Sari la conținut

Ioana 0792420996


Postări Recomandate

  • Oras:București
  • Oras:București
Acum 4 ore, armando77 a spus:

Artistică poză mai ales că se văd și stropii de apă cum se scurg. Cred că e mai mult pentru @mihai456 făcută 😂

Nu, ca eu mi am jucat numărul, e pentru tine,  te așteaptă 🧩

  • Haha 2
Link spre comentariu
  • Oras:Micul Paris(Outcal)
  • Oras:Micul Paris(Outcal)
1 oră în urmă, mihai 456 a spus:

Nu, ca eu mi am jucat numărul, e pentru tine,  te așteaptă 🧩

Nu cred. E ca un răspuns în general că până ajung se mai spală de câteva zeci de ori . Eu o sa fiu mai îndrăzneț și o să ne spălăm unu pe altu 😂

  • Haha 2
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Proaspat revenit in Bucuresti si cu chef de actiune am zis sa imi incerc norocul sa ma sincronizez si cu Ioana si cu Cristina. Programare la Ioana la 14, la Cristina la 15. 
Ajuns la Ioana, dusul de rigoare si apoi la treaba. Super zambareata ca de obicei, s-a conformat la un oral din partea mea. Am muncit ceva, ceva nu-mi iesea, desi o terminasem de mai multe ori, asa ca am provocat-o la o miscare astfel incat sa ma futa ea pe mine. Alegere buna, dupa mai putin de un minut a terminat. Dar a terminat la genul de si-a dat capul intr-o parte, cu ochii inchisi, de parca facea sex o data la 2 luni. Super incantat de actiune, mi-am mai dat o bila alba pentru ideea cu oralul si miscarea initiata, am lasat-o un minut sa-si revina si am trecut la normal. Ea deasupra si am terminat relativ repede (eram dupa 3 zile de post, mult pentru mine). Numarul doi s-a petrecut cu un ON bun din partea ei (desi zice ca nu stie sa faca oral prea bine, eu zic ca il face bine), si am trecut la normal, schimbat cateva pozitii, gemete (sigur nu false), si terminat in misionar. Mers la dus, intors in camera si mutate catrafusele in camera Cristinei (continuarea actiunii pe pagina ei).

Te pup si sper sa te intorci repede inapoi.

 

Link spre comentariu
  • Oras:București
  • Oras:București
La 18.04.2024 la 7:08, udarxela a spus:

Proaspat revenit in Bucuresti si cu chef de actiune am zis sa imi incerc norocul sa ma sincronizez si cu Ioana si cu Cristina. Programare la Ioana la 14, la Cristina la 15. 
Ajuns la Ioana, dusul de rigoare si apoi la treaba. Super zambareata ca de obicei, s-a conformat la un oral din partea mea. Am muncit ceva, ceva nu-mi iesea, desi o terminasem de mai multe ori, asa ca am provocat-o la o miscare astfel incat sa ma futa ea pe mine. Alegere buna, dupa mai putin de un minut a terminat. Dar a terminat la genul de si-a dat capul intr-o parte, cu ochii inchisi, de parca facea sex o data la 2 luni. Super incantat de actiune, mi-am mai dat o bila alba pentru ideea cu oralul si miscarea initiata, am lasat-o un minut sa-si revina si am trecut la normal. Ea deasupra si am terminat relativ repede (eram dupa 3 zile de post, mult pentru mine). Numarul doi s-a petrecut cu un ON bun din partea ei (desi zice ca nu stie sa faca oral prea bine, eu zic ca il face bine), si am trecut la normal, schimbat cateva pozitii, gemete (sigur nu false), si terminat in misionar. Mers la dus, intors in camera si mutate catrafusele in camera Cristinei (continuarea actiunii pe pagina ei).

Te pup si sper sa te intorci repede inapoi.

