Sari la conținut

Adelle 0758881464


Postări Recomandate

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
Acum 14 ore, adelle2020 a spus:

Dragii mei iubitori de extra satisfacție😍❤️ sa reîncepa distracția si haideți sa ne vedem si in acesta dimineața ❤️😍 va aștept apelurile si mesajele. Dar ce mai important pe voi dragalaseniile mele 😍❤️😍

Ți am dat mesaj pe WhatsApp dar nu le vezi. Cum pot lua legătura cu tine?

Link spre comentariu
Vizitator adelle2020
Reputație: 0

Futaciosii mei 😍😍❤️❤️😘 va anunt din aceasta seara 😉 ca programul de maine va fii început de la ora 14:00❤️ si finalul va fii in functie de voi 😉😘 asa ca programarile vi le aștept si din aceasta seara dragii mei iubitori de satisfacție ❤️ cei care vreti a vrea a va programa de maine am sa va las un micuț anunt in functie de ora care imi dau trezirea 😍❤️. Poze si mai multe detali am sa va ofer pe privat. 

Promit ca am sa va si postezi online dar asta pana asigur tot ce este nevoie pentru a va atrage mai mult decât e aceata atracție 😉😉😉😍😍😍❤️

Link spre comentariu
Vizitator adelle2020
Reputație: 0
Acum 3 ore, valentin.ari a spus:

Pai dar nu răspunzi in privat.

Scuze am mai explicat. In timpul ocupat acest lucru nul fac. Si daca vad ca timpul este prea târziu de la ce lam primit eu nu mai scriu înapoi... Le las asa. 

Link spre comentariu
Vizitator adelle2020
Reputație: 0

Dragalaseniile mele ❤️❤️❤️ va sunt libera pentru a va aștepta si a va acorda satisfacțiile dorite 😘😍😘😍💋 asa ca va astept mesajele sau apelurile ❤️ dar cel mai important... PE VOI 😉😉😉😍. Hai sa ne distram si dam drumul la satisfacțiile avute❤️😍

Link spre comentariu

E tepara din pacate. Am programat de dimineata cu ea  pe whatssup o intalnire la ora 21 si ghici ce?!? Cand am ajuns la locatie nu mai raspundea. Am stat 20 de minute, am insistat si degeaba....Putea sa zica ceva, sau sa anuleze ca nu era cu suparare, decat sa puna oamnenii sa bata drumuri degeaba. Neprofesionalism care lasa gust amar...

Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti
Acum 4 ore, esssul a spus:

E tepara din pacate. Am programat de dimineata cu ea  pe whatssup o intalnire la ora 21 si ghici ce?!? Cand am ajuns la locatie nu mai raspundea. Am stat 20 de minute, am insistat si degeaba....Putea sa zica ceva, sau sa anuleze ca nu era cu suparare, decat sa puna oamnenii sa bata drumuri degeaba. Neprofesionalism care lasa gust amar...

Salut.  In ce zona mai are locatia ?

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0
Acum 42 minute, yoda88 a spus:

Daca nu are aceleasi servicii ca inanite la aceleasi preturi eu nu o sa mai trec pe la ea, sper sa nu fie cazul ca era o varianta decenta

Cum era inainte era ok, acum ramane de vazut o actualizare. Din pacate nu mai e asa de activa pe forum...

Link spre comentariu
Vizitator adelle2020
Reputație: 0

Prima data imi cer scuze pentru inactivitatea mea din forum 😢 din cauza unor problemute nu prea ma mai prestez. Dar cei ce ma cunoașteți stiti ce oferte aveți si ce practica va ofer 😘😘❤️ asa ca dragalaseniile mele va sunt pe ACTIV si ca aștept. Am sa incerc cat de curand sa ma repun in ochișorii voștri din forum ca înainte cat mai repede 😘❤️💋. Asa ca futaciosii meiiiii hai sa no mai lungim si haideți pe distracție asa ca un mic început de weekend din seara asta💋❤️💋❤️😘😘😘💋😘❤️😍😍

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
Acum 5 ore, adelle2020 a spus:

Prima data imi cer scuze pentru inactivitatea mea din forum 😢 din cauza unor problemute nu prea ma mai prestez. Dar cei ce ma cunoașteți stiti ce oferte aveți si ce practica va ofer 😘😘❤️ asa ca dragalaseniile mele va sunt pe ACTIV si ca aștept. Am sa incerc cat de curand sa ma repun in ochișorii voștri din forum ca înainte cat mai repede 😘❤️💋. Asa ca futaciosii meiiiii hai sa no mai lungim si haideți pe distracție asa ca un mic început de weekend din seara asta💋❤️💋❤️😘😘😘💋😘❤️😍😍

Adele pe unde mai ai locația? Cum pot lua legătura cu tine? Că pe WhatsApp nu răspunzi, la telefon nu răspunzi....

Link spre comentariu
Vizitator adelle2020
Reputație: 0

Dragalaseniile mele. Am avut si eu aceste câteva zile în repaus... 😜 Pentru o mica recreere 😘 din motivul faceri unei mici eliberare ca eri mi-am facut si eu ziua de naștere alaturi de cei dragi 😘😍😜😜. Dar de maine reîncepem 😍❤️😍❤️ asa ca toti cei care doriți in a ma vizita 😉 va astep si haideți a ne reincepe micile noastre recreeri asa cum ne stim ❤️😘❤️. Cu ocazia aceasta va promit solemn ca in maxim 2 zile revine si cu noi photografi in spre placul vostruuuu ❤️❤️😘

Cei ce doriți a ma contacta si pentru seara asta va sunt apta de munca 😉❤️😉

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...