Sari la conținut

Apel către userii "tăcuți": dragi colegi, mai scrieți și voi recenzii!


Postări Recomandate

  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Nu este procuror,este un amarat de avocat ratat,

 

    Isi da cu parerea Gogu martalogul si parerologul ... Ce de capete seci, care fac pe atotstiutorii ! Bai, amarat de handicapat mintal si fizic, care traieste din pensia maica-sii, vezi-ti de laba ta, trista !

 

   M-ai linge grav in pizda, mi-ai manca-o de nu mi-ar mai ramane nimic din ea, dar nu ai bani nici de o cartela de metrou, ca sa ajungi la mine.

  • Like 1
  • Minus 3
Link spre comentariu
  • Oras:FALASTOACA
  • Oras:FALASTOACA

    Isi da cu parerea Gogu martalogul si parerologul ... Ce de capete seci, care fac pe atotstiutorii ! Bai, amarat de handicapat mintal si fizic, care traieste din pensia maica-sii, vezi-ti de laba ta, trista !

 

   M-ai linge grav in pizda, mi-ai manca-o de nu mi-ar mai ramane nimic din ea, dar nu ai bani nici de o cartela de metrou, ca sa ajungi la mine.

1.Cand merg la prostituate,prefer femei adevarate care arata beton (20-25 ani) nu babe scofalcite de 48 de ani.

2.De regula merg cu 4-5 beri la mine,dau o muie apoi ma pis.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

1.Cand merg la prostituate,prefer femei adevarate care arata beton (20-25 ani) nu babe scofalcite de 48 de ani.

2.De regula merg cu 4-5 beri la mine,dau o muie apoi ma pis.

       Te duci la unele care ti-ar putea fi nepoate si carora le este sila de un babalac cu piei lasate, ca tine. Cand te mai vad si nespalat si betiv, te dau afara in secunda a doua. Eu cred ca te duci doar sa le folosesti toaleta, ca nu ai cu ce sa futi, nu ai nici bani si  faci economie de apa la tine acasa. Nici pe alea din boscheti, nu ai cu ce sa le platesti, ca nu se lasa nici alea seduse doar cu o posirca de bere, furata de tine din magazin. Vai de steaua ta ! Umflatule, de bere, ce esti !

 

   P. S.  Am 38 de ani. Intai sa ajungi sa ma cunosti si apoi sa clantani !

  • Like 1
  • Minus 3
Link spre comentariu
  • Oras:FALASTOACA
  • Oras:FALASTOACA

       Te duci la unele care ti-ar putea fi nepoate si carora le este sila de un babalac cu piei lasate, ca tine. Cand te mai vad si nespalat si betiv, te dau afara in secunda a doua. Eu cred ca te duci doar sa le folosesti toaleta, ca nu ai cu ce sa futi, nu ai nici bani si  faci economie de apa la tine acasa. Nici pe alea din boscheti, nu ai cu ce sa le platesti, ca nu se lasa nici alea seduse doar cu o posirca de bere, furata de tine din magazin. Vai de steaua ta ! Umflatule, de bere, ce esti !

 

   P. S.  Am 38 de ani. Intai sa ajungi sa ma cunosti si apoi sa clantani !

Urat faci cand ti se spune adevarul in fata :laugh2

Ai 48 de ani,pot sa pun si o poza cu tine,cu fata plina de riduri,daca imi da voie Motanul

  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Urat faci cand ti se spune adevarul in fata :laugh2

Ai 48 de ani,pot sa pun si o poza cu tine,cu fata plina de riduri,daca imi da voie Motanul

   Ha ha ha, ce cretinoid obsedat si complexat de varsta esti  ! Scrie pe fruntea mea ca am 48 de ani, retardatule ? Nu am riduri pe fata, nu mai manca cacat cu oala ! Hai, mars, ca am treaba !

  • Like 1
  • Minus 3
Link spre comentariu
  • Oras:FALASTOACA
  • Oras:FALASTOACA

   Ha ha ha, ce cretinoid obsedat si complexat de varsta esti  ! Scrie pe fruntea mea ca am 48 de ani, retardatule ? Nu am riduri pe fata, nu mai manca cacat cu oala ! Hai, mars, ca am treaba !

Nu fey mamaie,daca ma luam după fata ta iti dădeam 65-66 de ani

  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Ping
  • Oras:Ping

Revin la topic.