 

Mulțumesc frumos! Încă nu am plecat nicăieri, mai sunt încă citeva zile!  Te pup și te mai aștept cu drag!  😘😘😘

Link spre comentariu
  • Oras:București
  • Oras:București

Bună dragii mei ! 🤗🥰 disponibilă până la 22.00 !  Țin sa va anunț ca mai sunt până vineri!  Cine nu a reușit sa ma cunoască dar și cei care ar dori sa ma revadă o pot face până vineri seară!  Va aștept cu drag și va doresc o zi frumoasa! Pupicei!  😘😘😘💋💋💋

Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Va salut. 

De curând m-am văzut cu Ioana.  Îmi plăcea fata , mi se părea extrem de futabila , demult voiam s-o fut , dar întotdeauna intervenea ceva , sau erau alte " priorități " care nu puteau trece în plan secund,  sau nu era Ionela disponibila. 

Intr-un final,  ne-am sincronizat și am prins-o disponibila. 

Programarea efectuată din timp și respectata fara probleme - nota 10 pentru seriozitate. 

Locația- pe Nerva Traian,  apartament curat,  camera micuța,  baia curata,  prosop curat- nota 7-8 , nimic special. 

Aspect 8-9 , frumoasa la fata din punctul meu de vedere,  foarte finuta , ochi frumoși,  picioare frumoase,  lungi , sâni naturali,  fermi , piele extrem de fina , cur frumos,  rotund,  carne tare . 

Acțiunea a debutat cu un FK slab , pupicuri pe buze,  asa încât nu am insistat. 

A urmat o repriza foarte bună de limbi în pizda din partea mea , mi-a plăcut foarte mult,  am descoperit o pizda epilata complet,  impecabil de curata,  o placere s-o lingi , umezita natural,  frumos,  îmi plăcea foarte mult ca ma mângâia extrem de incitant , ceva gemete. 

Am sărit peste oral la nr 1 , am montat un cauciuc pe pula beton și am patruns-o în poziția misionar , încet la început,  apoi gradual am mărit turația,  am dat tare și ritmic , pompe sanatoase și finalizat în cauciuc. 

În pauza , ceva discuții,  dar cam strictul necesar sa zic asa. 

Numărul doi a debutat cu un oral din partea Ioanei , întrebat fiind în prealabil cum prefer , ales bineînțeles necauciucat. 

Oralul , bunicel , cam agresiv din punctul meu de vedere,  mie placandu-mi lent , se cam simțeau un pic și ceva dinți pe pula,  am mai temperat-o eu un pic și a fost ceva mai ok , un lins pe lateral interesant al pulii , fără deep cotor,  ceva limbi pe coaie,  s-a întărit bine pula și am montat un cauciuc pe pula. 

Am început s-o fut în poziția caprita,  dat tare , dar nu am finalizat,  am schimbat în misionar , aici a fost mai bine,  am întrat adânc în ea , am pompat-o sănătos,  a durat ceva , a rezistat bine pana la finalizarea în cauciuc. 

Notele finale din punctul meu de vedere sunt: 

Aspect- detaliat mai sus. 

Oral - 7

Normal- 8 , se putea și mai bine , dar overall e ok.

Igiena  - 10 , curata impecabil. 

GFE - undeva cam maxim 8 , FK slab , spre inexistent. E amabila , e sa zicem prietenoasa , primitoare,  dar clar păstrează o distanta , e mai profi asa , nu da din cale afara de implicata. 

Timp fix 1 ora , cadou 300 RON,  nu m-am simțit grăbit.

Concluzie personala: o fata frumoasa, bună de pula , clar cu potențial,  dar se vede ca lucreaza oarecum cu frână de mana trasa.

Dacă s-ar implica mai mult și ar fi un pic mai pasionala ( pentru ca , clar e loc ) , ar fi senzație la cat de mișto e .

Ma gândesc dacă revin ,  sunt in dubiu,  șansele sunt 50- 50 . E posibil sa mai încerc odată,  poate sa iasă ceva mai bine. . Am sa încerc sa vad dacă e loc de îmbunătățire sau nu se poate obține mai mult și atât e maxim ce poate  oferi Ioana . Ma intriga chestia asta.

O zi buna va doresc ! 

  • Like 12
  • Mersi 2
  • Inimioara 2
Link spre comentariu
  • Oras:București
  • Oras:București
Acum 17 minute, il pupparo a spus:

Va salut. 

