Sari la conținut

♥️♥️♥️Buna sunt Oana 0732049740♥️♥️♥️


Postări Recomandate

  • Telefon: 0732049740
  • Oras:Ploiesti
  • Disponibila
  • Telefon: 0732049740
  • Oras:Ploiesti
  • Disponibila
Acum 2 minute, Stefay a spus:

Cred ca ma confunzi nu am făcut niciodată vreo programare și eu când îmi fac o programare ma țin de ea!! Nu sunt eu cel care i'ai dat block ma confuzi!! 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

Ok scuze ca te-am acuzat ca ti-ai facut programare ! 

Ok mi-ai dat mesaj pe whatsapp  si am văzut motivul pentru care nu o sa ai programare  mai ales cu 150 lei ora asa cum tu ai propus eu nu negociez ! 

Te pup o zi buna 

  • Haha 1
Link spre comentariu
Vizitator Stefay
Reputație: 0
Acum 1 oră, nikoloana a spus:

Ok scuze ca te-am acuzat ca ti-ai facut programare ! 

Ok mi-ai dat mesaj pe whatsapp  si am văzut motivul pentru care nu o sa ai programare  mai ales cu 150 lei ora asa cum tu ai propus eu nu negociez ! 

Te pup o zi buna 

Discuțiile particulare ar trebui sa rămână particulare, nu am zis sa îți negociezi prețul și nu cred ca ți'am zis 150 ora mai uita'te mai bine ca iar faci greșeli urate!! 👍👍😒

Link spre comentariu
Vizitator Stefay
Reputație: 0
Acum 4 minute, Stefay a spus:

Discuțiile particulare ar trebui sa rămână particulare, nu am zis sa îți negociezi prețul și nu cred ca ți'am zis 150 ora mai uita'te mai bine ca iar faci greșeli urate!! 👍👍😒

As vrea sa te uiți mai bine ce ți'am propus nu sa faci iar afirmați aiurea te rog frumos tot ce vb în privat sa rămână în privat asa e normal!! O zi buna în continuare!! 👍👍😒🙄

Link spre comentariu

Rar mi se întâmplă să mă duc doua zile la rând la aceeași fata. De curând mi s a întâmplat cu Roxanne drăguță iar acum cu Oana. Este atât de blândă de calma și de sexy și ma simt atât de bine cu ea încât azi am făcut pe dracu în patru, mi am dat peste cap programul pe tot restul săptămânii și m am dus din nou la ea. Nu îmi pare rău căci mi am încărcat bateriile cel puțin pentru câteva zile și pot munci cu pofta și spor. Mulțumesc Oana și zău ca nu ai de ce să pleci la Pitești cum te cheamă cei de acolo 

Noi suntem cei mai buni și cei mai mulți. Te pup. 

  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0732049740
  • Oras:Ploiesti
  • Disponibila
  • Telefon: 0732049740
  • Oras:Ploiesti
  • Disponibila
Acum 34 minute, ariovist a spus:

Rar mi se întâmplă să mă duc doua zile la rând la aceeași fata. De curând mi s a întâmplat cu Roxanne drăguță iar acum cu Oana. Este atât de blândă de calma și de sexy și ma simt atât de bine cu ea încât azi am făcut pe dracu în patru, mi am dat peste cap programul pe tot restul săptămânii și m am dus din nou la ea. Nu îmi pare rău căci mi am încărcat bateriile cel puțin pentru câteva zile și pot munci cu pofta și spor. Mulțumesc Oana și zău ca nu ai de ce să pleci la Pitești cum te cheamă cei de acolo 

Noi suntem cei mai buni și cei mai mulți. Te pup. 