 

I-am dat follow, dar...."nothing happens" :cry2

 

Pana am vazut un post pe un topic

 

"...19 pagini si nicio recenzie; de ce?" urmata de raspunsul, dupa ceva timp: "...gata, am vazut. M-am inselat. Ma programez" :ellao

Putea sa fie si "gata am vazut...dar, nu-mi trebuie!"

 

Oricare dintre ele, nu te unge la inima? :ylsuper

 

M-am bagat pe-aici de ceva anisori si altfel era site-ul (sub alt user, nu va grabitzi sa ma-njurati ca am cont doar din...din motive de nebunie personala, m-am re-apucat sub alt user)

 

:offtopic Si-acu' suspin dupa @marean :cry2 Nu-l cunosc, nush ce era cu el, daca era "bun" sau "rau"

Nu pot spune ca-mi amintesc recenzii, de la el, da' avea ala nishte posturi de radeai ca tampitu' 3 zile....nu cu injuraturi si-alte alea, nu jigniri...subtiri rau!

 

Revenind

 

Nu mai e ce-a fost...nici site-ul, nici eu

Eu, normal, mai "asezat", mai blazat, mai scarbit...

El, site-ul, mai cu clone, cu interesati de propriul "brand" sau omorarea concurentzei, cu peshti (poate, nu cunosc) care scriu "rau" si urat. Mai fara admini (pare...se zice)

Dar mai sunt si "altii", care mai scriu, dezinteresat...Bashka, uite, mai apar si de-astia noi, care descopera site-ul si se iau dupa el.

 

Asta e un mare "pro-recenzii"...scrieti fratilor! :138x Ce-ai simtzit cu adevarat. Rau sau bine.

Ca aialaltii, scriu dupa cum le dicteza interesul, dar scriu!

 

Pana la urma se cerne. Bagati cu "+" la greu, si cu "-" la greu...pe unde prindeti faptasu'! Dupa cum vi se pare postarea...falsa, sau reala

Nu daca va place ce zice, sau nu va place, ca n-a avut aceleasi senzatii ca voi. Doar daca pare reala sau "gogoasa".

 

Normal, apare : "Si daca dai cu "-", ce? "

Vad si eu ca sunt indivizi cu -10000 la reputatie, dar super-extra-ultra-vip, deci exista cu noi, astialaltii. Treaba lor si a adminilor

Baniil lor nu iti intra tie, daca esti impotriva lor, ca idee sau ca post. Si-ti bagi p***la in scris experientze

 

Dar, pe "astialaltii" ne/ii ajuta, cei "-10000", sau faptul ca un rahat de recenzie e scrisa exact in ziua inscrierii ca user.

 

Ca sa folosim site-ul, noi astialaltii, tre' sa ne doara-n c*r de aia cu "-" (sa mai dam si noi un "-", de cate ori putem) si sa ne luam dupa aia "normali"

 

Problema este, ca nu avem cum sa ne luam dupa "normali", daca nu pun recenzii...daca aici sunt numai "tacutzi scarbitzi" si "galagiosi interesati"

 

Iar m-am ambalat...dar ma tratez de "new K", cu "dezinfectant" natural

Ca cica tre' sa te speli bine-bine sa nu-l iei; si pe-afara.... si pe interior. Concluzia mea :laugh2

 

 

Definiția recenziei pe nimfo? O viață împlinită este o viață presărată cu amintiri frumoase pe la wc-uri publice, imortalizată obligatoriu de tine și alți recenzori care insistă scriptic să se laude că au băgat și ei acolo fise, unde ai băgat și tu???  :)))
 
Geez, unii se laudă cu alt tip de trofee, nu intru în amănunte, că chiar pleacă de pe forum d'alde Kasparov și alți oameni de bun simț!
 
E mare lucru să poți scrie nimic cu multe cuvinte şi să te mai şi reprezinte ce-ai scris  :)))
 
Te iert, ptr că erai beat în seara aia şi de-aia mi te-ai împiedicat pe la DG, în loc să-ți scrii sârguincios tema de casă - recenzii stufoase, sau să citeşti recenzii stufoase...
 
