Sari la conținut

AURA - 0725114488 / 0792332375


Vizitator cervantes

Postări Recomandate

La 13.09.2022 la 9:44, Auramatura a spus:

Bună dimineața dragii mei disponibila de L-D de la 9:30-20 :30 💋Programare telefonic sau whatsapp. Un telefon cu 15-20min înainte este suficient! Aura - 0725114488

 

 

Serviciile mele vor fi numai la ora exceptând cunoștințele mele care deja sunt trecuți în agendă. 

 

La ora vor fi doua variante :

 ♥️ 350 ora, o finalizare cu preludiu și un masaj corporal de relaxare. 

 ♥️ 400 ora cu doua finalizări. 

 

Serviciile includ :

 

 ♥️ Sex normal (protejat). 

 ♥️ Oral protejat/neprotejat (in funcție de igiena). 

 ♥️ French Kiss (sărut franțuzesc). 

 ♥️ Diferite poziții inclusiv 69. 

 ♥️ Sex intre sâni, cu finalizare pe sâni. 

 ♥️ Masaj erotic și masaj de relaxare. 

 ♥️ Accept aniligus și cunilingus din partea ta. 

 ♥️ Anal protejat 100 extra (penis cu dimensiunea de maxim 17cm [un număr]). 

 

Ofer servicii de dominare soft și medium hard:

 ♥️ [dețin experienta - jucării, tocuri, lenjerie și alte accesorii] 

 

 ♥️ Spanking, trampling, umilire verbala și fizica, roleplay, doggy play, dresaj, disciplina, hand job, foot job, foot fetish, facesitting, uro activ, penetrare cu: (strap-on vibratoare), ceruire, feminizare, body stocking, fingering, fisting, dirty talk etc. 

 

♥️ Accept aniligus, cunilingus și masturbare din partea ta. 

  

♥️ Nu fac scato sau medical play. 

 

 [ NU ACCEPT ÎNCEPĂTORI SAU CURIOȘI! ] 

               Doar persoane care au 

             mai experimentat BDSM

 

       Ședința va fi de o ora, cost: 500ron

 

 

IMG_20220913_093035.jpg

IMG_20220913_093358.jpg

IMG_20220913_092805.jpg

IMG_20220913_093208.jpg

Superba

 

Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Dacă încep toate cu preturi numai la ora,atunci va urez ședere plăcută în continuare.Sa dau 350 ptr o tragere și restul ulei...pai mai bine aduc și o tigaie și 2 cefe și o punem și de un grătar,ulei are doamna...mai fetelor sau femeilor,poate unii nu au 1 ora la dispoziție,ști cum e și la război,tragi și fugi..hai sa nu fim....

Link spre comentariu
  • Oras:Mangalia
  • Oras:Mangalia

La priNz am fost la Aura.COnfirm poze reale.A Schimbat locul,este tot pe Bul.A.LapușNeanu,dar la nr 181 acum.Ap nu wow,dar curat si Baia cu tot ce Trebuie.In poze zici Ca are 35-40 de aNi,dar in Realitate are 50 Cu + si se cunoste bine.Face oral cu sau Fara,normal cu conndom,nu face finalizare in gura.400 deranjul si lucreaza doar la Ora.Este bine doamna,Dar pt mine a Fost suficient Doar o singura vizita.Este Mult mai Mare decit miNe si Acum zice ca s-a mai si ingrasat.Punctaj 8-9 pe linie.RecomaNd celor care vor o Experienta placuta cu o Doamna

 

  • Haha 1
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Telefon: 1234567890
  • Oras:constanta
  • Telefon: 1234567890
  • Oras:constanta
Acum 8 minute, sttel a spus:

La priNz am fost la Aura.COnfirm poze reale.A Schimbat locul,este tot pe Bul.A.LapușNeanu,dar la nr 181 acum.Ap nu wow,dar curat si Baia cu tot ce Trebuie.In poze zici Ca are 35-40 de aNi,dar in Realitate are 50 Cu + si se cunoste bine.Face oral cu sau Fara,normal cu conndom,nu face finalizare in gura.400 deranjul si lucreaza doar la Ora.Este bine doamna,Dar pt mine a Fost suficient Doar o singura vizita.Este Mult mai Mare decit miNe si Acum zice ca s-a mai si ingrasat.Punctaj 8-9 pe linie.RecomaNd celor care vor o Experienta placuta cu o Doamna

 

Cu o GILF bro 

Link spre comentariu
  • Oras:ROMANIA
  • Oras:ROMANIA
La 10.08.2023 la 12:52, vitceibo a spus:

https://tinypic.host/image/Vr44f

ieri am fost invitat la un strop de vodka GG la aura in cursul dupaamiezii . 

ii multumesc pentru ospitalitate pe aceasta cale si voi reveni cu o recenzie cind am mai mult timp .

