Sari la conținut

0793506979 Bianca Bruneta 21 de ani, 1.67 m, 47 kg


Postări Recomandate

Vizitator haloowen
Reputație: 0

Ce? :))) mirc? Sunt mai de la tara asa... Dezvolta :)))

Google te-ar lamuri mai bine! Era prin 2000-2002 un fel de messenger mai primitiv.

Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

 

 

Esti urat ca foamea, mai bine te-ai preocupa de tine!

 

Ma uimesti cu vocabularu' tau. De unde stii tu ca foamea'i urata? Si de unde deduci tu ca sunt asa de urat?

PS: raspunsu' la prima intrebare il stii (atunci cand iti ghiorlaie mațele) 😎

Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Sunt in locatie

 

Esti urat ca foamea, mai bine te-ai preocupa de tine!

 

Ma uimesti cu vocabularu' tau. De unde stii tu ca foamea'i urata? Si de unde deduci tu ca sunt asa de urat?

PS: raspunsu' la prima intrebare il stii (atunci cand iti ghiorlaie mațele)

:)))) asa o fii, daca nici eu nu mai mananc bine....
Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Aia e! Pai cand? Cand zambesti?

Fa-ti curaj, altfel vin si te gadil.

:))) Sunt altfel f2f fata de poze... Dar nu m-ar supara partea cu gadilatul :))) ma gadil la talpi mai mult, e micul meu secret :))) :*
Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Salut baieti, am trecut si eu pe la domnisioara in cauza, tot ce pot sa zic e ca comenturile nu ii fac dreptate pentru cat de bine se poarta cu un client, cel putin cu mine a fost Pro. M-a intampinat intr-o tinuta sexy, pe tocuri(precum altii din cate am vazut prin comenturi). M-a servit cu o atitudine eleganta, placuta care m-a impresionat.

Apartament cochet, usor de gasit, are grija sa ajungi daca te pierzi oricum. E o dra. deschisa la minte, am stat cu ea putin dupa la o tigara am vorbit una alta si am plecat, bine dispus.

Ca si prestatie pot sa zic ca face un oral de te da pe spate, adanc, cu atentie si la oo pur si simplu ma topisem in pat,

Pentru cei ca mine care au nebunia asta cu deep, mergeti cu incredere.

De recomandat cu siguranta!

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Salut baieti, am trecut si eu pe la domnisioara in cauza, tot ce pot sa zic e ca comenturile nu ii fac dreptate pentru cat de bine se poarta cu un client, cel putin cu mine a fost Pro. M-a intampinat intr-o tinuta sexy, pe tocuri(precum altii din cate am vazut prin comenturi). M-a servit cu o atitudine eleganta, placuta care m-a impresionat.

Apartament cochet, usor de gasit, are grija sa ajungi daca te pierzi oricum. E o dra. deschisa la minte, am stat cu ea putin dupa la o tigara am vorbit una alta si am plecat, bine dispus.

Ca si prestatie pot sa zic ca face un oral de te da pe spate, adanc, cu atentie si la oo pur si simplu ma topisem in pat,

Pentru cei ca mine care au nebunia asta cu deep, mergeti cu incredere.

De recomandat cu siguranta!

Adevarul e ca aici sunt alta persoana decat f2f de asta aici sunt com contra
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   1 member and 2 guests

×
×
  • Creează nouă...