De curând m-am văzut cu Ioana.  Îmi plăcea fata , mi se părea extrem de futabila , demult voiam s-o fut , dar întotdeauna intervenea ceva , sau erau alte " priorități " care nu puteau trece în plan secund,  sau nu era Ionela disponibila. 

Intr-un final,  ne-am sincronizat și am prins-o disponibila. 

Programarea efectuată din timp și respectata fara probleme - nota 10 pentru seriozitate. 

Locația- pe Nerva Traian,  apartament curat,  camera micuța,  baia curata,  prosop curat- nota 7-8 , nimic special. 

Aspect 8-9 , frumoasa la fata din punctul meu de vedere,  foarte finuta , ochi frumoși,  picioare frumoase,  lungi , sâni naturali,  fermi , piele extrem de fina , cur frumos,  rotund,  carne tare . 

Acțiunea a debutat cu un FK slab , pupicuri pe buze,  asa încât nu am insistat. 

A urmat o repriza foarte bună de limbi în pizda din partea mea , mi-a plăcut foarte mult,  am descoperit o pizda epilata complet,  impecabil de curata,  o placere s-o lingi , umezita natural,  frumos,  îmi plăcea foarte mult ca ma mângâia extrem de incitant , ceva gemete. 

Am sărit peste oral la nr 1 , am montat un cauciuc pe pula beton și am patruns-o în poziția misionar , încet la început,  apoi gradual am mărit turația,  am dat tare și ritmic , pompe sanatoase și finalizat în cauciuc. 

În pauza , ceva discuții,  dar cam strictul necesar sa zic asa. 

Numărul doi a debutat cu un oral din partea Ioanei , întrebat fiind în prealabil cum prefer , ales bineînțeles necauciucat. 

Oralul , bunicel , cam agresiv din punctul meu de vedere,  mie placandu-mi lent , se cam simțeau un pic și ceva dinți pe pula,  am mai temperat-o eu un pic și a fost ceva mai ok , un lins pe lateral interesant al pulii , fără deep cotor,  ceva limbi pe coaie,  s-a întărit bine pula și am montat un cauciuc pe pula. 

Am început s-o fut în poziția caprita,  dat tare , dar nu am finalizat,  am schimbat în misionar , aici a fost mai bine,  am întrat adânc în ea , am pompat-o sănătos,  a durat ceva , a rezistat bine pana la finalizarea în cauciuc. 

Notele finale din punctul meu de vedere sunt: 

Aspect- detaliat mai sus. 

Oral - 7

Normal- 8 , se putea și mai bine , dar overall e ok.

Igiena  - 10 , curata impecabil. 

GFE - undeva cam maxim 8 , FK slab , spre inexistent. E amabila , e sa zicem prietenoasa , primitoare,  dar clar păstrează o distanta , e mai profi asa , nu da din cale afara de implicata. 

Timp fix 1 ora , cadou 300 RON,  nu m-am simțit grăbit.

Concluzie personala: o fata frumoasa, bună de pula , clar cu potențial,  dar se vede ca lucreaza oarecum cu frână de mana trasa.

Dacă s-ar implica mai mult și ar fi un pic mai pasionala ( pentru ca , clar e loc ) , ar fi senzație la cat de mișto e .

Ma gândesc dacă revin ,  sunt in dubiu,  șansele sunt 50- 50 . E posibil sa mai încerc odată,  poate sa iasă ceva mai bine. . Am sa încerc sa vad dacă e loc de îmbunătățire sau nu se poate obține mai mult și atât e maxim ce poate  oferi Ioana . Ma intriga chestia asta.

O zi buna va doresc ! 