Băă groene kikker, mie unuia mi-e mai greață de un țopârlan expirat, lingău letterlijk en figuurlijk, ce se excită citind sau scriind ode crapreoarelor, decât de un poponache de vero ce-şi acceptă parafilia şi trăieşte demn cu un dovlecel în coor, cum e cazul lui găozel Marmoțel :)))
 
He has no other choice. You do!!  
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Nu fey mamaie,daca ma luam după fata ta iti dădeam 65-66 de ani

 

   Tu nu mi-ai vazut nici fata de masa sau fata de perna intinsa la uscat, pe balcon, asa ca nu ai de unde sa ma stii tu, pe mine, la fata, mai putina plina de bere, ce esti ! Du-te-n papucii mei de retardat, cu obsesiile tale bolnave  si cu neuronul tau pricajit si insingurat !

  • Like 1
  • Minus 3
Link spre comentariu
  • Oras:FALASTOACA
  • Oras:FALASTOACA

   Tu nu mi-ai vazut nici fata de masa sau fata de perna intinsa la uscat, pe balcon, asa ca nu ai de unde sa ma stii tu, pe mine, la fata, mai putina plina de bere, ce esti ! Du-te-n papucii mei de retardat, cu obsesiile tale bolnave  si cu neuronul tau pricajit si insingurat !

Bravo!Exact ca fata de perna pusa la uscat ai mecla aia de baba zbarcita.

Te-ai descris perfect.

  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Pa peste tot unde am "nevoie", si sunt "primit"
  • Oras:Pa peste tot unde am "nevoie", si sunt "primit"

Ati deviat de la subiect...maxim.

 

Scuipati-va in pm.

 

Valabil si pentru "fan"-ul meu cel nou @ze_tolerance

  • Like 3

Fetelor...sa stiti ca accept si "banii inapoi", daca voi considerati ca nu ati fost in forma, si puteti "mai bine"!!!

Trebuie doar sa-mi propuneti 😂

Promit sa ii folosesc in acelasi scop, la aceeasi "casierie"...poate o fi mai bine, data viitoare😜

Link spre comentariu
  • Oras:Huacachina
  • Oras:Huacachina

Q.E.D.

 

Muion,este in continuare,bolnavul psihic nr.1 al forumului,vobeste singur cu clonele lui

Aseara,am penetrat-o pe ma-sa,revin cu recenzia

 

 

Să fii obiectiv, nu ca cățelu'!

 

 

Yes,of course!Mă compari pă mine cu prostu’ ăla

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Acolo unde se da ora exacta
  • Oras:Acolo unde se da ora exacta

Bai bolnavule,iar te citezi singur?Consulta ba,un doctor,poate mai ai sanse de reintegrare in societate

Ai ajuns prostul site-ului,nu te baga nimeni in seama,toata lumea stie ca vorbesti singur cu clonele tale

Handicapatule mintal,iesi ba din casa ca e sambata......singura bucurie a vietii tale amarate,e sa scoti clonele la plimbare pe forum si sa-l alergi pe Picon de dimineata pana seara pe toate topicurile,poate-poate l-o bana motanu'.

  • Like 2
  • Minus 3
Link spre comentariu
  • Oras:Huacachina
  • Oras:Huacachina

Uite, nebunu' money_lake, e atat de surescitat, incat nu stie, cum sa dea quote.

Lega-te-ar de calorifer, bolnav psihic, ce esti, la cat ai latrat p-acilea, ca un bezmetic, ai uitat, pe cine ai injurat in fel si chip.

Si peste 20 de ani, tot pe topicul Sianei esti, latrand a paguba =))

  • Like 7
Link spre comentariu
  • Oras:Acolo unde se da ora exacta
  • Oras:Acolo unde se da ora exacta

Cand vreodata in viata asta,o sa ajung sa-ti dau eu tie quote,sclav infect cu sute de conturi clona.

Pt.mine esti doar un bolnav mintal,de care mai fac misto,din cand in cand

PS:Vezi de pe ce clona raspunzi,sa nu le incurci

  • Like 2
  • Minus 3
Link spre comentariu
  • Oras:FALASTOACA
  • Oras:FALASTOACA

Cand vreodata in viata asta,o sa ajung sa-ti dau eu tie quote,sclav infect cu sute de conturi clona.

Pt.mine esti doar un bolnav mintal,de care mai fac misto,din cand in cand

PS:Vezi de pe ce clona raspunzi,sa nu le incurci

Isi provoaca dusmanii de moarte apoi se plange ca o prostituata isterica la Motan ca sa-i baneze.

