Sari la conținut

Postări Recomandate

  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Am fost si eu la Erik;pana am ajuns la ea ma'm ratacit putin .Ajung la locatie imi deschide o domnisoara cu sanii mari hmmmm da mari si frumosi marimea 3 estimez inaltime 1'68.Am intrat am discutat putin gfe nota peste 10 tipa inteligenta ai cu cine vorbi.

Incepem cu un 69 hmmm bun pasarica epilata fara miros suspect .il ia pe gogu in guritza incercare de a face Dt dar nu prea ii iese;punem balonasul o pun capra si finalizez.

Am fost la baie gel de dush prosop curat asta notez cu 10 .

 

Am cerut putina apa si am stat iar putin de vorba despre una desre alta ;repet tipa e foarte desteapta .Ok aici e cea mai tare la al doilea numar a inceput incet cu fk lins peste tot;ma atingea cu sanii peste tot oooo daaaa super smecher .Si o tin asa ca'm 15 min cu capul in pula de mia intrat saliva si in fund foarte tare senzatia .E o profesionista dpmdv;cer sa ma scupe pe ppenis si normal ca se conformeaza fara a comenta .Punem un balonas si facem umeri craci si ce sa zic fratilor aici nu am mai rezistat si am finalizat .

Am fugit la dush ma'm imbracat am pupacit'0 si am fugit

Locatie:e destul de mica o camera dam 8

Fizica:ooooo da 10

Oral:9

Normal:10

Igiena:10

Te pup erika !

  • Like 9
Link spre comentariu
Reputație: -989

Am fost si eu la Erika saptamana asta si bine am facut. O dulceata de fata. O stiam mai demult si multi useri mi-au recomandat-o pt prestatie , rabdare si felul in care trateaza clientul. Ma ghideaza catre bloc , zona buna , cunoscuta mie , usor de ajuns , urc , imi deschide Erika cocotata pe tocuri , ma pupa , ne luam in brate , stam la un pahar cola , povestim una-alta , ma duc la dus , imi da prosop , foarte grijulie si atenta , papuci , cada ca la Delia PHD si Lory Nerva , stil jacuzzi , geluri multe , apa de gura si tot arsenalul de top. Cand vin spre camera ma ia din picioare cu saruturi , unduieli lascive , coboara la junior , mi-l suge , se uita in ochii mei , trecem peste alte artificii , mi-a dat de inteles ca nu-i plac mozolelile , in schimb ea o suge foarte misto , cu calm sporit , montam o guma si trecem la aparat, putin cam uscata la inceput , apoi placut , terminat pe la spate , frumoasa vedere , are o carne moale , placuta care face multe valuri , tatele la fel , putin lasate la cat sunt de pline , e o nebunie. Am ramas asa inca vreo 5-10 minute si ne-am cuibarit unul in altul ca doi iubiti.

 

Note : 

 

Oral 9.5 fara cim.

Normal 9.

locatie 10 misto.

Igiena 10 desavarsita.

Aspect 9.5 pe plaja nu m-as abtine sa nu sar pe ea.

Gfe 10+.    Din 9 pagini de recenzii trag concluzia ca e iubita fiecaruia dintre noi.

Fara anal ca nu face. O recomand. 150 de roni o finalizare fara graba. 

  • Like 20
  • Minus 12
Link spre comentariu
  • Oras:Buc
  • Oras:Buc

Love in black

 

 

 

Din adolescenţă am rămas cu ideea naiv fixă de ideal feminin gen " blondă cu ochi albaştri" si de aceea am evitat brunetele. Am fost un fraier, iar acum incerc să mai recuperez câte ceva...

 

La recomandarea avântatului Sangre am ajuns la Erika, intai prin pm, iar detaliile la telefon 0730951750.

 

Erika este o brunetă adevarată, foarte posibil cu ceva gene exotice de provenienţă asiatică, o fată frumoasă care s-ar asorta cu un şirag de orhidee... La început mi s-a părut o persoană voluntară, calculată, fermă, dar odată cu primul ei zâmbet m-am topit şi am inceput să o simt plăcută si senzuală. Are părul negru abanos si lung pana aproape de fund, piele tip 4 dermatologic, caracteristică brunetelor adevărate. Pigmentare normală, neexagerată, in zonele intime. Înaltă, corp frumos, sexy, bine proportionat. Este naturală, fără ifose de pipiţă, plăcută şi afectuoasă. Am avut senzatia că m-am reîntâlnit dupa stagiul militar cu o fostă iubită. Sărută senzual şi este grozav să o ţii în braţe, are sâni frumoşi, in formă de pară, talie subţire, fund brazilian (Ah , Brazilia,  ce ţară sexy ! :crazylove ), picioare lungi. Fără celulita sau  vergeturi pe care le mai poţi  intâlni chiar  si la dame foarte  tinere de 120 euro ora !...

