Sari la conținut

Postări Recomandate

  • pisicuts a schimbat titlul în Angelina 0748775372

Ea nici n-a pus meniul. E totul invaluit in mister. Eu am inteles ca pui poze, ca sa vedem cum arati si ne-am prins toti ca esti super bunaciune, dar pierzi acum 5 minute sa editezi o postare in care spui ce faci si preturile, dupa care castigi multe alte zeci de minute in care iti racesti gura la telefon pentru fiecare in parte, dand detalii despre serviciile tale. 🙏

Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Imi doream foarte mult sa ajung la ea azi, pare buna rau. Am sunat pe multe  numere, nu inteleg dc are asa multe si culmea ca nu suna. Am reusit sa iau legatura cu ea dar mi.a vorbit foarte sictirita in scarba asa, si uite m.a facut sa nu mai merg. Papusica, nu e suficient doar sa arati bine. Nu inteleg dc  multe din voi aveti atitudinea asta... poate ma insel dar atitudinea de azi m.a intors din drum. Voi mai incerca si alta data sa vad daca tot asa va fi. Daca a ajuns cineva asteptam o recenzie poate a fost doar o intamplare

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Rectific, la treaba cu numerele acum am vazut ca erau postate de anul trecut(greseala mea). Dar pe publi are altul cred ca am incercat sa sun ieri mi.a respins de cateva ori, apoi mi.a dat beep si am sunat imediat si iar nu a raspuns

Link spre comentariu
Vizitator ang3l1na
Reputație: 0

Buna dimineata, chestia cu nr de tel, topicul e facut de acum 2 ani, nu e facut de mn, clar n-am putut sa editez, sincer i-am scris la administrator sa-mi editeze si sa-mi adauge nr de acum : 0748 775 372

Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Da cu raspunsul sictirit, conform

Acum 8 ore, attention a spus:

Imi doream foarte mult sa ajung la ea azi, pare buna rau. Am sunat pe multe  numere, nu inteleg dc are asa multe si culmea ca nu suna. Am reusit sa iau legatura cu ea dar mi.a vorbit foarte sictirita in scarba asa, si uite m.a facut sa nu mai merg. Papusica, nu e suficient doar sa arati bine. Nu inteleg dc  multe din voi aveti atitudinea asta... poate ma insel dar atitudinea de azi m.a intors din drum. Voi mai incerca si alta data sa vad daca tot asa va fi. Daca a ajuns cineva asteptam o recenzie poate a fost doar o intamplare

 

Acum 3 minute, ang3l1na a spus:

Buna dimineata, chestia cu nr de tel, topicul e facut de acum 2 ani, nu e facut de mn, clar n-am putut sa editez, sincer i-am scris la administrator sa-mi editeze si sa-mi adauge nr de acum : 0748 775 372

Dar cu raspunsul sictirit, cum ramane?

Cumva ATTENTION ti-a propus ceva pe gratis, sau ar fi fost contra cost?

Link spre comentariu
Vizitator ang3l1na
Reputație: 0

Si da faza cu “aroganta”, ce sa zic, atata timp cat ti-am raspuns la toate intrebarile ce tin de “munca”, imi ceri poza sa iti confirm ca sunt eu, ok ti-am dat, apoi incepi cu niste chestiii care n-aveau nici o relevanta, si la urma adaugi “ daca promiti ca ma termini, vin”, la care eu ti-am raspuns un simplu “ vrajeala lunga e pierdere de timp, vrei sa fc programare sau nu?”. Spune si mie unde e aroganteala?

Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta
Acum 3 minute, ang3l1na a spus:

Si da faza cu “aroganta”, ce sa zic, atata timp cat ti-am raspuns la toate intrebarile ce tin de “munca”, imi ceri poza sa iti confirm ca sunt eu, ok ti-am dat, apoi incepi cu niste chestiii care n-aveau nici o relevanta, si la urma adaugi “ daca promiti ca ma termini, vin”, la care eu ti-am raspuns un simplu “ vrajeala lunga e pierdere de timp, vrei sa fc programare sau nu?”. Spune si mie unde e aroganteala?

Confunzi. Nu ti.am cerut poze sau altceva, iti si spun cand am vorbit, ieri in jur de ora 12. Te.am intrebat doar de servicii, pret si daca faci finalizare orala. Confirmari nu am cerut niciodata nimanui, de asta ma conving la fata locului. Nu incerca sa o dai acum ca am cerut eu marea cu sarea, fii asumata. Eu mi.am spus doar punctul de vedere si astept sa vad ce spun cei care te viziteaza. In speranta ca nu te comporti cum vorbesti si la telefon, voi incerca sa mai bag o fisa, poate a fost o intamplare.

Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta
Acum 15 minute, pokemons a spus:

Da cu raspunsul sictirit, conform

 

Dar cu raspunsul sictirit, cum ramane?

Cumva ATTENTION ti-a propus ceva pe gratis, sau ar fi fost contra cost?

Nu am cerut niciodata nimic pe gratis sau reduceri. Treaba e simpla, ele ofeara niste servicii noi platim pt ele. Ca unele nu ofera servicii de toti banii asta e altceva dar nu sunt genul sa trag de pret, ba mai mult unde sunt multumit las peste. E o vorba:"ai bani mananci, n-ai bani nu ti.e foame". Spor sa aveti

Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta
Acum 2 minute, ang3l1na a spus:

Posibil sa fac confuzie, ok, daca consideri ca ti-am vb sictirit si n-ai gresit cu absolut nimic, at imi cer scz. 

Ma mami, aici nu e vorba de scuze, nu ai dc sa ti le ceri. Eu nu te.am acuzat de nimic,eu am scris ce s.a intamplat si astept sa vad ce scrie cineva care te viziteaza. Poate a fost doar o intamplare, erai nervoasa, sau poate iti futuse cineva linistea cu negocieri sau ce mai zic colegii ca se practica, sau poate asa esti si nu a fost o intamplare. Tu fii naturala ca noi ne convingem , si daca esti ok clar ne vei intra in gratii. Te pup

Link spre comentariu
Vizitator ang3l1na
Reputație: 0

Ca era necesar, sau nu era necesar, eu mi-am cerut scz, dupa vum am spus daca tinzi ca ti-am vb sictirit!!! Ce sa zic, te ast pe la mn sa te fac sa-ti schimbi parerea!!! Zi frumoasa!!

Link spre comentariu
Vizitator ang3l1na
Reputație: 0

Oral P/ N in functie de igiena

Normal strict P in diferite pozitiii

Cunnilingus
Analingus pasiv

Masaj erotic

FK

GFE

Foot Fetish

COB

200 ron - 30 min

400 ron- 1 ora

CIM - 100 extra

0748775372

Link spre comentariu

Pretenas văd că ai PM ..de ce mama naibii nu intŕebi asta in privat și vii să fwti topicul aici,pe constanta..O sa vina cand o sa ajunga la marsdeundeaivenit...județul.. disparisanutemaivedem...acum ai inteles cand vine ?

  • Haha 1
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:constanta
  • Oras:constanta
Acum 11 ore, attention a spus:

Imi doream foarte mult sa ajung la ea azi, pare buna rau. Am sunat pe multe  numere, nu inteleg dc are asa multe si culmea ca nu suna. Am reusit sa iau legatura cu ea dar mi.a vorbit foarte sictirita in scarba asa, si uite m.a facut sa nu mai merg. Papusica, nu e suficient doar sa arati bine. Nu inteleg dc  multe din voi aveti atitudinea asta... poate ma insel dar atitudinea de azi m.a intors din drum. Voi mai incerca si alta data sa vad daca tot asa va fi. Daca a ajuns cineva asteptam o recenzie poate a fost doar o intamplare

attention , in ciuda aparentelor , domnisoara angelina merita deranjul , am fost la ea acum 2 ani , am plecat extrem de multumit ,desi am avut impresia despre ea ca ar putea fi aroganta , m-a tratat cu multa atentie si a iesit o tavaleala cu scintei . daca pretul nu este o bariera , pentru tine, mai da-i o sansa si nu vei regreta , e gen rox kma sau antonia 798whatever .

  • Like 2
Link spre comentariu

  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta
Acum 21 ore, vitceibo a spus:

attention , in ciuda aparentelor , domnisoara angelina merita deranjul , am fost la ea acum 2 ani , am plecat extrem de multumit ,desi am avut impresia despre ea ca ar putea fi aroganta , m-a tratat cu multa atentie si a iesit o tavaleala cu scintei . daca pretul nu este o bariera , pentru tine, mai da-i o sansa si nu vei regreta , e gen rox kma sau antonia 798whatever .

Cand o sa prind ocazia ma voi duce sa vedem ce si cum. Pana atunci spor sa aveti!

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...