Sari la conținut

Alice 0721771734


Postări Recomandate

  • Membru Premium
  • Oras:Constanța
  • Disponibila
  • Oras:Constanța
  • Disponibila

Keep kalm ...domnișoara este bine din punctul meu de vedere fizic ...și drăguță și ai pe ce pune și mana și de ospitalitate și cu servicii bune ...! 

Kiss alice ! 

  • Like 1
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:ROMANIA
  • Oras:ROMANIA
Acum 6 ore, alice-ali a spus:

Pe bune dacă vă mai înțeleg... când slăbisem și aveam 60 de kg nu era bine ca "dispăruse sâni " acum ca m-am chinuit cu vitamine și multe proteine sa ajung la 68-70 de kg nici asa nu e bine ca sunt grasă 😂 

Am 1,75 înălțime,  eu zic ca 70 de kg este perfect sa "ai pe ce pune mâna!" 

Diseară o sa actualizez și niște poze cu mine grasă 😂😂 

Pup iu all 😘

Femeie ...o femeie fără tate e ca draperia fără ciucuri. 

Nu te mai lua dupa toate gurile rele si fi in continuare doar tu , si esti perfectă asa, atâta timp cât tu esti mulțumită garantat vor fi si cei care stiu sa aprecieze o femeie care se place pe ea si este dezinvoltă si naturală....

Deși nu ai apreciat mica mea impresie despre vizita anterioară mâine ai loc liber în agendă sa-ti mai  potolesc dezamăgirea? 

Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Suli-na
  • Oras:Suli-na
Acum 19 minute, bawss123 a spus:

Stai sa vedem pozele. Mie personal imi plac mai mult fetele pe care simt ca am pe ce sa pun mana ;) Sunt foarte curios...

Frumusetea e relativa! Pentru unii o femeie foarte frumoasa poate fi vazuta de altii ca o banalitate, nimic iesit din comun.  On topic: o sa ai pe ce pune mâna! :))

  • Minus 1
Link spre comentariu
Acum 4 minute, haloowen a spus:

Frumusetea e relativa! Pentru unii o femeie foarte frumoasa poate fi vazuta de altii ca o banalitate, nimic iesit din comun.  On topic: o sa ai pe ce pune mâna! :))

De accord. Si legat de ultima parte... sincer sper asta foarte mult. De aceea astept cu mare interes inainte sa decid sa pun mana pe telefon. Am mai fost dezamagit in trecut asa ca sa dea' domnu' sa ai dreptate 😍

  • Mersi 1
Link spre comentariu
  • Oras:CONSTANTA
  • Oras:CONSTANTA
Acum 23 ore, alice-ali a spus:

Pe bune dacă vă mai înțeleg... când slăbisem și aveam 60 de kg nu era bine ca "dispăruse sâni " acum ca m-am chinuit cu vitamine și multe proteine sa ajung la 68-70 de kg nici asa nu e bine ca sunt grasă 😂 

Am 1,75 înălțime,  eu zic ca 70 de kg este perfect sa "ai pe ce pune mâna!" 

Diseară o sa actualizez și niște poze cu mine grasă 😂😂 

Pup iu all 😘

Luv U așa "grasă"...luv pielea&mirosul tău!

  • Inimioara 1
Link spre comentariu
Acum 6 ore, matrafox 5 a spus:

Și totuși la servicii are trecut 69…. 🤔

     Da,am văzut și eu,dar cum am zis și în recenzie,ori era prea obosită ,ori plictisită,ori nu i-am plăcut și n-a vrut cu mine,dar vreau să zic că la prețul ăsta (250 / nr) prestația,cel puțin cu mine a fost mult -mult sub așteptări,merită cel mult 150.

Link spre comentariu

  • Oras:ROMANIA
  • Oras:ROMANIA
Acum 1 oră, Orb1t a spus:

Poate voia si Gica sa-si faca poze cu tine. Ce? Strica? Gica, spune si tu. :))

Eu sunt mai discret ......nu prea imi place spectacolul ,nu e genul meu . Dar am primit poze cu dedicatie de la fete dragi mie . Nu ma întreba de la cine .....eu sunt mai discret cum iti spuneam .

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members and 1 guest

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...