Multi "curvari" s-au transformat in prostituate parsive

  • Like 3
  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Oras:Acolo unde se da ora exacta
  • Oras:Acolo unde se da ora exacta

Isi provoaca dusmanii de moarte apoi se plange ca o prostituata isterica la Motan ca sa-i baneze.

Multi "curvari" s-au transformat in prostituate parsive

Nu-i ia nimeni in seama pe pacaliciu' asta

Asta n-a fost in viata lui curvar,asta e doar un amarat de paznic la cimitir,cu mult timp liber

  • Like 2
  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Oras:Aicisea
  • Oras:Aicisea

te-ai intrecut , arata o postare in care se plange la motan. De clone vorbesti ? esti lider pe forum si la ora actuala, pana si motanul ti le-a banat si ti-a pus lacatel la topicul tau de suflet in care iti umilesti mama. Mai nou pestele stricat de apa dulce vorbesti de el insusi, are fantezii cu clovni si cimitire. Mare dreptate a avut miky77 despre tine, schizofrenic bolnav ce esti. 

PS: baga duma cu aia de anul nou de la 2 noaptea :)))

  • Like 3
Link spre comentariu

Isi provoaca dusmanii de moarte apoi se plange ca o prostituata isterica la Motan ca sa-i baneze.

Multi "curvari" s-au transformat in prostituate parsive

te afli bine pe acest topic, vorbesti des de prostituate parsive, tu fiind cea mai parsiva tarfa din istoaria nimfomane.com

 

Ai banat la comanda curvelor menore in frunte cu Cristinuka a lui Nicu din Vulcan, lidera terminatoarelor, useri de incredere precum blondul, batranul george, kaviak si multi altii useri de incredere ai acestui site pentru ca favoritele tale menore tale nu primeau recenzii bune.

 

Baietii buni le-au lasat recenzii obiective si tu ca o tarfa slugarnica i-ai banat cu conturile tale in perioada 2017-2018. 

 

Ei bine dragii mosului, inca un motiv pentru care colegii sunt extrem de tacuti si nu vor sa mai lase recenzii !

 

Felicitari pepelica & pescaria  :bravo

  • Like 3
Link spre comentariu

te afli bine pe acest topic, vorbesti des de prostituate parsive, tu fiind cea mai parsiva tarfa din istoaria nimfomane.com

 

Ai banat la comanda curvelor menore in frunte cu Cristinuka a lui Nicu din Vulcan, lidera terminatoarelor, useri de incredere precum blondul, batranul george, kaviak si multi altii useri de incredere ai acestui site pentru ca favoritele tale menore tale nu primeau recenzii bune.

 

Baietii buni le-au lasat recenzii obiective si tu ca o tarfa slugarnica i-ai banat cu conturile tale in perioada 2017-2018. 

 

Ei bine dragii mosului, inca un motiv pentru care colegii sunt extrem de tacuti si nu vor sa mai lase recenzii !

 

Felicitari pepelica & pescaria  :bravo

o mica co-erectie colegu:

doar tanya era menora grupului si da, era febletea lui dupe ce i-am recomandat-o lui si lui picon tomitza ca stiam ca ambii sant niste bosorogi predofili si ca deasemenea astia sant preferatii Cristinucii dupe ce am aflat ca toti bosorogii predofili senatori din PSD din valea jiului, pe langa fotbalistii de la echipa de fotbal a lu Frigescu, au postit-o la 14-15 anishori.

de unde stiu? ca confirm eo, yauzi guramea, an timp ce eram santajat cu povestea cu bunica, aia statea cu inesugiuka pa whatsapp ca aia ai plangea ca pepelica o doxxeaza la iubitu ei proaspat iesit din puscarie, ca raluka e curva pa nimfomane si mi-a aratat mesajele putin si radea da ea cat de proasta e, si am vazut si grupul lor terminatoarele cu 3 bombe, si pa nicu al avea in telefon trecut ca Barbatu inimioara hahahaha

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:FALASTOACA
  • Oras:FALASTOACA

Nu-i ia nimeni in seama pe pacaliciu' asta

Asta n-a fost in viata lui curvar,asta e doar un amarat de paznic la cimitir,cu mult timp liber

:laugh2 l-am agitat putin si a aparut cu armata de clone spumegând ca o isterica.

  • Like 2
  • Minus 2
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...