 

Ei bine, dupa un duş reîmprospătător in camera de baie bine dotată, am trecut la un potop de sărutări , apoi la clasicul oral.

Plăcut, fără dinţisori, umed, lent si suav, dar şi cu momente de allegro (ma non troppo !) si cu plăcute actiuni colaterale :icecream . Bun, bun, de tot....dar, cu părere de rău, am fost echipat cu un prez si dă-i si fute apoi pe la spate ca sa fie bine pentru amândoi...Sigur, am mai scăpat-o pe-afară şi  tare îmi venea s-o pun şi cu o gaură mai sus...Tentant, da' nu este voie !...atunci am scos prezul si am trecut iar la guriţă, cu supt si lins şiam dat si io un omagiu la piersicuţă, că sunt incă naiv şi cred că femeile sunt moarte după limbi şi,  desigur, strădania mea fu in zadar şi de data asta...                                                                      

Ştiu ca nu am avut cu  ce să o impresionez, chiar dimpotrivă,  dar Erika a construit, doar pentru mine, o atmosferă specială , plină de erotism şi pe care am perceput-o ca pe o oră de dragoste. Nu pot să-i pretind nimic mai mult, îi multumesc şi o voi revedea cu drag.

 

Te sărut, Erika...si nu uita că te iubesc!...

 

 

locatia 9+ Zona buna, curat, decent, de remarcat grija pentru hainele puse in dulap, pe umeras, bravo!

 

 

Fata  8+ (10 pentru Mădăllina Gh.), o brunetă frumoasă, are cam 170 cm, suplă, sâni frumosi, fund rotund, brazil, brazil...

 

Atitudine/GFE/ FK , de 3 x 10 cu felicitări, tandră si sexy, atentă, naturală...de exceptie l!!

 

Igienă 10 Curată, catifelată, parfumată discret, o plăcere de atins si savurat peste tot...

 

Oral  9  exact pe...gustul meu, dar fără CIM şi swallow. Sorry, putea sa fie  perfect!

 

Normal 10, chiar dacă din partea mea mai lipseau nişte cm  ca să fie bine la amândoi :gifs_ojos

 

Cadoul, 200 lei, lăsaţi la sfârşit, când mi-am adus aminte.

 

 

V-o recomand cu drag.

 

 

Să auzim numai de bune !

MD

 

 

  • Like 15
Link spre comentariu
Reputație: 16361
  • Oras:Sfantu Gheorghe (CV)
  • Oras:Sfantu Gheorghe (CV)

Intrebare pusa in loc total dar total gresit... pe astea ai sectiunea consiliere.. daca aici cumva cineva iti raspunde si incep sa curga informatii.. topicul nu o sa mai fie despre titulara, si se pot creea si confuzii

  • Like 6
Link spre comentariu
  • Oras:Milky Way Galaxy-Solar System-Earth-Europe
  • Oras:Milky Way Galaxy-Solar System-Earth-Europe

Un ocean de sanatate, un munte de noroc, un camion cu bani, si un sincer La multi ani Erika! :flowers2 

 

 

http://www.funtasticecards.com/postcard/images/romantic-birthday-sexy-ecard-hot-lips-starry.gif  http://www.birthdayocards.com/wp-content/uploads/2014/04/Happy-Birthday-Funny-Cards-For-Facebook.gif

Link spre comentariu
  • Oras:Ici Colea
  • Oras:Ici Colea

O bruneta cu un corp de invidiat!

 

Dupa cum scriam pe topicul meu de la DG, incep prin a o recenza pe Erika. O recenzie scurta si la obiect.

Nu voi da note aici, din motivele pe care le-am specificat pe topicul meu de la DG, ci voi face doar aprecieri generale.

Erika este o femeie bine proportionata, inalta, bruneta, cu un corp foarte sexy si foarte bine proportionat. punctul ei forte fiind picioarele si talia care impreuna cu soldurile ii dau o alura de femeie dupa care ai intoarce oricand capul pe strada. Combinatia picioare, talie, solduri, fund si sani e una de exceptie. Cel putin in postura de dama imbracata cu o rochie mulata. Sanii sunt un pic lasati, ceea ce ar putea scadea putin la nota generala. Nu ai remarca asta in tinuta de strada!

Parul este un alt atu al fetei, insa fatza nu mai intra la acelasi capitol. Putin comuna spre un pic barbatoasa.

Oricum, nu este un aspect peste care sa nu poti trece, insa pentru cei pretentiosi, merita mentionat.

Si uite asa ajungem la capitolul prestatie:

- per total una buna spre foarte buna

- se implica si ofera GFE (probabil daca ii oferi si tu un pic de BFE, ceea ce eu am facut)

- oralul si normalul nu sunt de foarte mare exceptie si nu pentru ca nu si-ar dori sa ofere asa ceva, insa pur si simplu "nu le are in sange"

- in final, un raport de calitate-pret bun, pentru care isi merita un loc la TOP, asa cum e el acum

  • Like 3
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...