Bună! Mulțumesc frumos pentru vizita!  Te pup!  Ce tine de Fk menționez pentru toată lumea ca fac în funcție de compatibilitate,  nu forțat și nu contracost!  Zi frumoasă! 😘😘😘

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Micul Paris(Outcal)
  • Oras:Micul Paris(Outcal)
Acum 1 oră, Ioana_ionela a spus:

Bună dragii mei! Disponibilă de la 17:00 pina la 23.00 ! Va pup! 😘😘😘😘

20240413_234455.jpg

Mai concludentă poza  decât cea cu stropii  care se prelingeau. Apa cum e caldă sau rece ? 😜🤣😘

Link spre comentariu
  • Oras:Micul Paris(Outcal)
  • Oras:Micul Paris(Outcal)
1 oră în urmă, vlad.tepes a spus:

Va salut! Din cate am citit blocul are paznic... Pentru voi nu reprezinta un incovenient faptul ca o persoana straina stie unde mergeti? 🤔

Ce boss mă trece în caiet cumva , las vreun buletin la poartă ? 

Mi se rupe mie că știe el unde merg eu . Spun sa nu crezi că nu mi s-a rupt până acum , de pe la 14 ani s-a dus 😂😂😂

  • Haha 3
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Cum fusesem cu o zi inainte la Cristina si aflasem ca urmeaza sa plece, nu puteam sa nu-i fac o vizita Ioanei inainte sa plece. Asa ca m-am programat de dimineata (la ea dimineata, la mine pranz deja) si am ajuns la ea. Frumusica cea critica ma astepta intr-o tinuta sexy (cu ciorapii de rigoare), am intrat tiptil in camera si apoi la dus (Cristina era cu un coleg).
Dupa dus protocolul de rigoare. Am inceput cu un oral lung din partea mea (desi reactiona bine, am crezut ca nu o termin, cred ca era prea tensionata din motivul plecarii), pana am terminat-o, asa cat sa o tina una-doua luni pana se intoarce. Am trecut la normal in misionar (are o fata super jucausa, ai crede ca e **spam editat** daca ai vedea-o pe strada), unde am si terminat. Igienizare si stat la barfa. Atat de lunga barfa ca la un momentdat ne-am trezit ca mai sunt 15 min. Am zis hai la treaba, dar stiam ce urmeaza. Am incercat cateva pozitii, fara succes de finalizare. Din pacate daca ma grabesc sa termin, e ceva mental ca nu reusesc neam.
Cu nu imi place sa-i fac pe altii sa astepte si nici sa depasesc timpul alocat, i-am spus ca ramane pe data viitoare si am plecat.
Abia astept sa te intorci cu corpul tau de balerina si cu ochii aia jucausi.

Te pup si sa ne vedem cu bine

Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:under the earth
  • Oras:under the earth

Am reușit si eu vizita la Ioana. Am rămas plăcut surprins când am văzut-o la usa are un aspect natural, era zambareata cu un corp zvelt si carnea tare, nu stiu dacă face sport/sala sau da cu sapa in grădina 😅😂 dar e țapănă fata, din poze nu pare chiar așa deci consider ca o dezavantajează putin.


Actiunea: după dus o gasesc in camera unde ma aștepta cumințică se scuza si ea pentru 2 minute apoi începem dansul cu pupicei pe gurița si gât, ii iau sanii micuți la ronțăit, are sfarcuri bune de supt 😜, duc mana la 🍑 si o mângâi putin s-a umezit usor si când am observat asta am îndemnat-o sa coboare la 🍆 
Oral bunicel putina atentie in treacăt si la 00, m-am așezat pe spate in pat aici am simtit putin si dințișorii… a reglat si a fost bine, imi venea s-o trag in 69 s-o ling putin dar m-am abtinut 😁, trecem la
Normal, o cer in lot are un ritm bun se mișcă e activa, iau sanii iar la lins geme usor… schimbam in misionar unde mai pompez 1-2 min si finalizez, am vrut sa încerc si pe la spate ca are un cur cărnos numai bun dar nu am rezistat așa ca in alta ocazie când o sa stau o ora. Spre final am simțit-o usor grabita desi dtd au fost cam 25 min.


Notele

Locatia: 8,5 zona buna, lipsa apa de gura la baie. Colega nu s-a făcut simțită.

Ioana: este drăguțică, aspect natural, 1.70, carne tare, sani micuți.