Ori votca a fost slaba și nu merita deranjul ori a fost prea din abundenta și ti-a tulburat memoria și inspirația, cert este ca ai uitat sa vi cu recenzia .Poate dacă pe lângă votca stătea și la niște pozici în poziții cât mai ...decente deja era gata recenzia. Apropo când era sticla mai goala ti-a spus și de ce trece analul în meniu dacă atunci când mergi la ea în vizita se da lovita și spune ca în ziua aia nu-l face ? Oricum părerea mea este ca va potriviți ca doua picături de apa .

  • Haha 1
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:constanta
  • Oras:constanta
Acum 1 oră, gica 1955 a spus:

Ori votca a fost slaba și nu merita deranjul ori a fost prea din abundenta și ti-a tulburat memoria și inspirația, cert este ca ai uitat sa vi cu recenzia .Poate dacă pe lângă votca stătea și la niște pozici în poziții cât mai ...decente deja era gata recenzia. Apropo când era sticla mai goala ti-a spus și de ce trece analul în meniu dacă atunci când mergi la ea în vizita se da lovita și spune ca în ziua aia nu-l face ? Oricum părerea mea este ca va potriviți ca doua picături de apa .

oricum parerea ta ramolita conteaza prea putin ca sa te mai bag in seama. 

fac recenzii cind vrea pula mea care stie mai multa carte decit matale  ,martalog trist si invidios , ce ma intereseaza pe mine daca face sau nu anal si ce spune , n-ai impresia ca esti prea curios si insistent , sa nu zic obraznic bagindu-ti ritul unde nu-ti fierbe jirul?

  • Haha 1
Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Am revenit la Aura dupa un an aproape

Aceeasi aritudine pro-client

Face anal, am anuntat-o ca vreau, cand am ajuns. Nea Gica asta e pt ma-ta, ca m-ai in privat. Nu sunt f dotat, mult sub 17cm care-s maximul acceptat de ea.

As zice ca e la fel de stramta in ambele gaurici.

Aura e on/off intre Cta si Bucuresti, dar va mai sta o vreme pe la noi, deci profitati. 
Ea e un milf cu “optiuni” cam greu de gasit pe Cta

  • Mersi 1
Link spre comentariu

Va salut! 

Am avut placerea de a o vizita din nou pe domna Aura. Nu o mai vazusem de o luna, deoarece fusese plecata din localitate. 

Este o doamna foarte frumoasa, educata, o persoana care te face destul de usor sa te simti confortabil.

 

Apartamentul se afla in zona City mall, vis a vis de Tabacariei. Locuri de parcare se gasesc in fata blocului. Apartamentul este foarte curat cu tot ce trebuie. Baie curata, lenjerie de pat si prosoape curate si frumos mirositoare. 

Am sunat cu jumatate de ora inainte pentru programare. Am revenit cu telefon cand am ajuns in parcare. Mi a comunicat numarul interfonului, etajul si numarul apartamentui.

 

M a asteptat imbracata intr o fustita, un top, ciorapi portjartier si incaltata cu tocuri. 

M a poftit pe canapea si m a intrebat daca vreau sa servesc un suc, apa, un pahar de vin sau de whiskey. Am optat pentru o doza de suc, deoarece eram cu masina. Pe masa se afla alune si diferite rontaieli. Am povestit despre ce am facut cat timp nu ne am vazut, dupa care m a intrebat daca vreau sa fac un dus. Am intrat sa fac un dus, cu toate ca ma spalasem inainte sa plec de acasa. Cand am iesit din dus, dansa ma astepta in pat, dezbracata. M am asezat langa ea, m a luat in brate si am inceput sa ne sarutam, dupa care a trecut usor jos, la oral neprotejat, de vis, foarte bun si umed. Dupa sarutari si oral, am trecut la 69. Pasarica curata, epilata, igiena maxima.  Cand vine vorba de actiunea sexuala, este foarte implicata, se misca foarte bine in diferite pozitii.

 

Ca si calificative, avem:

Locatie: 9.5

Aspect: 10, este exact ce cautam

On: 10

Np: 9.5

GFE: 10, foarte implicata si atenta

Igiena: +10

 

Pret: 250 lei finalizare, 400 lei o ora. Eu stau mereu o ora. 

Cu siguranta voi mai reveni la dansa. Sper sa ramana cat mai mult timp la noi in oras.

 

O seara buna!

  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...