ti imbolnavestii clientii!

  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Telefon: Only email me regarding my orders
  • Oras:Kiustenge
  • Telefon: Only email me regarding my orders
  • Oras:Kiustenge

Nu despre asta era vorba, INCULTO... nimeni nu vrea sa-ti strice piata, SARMANO, problema e ca traiesti cu o Cioara urata cu boli venerice care iti este peste si exista riscul sa-ti imbolnavestii clientii!

dovezi ai in ceea ce priveste imbolnavire clienti? cu cine traieste treaba ei!!

  • Like 5
Link spre comentariu

Vizitator usermma
Reputație: 0

Si apropo de boli venerice, daca eu am imbolnavit pe cineva sa vina sa isi faca prezenta, daca nu, du-te in pula mea de fomista ca pe tine te gaseau clientii cu sobolani in casa zi zici aici de boli venerice, du-te in pula mea ca probabil poate vrei sa fii tu pestoaica mea

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...