Atitudine: 9, nu am fost servit cu nimic si a fost usor grabita pe final însă atitudinea in general este una plăcută 

Igiena: 10 fara mirosuri neplăcute, nu am încercat fk si nici cunni ca sa-mi pot da cu părerea in aceste privințe dar cât am putut observa totul a fost ok.

Oralul: 7,5 un oral obișnuit suficient pentru a pregăti 🍆 de atac, nu e rau dar se poate sigur mai bine

Normal: 8,5 se implica, mi-a plăcut ca a fost activa in lot si părea ca duce

Gfe: atitudine ok dar nu chiar gfe, in unele momente am simtit ca as vrea fk însă in mintea mea a fost ca oferă cim(nu stiu dacă oferă sau nu) si nu mai ma sarut cu cele care oferă cim deci am evitat sa sarut cu limba desi nu cred ca ma refuza.

Concluzia: o fata drăguța cu un aspect natural, pentru mine a fost un raport calitate-preț ok, cred ca o sa revin.

Sistem notare:
10= exelent
9=bun spre foarte bun
8 =serviciu “muncit” si bun
7= așa si așa/cu bune si rele
6= banal
5= doar sa nu fie corigenta
4= prost/corigenta

  • Like 11
  • Mersi 1
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
Reputație: 1413
21 hours ago, Subteranaa said:

Am reușit si eu vizita la Ioana. Am rămas plăcut surprins când am văzut-o la usa are un aspect natural, era zambareata cu un corp zvelt si carnea tare, nu stiu dacă face sport/sala sau da cu sapa in grădina 😅😂 dar e țapănă fata, din poze nu pare chiar așa deci consider ca o dezavantajează putin.


Actiunea: după dus o gasesc in camera unde ma aștepta cumințică se scuza si ea pentru 2 minute apoi începem dansul cu pupicei pe gurița si gât, ii iau sanii micuți la ronțăit, are sfarcuri bune de supt 😜, duc mana la 🍑 si o mângâi putin s-a umezit usor si când am observat asta am îndemnat-o sa coboare la 🍆 
Oral bunicel putina atentie in treacăt si la 00, m-am așezat pe spate in pat aici am simtit putin si dințișorii… a reglat si a fost bine, imi venea s-o trag in 69 s-o ling putin dar m-am abtinut 😁, trecem la
Normal, o cer in lot are un ritm bun se mișcă e activa, iau sanii iar la lins geme usor… schimbam in misionar unde mai pompez 1-2 min si finalizez, am vrut sa încerc si pe la spate ca are un cur cărnos numai bun dar nu am rezistat așa ca in alta ocazie când o sa stau o ora. Spre final am simțit-o usor grabita desi dtd au fost cam 25 min.


Notele

Locatia: 8,5 zona buna, lipsa apa de gura la baie. Colega nu s-a făcut simțită.

Ioana: este drăguțică, aspect natural, 1.70, carne tare, sani micuți.

Atitudine: 9, nu am fost servit cu nimic si a fost usor grabita pe final însă atitudinea in general este una plăcută 

Igiena: 10 fara mirosuri neplăcute, nu am încercat fk si nici cunni ca sa-mi pot da cu părerea in aceste privințe dar cât am putut observa totul a fost ok.

Oralul: 7,5 un oral obișnuit suficient pentru a pregăti 🍆 de atac, nu e rau dar se poate sigur mai bine

Normal: 8,5 se implica, mi-a plăcut ca a fost activa in lot si părea ca duce

Gfe: atitudine ok dar nu chiar gfe, in unele momente am simtit ca as vrea fk însă in mintea mea a fost ca oferă cim(nu stiu dacă oferă sau nu) si nu mai ma sarut cu cele care oferă cim deci am evitat sa sarut cu limba desi nu cred ca ma refuza.

Concluzia: o fata drăguța cu un aspect natural, pentru mine a fost un raport calitate-preț ok, cred ca o sa revin.

Sistem notare:
10= exelent
9=bun spre foarte bun
8 =serviciu “muncit” si bun
7= așa si așa/cu bune si rele
6= banal
5= doar sa nu fie corigenta
4= prost/corigenta

Salut @Subteranaa!

