Sari la conținut

0793506979 Bianca Bruneta 21 de ani, 1.67 m, 47 kg


Postări Recomandate

Vizitator haloowen
Reputație: 0

Ori ai doua conturi, ori vorbesti tu in locul colegului, repet:nu am vorbit cu tine

Postarile tale de balacareala asupra unui client sau potential client scrise in mod repetat la interval de 1 min (ca si cum scrii pe wp si dai send apoi scrii iar), nu fac decat sa iti dea o nota de mahalagioaica, una careia nu-i tace gura, moara stricata cum se zice in popor.

Daca nu poti sa te abtii, scrie-i omului ce ai pe suflet intr-o postare apoi uita de el, ignora-l. Si nu o zic cu rautate ci spre binele tau. Esti la o varsta frageda si se pre ca vei face cariera din fututul pe bani cel putin 5-8 ani, deci alege si tu partile care te ajuta sa atragi clientii si nu partile care ii face pe acestia sa renunte la serviciile tale.

De ex, cineva a zis ca ai carnea ft moale, la fel si sanii. Daca asa este, nu trebuie sa-l maimutaresti. E clar ca nu poti multumii toata lumea, dar sunt persoane care prefera asta la skinnete.

Nu stiu daca te-a invatat vreun protector, prieten ceva, dar nu te-a invatat de bine.dar nu el se fute si nu el o suge. In dormitor esti doar tu. Fa in asa fel sa ii atragi pe fraieri, pe morti, sau cum le apuneti voi in jargon, ca 2peu-ul asta din tastatura nu te avantajeaza.

Mersi pt rabdarea care ai avut-o sa citesti aceste randuri.

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Tu dai replica in mod public, asa ca oricine poate sa intervina intr-o discutie.

Puteai sa vorbesti cu respectivul prin mesaj privat si il balacareai acolo cat puteai, chiar nu avea cine sa intervina si nu mai era circul asta pe topicul tau. Daca respectivul facea publica conversatia privata nu era corect.

Acum oricum este cam tarziu, ca se stie, tu injuri si in public si in privat fara retinere, Asa ca dai inainte orice ar fi. :)

 

Stai linistita ca are cine sa verifice daca am mai multe conturi sau nu.

Credeam ca esti inteligent, cum poti afirma faptul ca va scriu la toti cand eu scriu doar celor carora imi scriu? Am mentionat eu un mesaj general? Aa, ca daca scriu aici un mesaj unuia si mai sar inca 92737392 nu inseamna ca va scriu la toti
Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Postarile tale de balacareala asupra unui client sau potential client scrise in mod repetat la interval de 1 min (ca si cum scrii pe wp si dai send apoi scrii iar), nu fac decat sa iti dea o nota de mahalagioaica, una careia nu-i tace gura, moara stricata cum se zice in popor.

Daca nu poti sa te abtii, scrie-i omului ce ai pe suflet intr-o postare apoi uita de el, ignora-l. Si nu o zic cu rautate ci spre binele tau. Esti la o varsta frageda si se pre ca vei face cariera din fututul pe bani cel putin 5-8 ani, deci alege si tu partile care te ajuta sa atragi clientii si nu partile care ii face pe acestia sa renunte la serviciile tale.

De ex, cineva a zis ca ai carnea ft moale, la fel si sanii. Daca asa este, nu trebuie sa-l maimutaresti. E clar ca nu poti multumii toata lumea, dar sunt persoane care prefera asta la skinnete.

Nu stiu daca te-a invatat vreun protector, prieten ceva, dar nu te-a invatat de bine.dar nu el se fute si nu el o suge. In dormitor esti doar tu. Fa in asa fel sa ii atragi pe fraieri, pe morti, sau cum le apuneti voi in jargon, ca 2peu-ul asta din tastatura nu te avantajeaza.

Mersi pt rabdarea care ai avut-o sa citesti aceste randuri.

Si eu iti multumesc din suflet pentru sfaturi si pentru faptul ca ai stat sa imi scrii tot acest mesaj!😘
  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Daca ai raspunde la mesaje si la telefon....😔😔

Oof, pai nu am cum sa raspund la telefon bb😔eu sunt mai tot timpul ocupata, minute nu am sa iti scriu mesaje si sunt plecata din Ct🥺, nu am cum sa tin tel de lucru deschis cat timp sunt acasa
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...