Nu face CIM dar si FK-ul e in funcție de simpatie. 
Am fost si eu la ea saptamana trecută, o sa las o recenzie zilele astea. 

Spor la mititei de 1 Mai!

  • Like 1
Link spre comentariu
Reputație: 1413

Salut!

Daca am promis, ma tin de cuvant si las o recenzie dupa prima vizita la Ioana. Am vizitat-o cu o saptamana in urma intr-o zi ploioasa, numai buna de stat in dormitor sa faci dulce dragoste cu o o fata ca Ioana.

Programarea :telephone: A fost foarte usoara, trimis mesaj de dimineata si Ioana a raspuns destul de rapid si am stabilit o programare de o ora. 

Locatia: E pe Nerva Traian, bloc vechi cu portar care te intreaba unde mergi (etaj + apartament). Ioana imparte apartamentul cu o colega, ea lucreaza in dormitor, totul curat. Baia e ok si ai tot ce trebuie pentru igienizare.

Ioana m-a primit intr-un body negru si cu zambetul pe buze. Ea e draguta la fata si la corp e mi s-a parut ca e mai bine ca in poze, mi-a placut de cum am vazut-o. Probabil pentru ca colega era si ea ocupata m-a invitat imediat in dormitor unde am crezut ca vrea sa stam 2-3 minute de vorba. De unde, Ioana a deschis draperiile si vazand ca stau pe pat ca o leguma m-a intrebat daca am nevoie de instructiuni. :lol: Am ineles mesajul si m-am schimbat in costumul lui Adam ca sa intru la dus. :dus2

Intors in camera o gasesc pe Ioana in pat, inca in body-ul negru. Ma asez pe partea libera a patului si o astept pe Ioana sa vina, ea se debaraseza de textile si vine langa mine si incepe cu saruturi pe corp, imi da si cu pupic mic pe buze dupa ce o intreb daca pot sa o sarut. :D Coboara incet la 🍆 si incepe un ON care mie mi-a placut, destul de umed, cu incercari de deep dar nimic special, face niste miscari cu limba pe cap si baga in seama si bilele. Nu mai retin sigur dar dupa cateva minute s-a oprit si m-a intrebat cum vreau sa vina la NP. Am inceput cu LOT, aici a fost foarte bine, s-a lasat pe mine si m-a futut bine, a avut si anduranta

  • Like 1
Link spre comentariu
Reputație: 1413

Salut!

Dacă am promis, mă țin de cuvânt și las o recenzie după prima vizită la Ioana. Am vizitat-o cu o săptămână în urmă într-o zi ploioasă, numai bună de stat în dormitor să faci dulce dragoste cu o fată ca Ioana.

Programarea :telephone: a fost foarte ușoară, am trimis mesaj de dimineață și Ioana a răspuns destul de rapid, stabilind o programare pentru o oră.

Locația: Este pe Nerva Traian, într-un bloc vechi cu portar care te întreabă unde mergi (etaj + apartament). Ioana împarte apartamentul cu o colegă iar ea lucrează în dormitor. Baia este ok și ai tot ce trebuie pentru igienizare.

Ioana m-a primit într-un body negru și cu zâmbetul pe buze. Ea este drăguță la față, iar la corp mi s-a părut că este mai bine decât în poze, mi-a plăcut de cum am văzut-o. Probabil pentru că colega era și ea ocupată, m-a invitat imediat în dormitor unde am crezut că vrea să stăm 2-3 minute de vorbă. De unde, Ioana a deschis draperiile și văzând că stau pe pat ca o legumă, m-a întrebat dacă am nevoie de instrucțiuni. :lol: Am înțeles mesajul și m-am schimbat repede în costumul lui Adam ca să intru la duș. :dus2

Întors în cameră, o găsesc pe Ioana în pat, încă în body-ul negru. M-am așezat pe partea liberă a patului și am așteptat-o pe Ioana să vină. Ea s-a debarasat de textile și a venit lângă mine începând cu săruturi pe corp, mi-a dat și un sărut mic pe buze după ce am întrebat-o dacă pot să o sărut. :D A coborât încet la 🍆 și a început un ON care mie mi-a plăcut, destul de umed, cu încercări de deep dar nimic special, face niște mișcări cu limba pe cap și bagă în seamă și bilele. Nu mai rețin sigur, dar după câteva minute s-a oprit și m-a întrebat dacă vreau să trecem la NP. Am început cu LOT, aici a fost foarte bine, s-a lăsat pe mine și m-a futut bine, a avut și anduranță și a fost și mai permisivă cu sărutul, nu a fost FK dar niște sărutări pe buze, oricum mai bine decât deloc. :cool: Am schimbat în misionar unde am putut să pompez bine și destul de sportiv, m-a luat în brațe și mă trăgea în ea, s-a implicat bine și îmi plăcea cum gemea. Am încercat să termin așa, dar nu am reușit, așa că am schimbat în mama iedului unde s-a cambrat frumos și am avut o priveliște misto. Când treaba mergea bine, am început să pierd din presiune la 🍆 și ca să-mi revin, am trecut la o sesiune de cunni. Mi-am revenit și am trecut iar în misionar, am tot încercat să finalizez, dar în ziua respectivă nu m-am înțeles cu juniorul. 🤷‍♂️ Ioana nu m-a grăbit și a încercat să mă ajute cum a putut mai bine, chiar nu am ce să-i reproșez. 

În concluzie, chiar și fără să finalizez, a fost o experiență bună, Ioana se implică și are anduranță, cu siguranță voi reveni.

Mulțumesc Ioana! 😘

  • Like 4
Link spre comentariu
Reputație: 4414
  • Oras:Micul Paris(Outcal)
  • Oras:Micul Paris(Outcal)
Acum 6 ore, JeanVal a spus:

Salut!

Dacă am promis, mă țin de cuvânt și las o recenzie după prima vizită la Ioana. Am vizitat-o cu o săptămână în urmă într-o zi ploioasă, numai bună de stat în dormitor să faci dulce dragoste cu o fată ca Ioana.

Programarea :telephone: a fost foarte ușoară, am trimis mesaj de dimineață și Ioana a răspuns destul de rapid, stabilind o programare pentru o oră.

Locația: Este pe Nerva Traian, într-un bloc vechi cu portar care te întreabă unde mergi (etaj + apartament). Ioana împarte apartamentul cu o colegă iar ea lucrează în dormitor. Baia este ok și ai tot ce trebuie pentru igienizare.

Ioana m-a primit într-un body negru și cu zâmbetul pe buze. Ea este drăguță la față, iar la corp mi s-a părut că este mai bine decât în poze, mi-a plăcut de cum am văzut-o. Probabil pentru că colega era și ea ocupată, m-a invitat imediat în dormitor unde am crezut că vrea să stăm 2-3 minute de vorbă. De unde, Ioana a deschis draperiile și văzând că stau pe pat ca o legumă, m-a întrebat dacă am nevoie de instrucțiuni. :lol: Am înțeles mesajul și m-am schimbat repede în costumul lui Adam ca să intru la duș. :dus2

Întors în cameră, o găsesc pe Ioana în pat, încă în body-ul negru. M-am așezat pe partea liberă a patului și am așteptat-o pe Ioana să vină. Ea s-a debarasat de textile și a venit lângă mine începând cu săruturi pe corp, mi-a dat și un sărut mic pe buze după ce am întrebat-o dacă pot să o sărut. :D A coborât încet la 🍆 și a început un ON care mie mi-a plăcut, destul de umed, cu încercări de deep dar nimic special, face niște mișcări cu limba pe cap și bagă în seamă și bilele. Nu mai rețin sigur, dar după câteva minute s-a oprit și m-a întrebat dacă vreau să trecem la NP. Am început cu LOT, aici a fost foarte bine, s-a lăsat pe mine și m-a futut bine, a avut și anduranță și a fost și mai permisivă cu sărutul, nu a fost FK dar niște sărutări pe buze, oricum mai bine decât deloc. :cool: Am schimbat în misionar unde am putut să pompez bine și destul de sportiv, m-a luat în brațe și mă trăgea în ea, s-a implicat bine și îmi plăcea cum gemea. Am încercat să termin așa, dar nu am reușit, așa că am schimbat în mama iedului unde s-a cambrat frumos și am avut o priveliște misto. Când treaba mergea bine, am început să pierd din presiune la 🍆 și ca să-mi revin, am trecut la o sesiune de cunni. Mi-am revenit și am trecut iar în misionar, am tot încercat să finalizez, dar în ziua respectivă nu m-am înțeles cu juniorul. 🤷‍♂️ Ioana nu m-a grăbit și a încercat să mă ajute cum a putut mai bine, chiar nu am ce să-i reproșez. 

În concluzie, chiar și fără să finalizez, a fost o experiență bună, Ioana se implică și are anduranță, cu siguranță voi reveni.

Mulțumesc Ioana! 😘

Ești tare man daca n-ai reușit într-o oră să finalizezi , chiar că nu te-ai înțeles cu junioru 😂

Link spre comentariu

Reputație: 4414
  • Oras:Micul Paris(Outcal)
  • Oras:Micul Paris(Outcal)
La 30.04.2024 la 15:29, Subteranaa a spus:

Am reușit si eu vizita la Ioana. Am rămas plăcut surprins când am văzut-o la usa are un aspect natural, era zambareata cu un corp zvelt si carnea tare, nu stiu dacă face sport/sala sau da cu sapa in grădina 😅😂 dar e țapănă fata, din poze nu pare chiar așa deci consider ca o dezavantajează putin.


Actiunea: după dus o gasesc in camera unde ma aștepta cumințică se scuza si ea pentru 2 minute apoi începem dansul cu pupicei pe gurița si gât, ii iau sanii micuți la ronțăit, are sfarcuri bune de supt 😜, duc mana la 🍑 si o mângâi putin s-a umezit usor si când am observat asta am îndemnat-o sa coboare la 🍆 
Oral bunicel putina atentie in treacăt si la 00, m-am așezat pe spate in pat aici am simtit putin si dințișorii… a reglat si a fost bine, imi venea s-o trag in 69 s-o ling putin dar m-am abtinut 😁, trecem la
Normal, o cer in lot are un ritm bun se mișcă e activa, iau sanii iar la lins geme usor… schimbam in misionar unde mai pompez 1-2 min si finalizez, am vrut sa încerc si pe la spate ca are un cur cărnos numai bun dar nu am rezistat așa ca in alta ocazie când o sa stau o ora. Spre final am simțit-o usor grabita desi dtd au fost cam 25 min.


Notele

Locatia: 8,5 zona buna, lipsa apa de gura la baie. Colega nu s-a făcut simțită.

Ioana: este drăguțică, aspect natural, 1.70, carne tare, sani micuți.

Atitudine: 9, nu am fost servit cu nimic si a fost usor grabita pe final însă atitudinea in general este una plăcută 

Igiena: 10 fara mirosuri neplăcute, nu am încercat fk si nici cunni ca sa-mi pot da cu părerea in aceste privințe dar cât am putut observa totul a fost ok.

Oralul: 7,5 un oral obișnuit suficient pentru a pregăti 🍆 de atac, nu e rau dar se poate sigur mai bine

Normal: 8,5 se implica, mi-a plăcut ca a fost activa in lot si părea ca duce

Gfe: atitudine ok dar nu chiar gfe, in unele momente am simtit ca as vrea fk însă in mintea mea a fost ca oferă cim(nu stiu dacă oferă sau nu) si nu mai ma sarut cu cele care oferă cim deci am evitat sa sarut cu limba desi nu cred ca ma refuza.

Concluzia: o fata drăguța cu un aspect natural, pentru mine a fost un raport calitate-preț ok, cred ca o sa revin.

Sistem notare:
10= exelent
9=bun spre foarte bun
8 =serviciu “muncit” si bun
7= așa si așa/cu bune si rele
6= banal
5= doar sa nu fie corigenta
4= prost/corigenta

Man dar tu după cât timp faci recenzia ? 2-3 săptămâni , că de o săptămână nu activează 😂. Ca să-ți piardă urma este ?😂😂😂

  • Like 1
  • Haha 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...