Multumesc pentru vizita acordată si increderea si mai ales pentru timpul necesar de a scrie cateva cuvinte referitoare la întâlnirea noastră te pup si te mai astept oricand dorești.  :*

Link spre comentariu
Vizitator enzo__
Reputație: 0
Acum 34 minute, ariovist a spus:

Rar mi se întâmplă să mă duc doua zile la rând la aceeași fata. De curând mi s a întâmplat cu Roxanne drăguță iar acum cu Oana. Este atât de blândă de calma și de sexy și ma simt atât de bine cu ea încât azi am făcut pe dracu în patru, mi am dat peste cap programul pe tot restul săptămânii și m am dus din nou la ea. Nu îmi pare rău căci mi am încărcat bateriile cel puțin pentru câteva zile și pot munci cu pofta și spor. Mulțumesc Oana și zău ca nu ai de ce să pleci la Pitești cum te cheamă cei de acolo 

Noi suntem cei mai buni și cei mai mulți. Te pup. 

Oricum vine, a promis 😁

Link spre comentariu
  • Telefon: 0732049740
  • Oras:Ploiesti
  • Disponibila
  • Telefon: 0732049740
  • Oras:Ploiesti
  • Disponibila
Acum 2 ore, enzo__ a spus:

Oricum vine, a promis 😁

Am promis dar nu am.sa vin curând am promis ca am sa vin acuma nu știu când voi ajunge 

Link spre comentariu
  • Telefon: 0732049740
  • Oras:Ploiesti
  • Disponibila
  • Telefon: 0732049740
  • Oras:Ploiesti
  • Disponibila

Dragii mei programul pentru mâine

                         10:00 - 20:00

                     Pentru programari :

Telefon/Whatsapp: 0747919501

 

https://www.erome.com/i/W22NNrdo

Link spre comentariu
  • Telefon: 0732049740
  • Oras:Ploiesti
  • Disponibila
  • Telefon: 0732049740
  • Oras:Ploiesti
  • Disponibila
Acum 41 minute, KemalOT a spus:

Buna Oana , se poate sa revii in Slatina avem lipsa de calitate.

Nu vreau sa promit ca voi ajunge pentru ca nu stiu cand voi reveni cu siguranță am sa anunț când voi ajunge :*

Link spre comentariu
Acum 23 ore, Stefay a spus:

Discuțiile particulare ar trebui sa rămână particulare, nu am zis sa îți negociezi prețul și nu cred ca ți'am zis 150 ora mai uita'te mai bine ca iar faci greșeli urate!! 👍👍😒

Bună îmi spui ce preț ai și ce prestări servicii faci 

  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Oras:Ploiești
  • Oras:Ploiești

Am vb cu Ioana pe watsapp,  mi-a făcut fata o programare pentru o oră. Am ajuns la ora respectiva. Fata foarte de treaba,  respectuoasa. M-a servit cu apă,  pentru ca nu am vrut suc sau altceva. Am stat un pic la discuții. 

Ne-am dus în dormitor după duș. 

ON 9, sa nu zic 10...cu atenție la vecinătăți 

NP 9 

250 lei/ oră 

P.s. va recomand LOT ......se mișcă foarte bine.

Si, app, Oana, și tu ești foarte vorbareata,  nu numai eu 😂😂... D-aia cred ca ne-am înțeles și atât de bine 😂😂

Stiu ca nu vrei recenzii,dar am zis sa le împărtășesc colegilor o mică parte din "joacă ".

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Telefon: 0732049740
  • Oras:Ploiesti
  • Disponibila
  • Telefon: 0732049740
  • Oras:Ploiesti
  • Disponibila
Acum 25 minute, marcusaureli a spus:

Am vb cu Ioana pe watsapp,  mi-a făcut fata o programare pentru o oră. Am ajuns la ora respectiva. Fata foarte de treaba,  respectuoasa. M-a servit cu apă,  pentru ca nu am vrut suc sau altceva. Am stat un pic la discuții. 

Ne-am dus în dormitor după duș. 

ON 9, sa nu zic 10...cu atenție la vecinătăți 

NP 9 

250 lei/ oră 

P.s. va recomand LOT ......se mișcă foarte bine.

Si, app, Oana, și tu ești foarte vorbareata,  nu numai eu 😂😂... D-aia cred ca ne-am înțeles și atât de bine 😂😂

Stiu ca nu vrei recenzii,dar am zis sa le împărtășesc colegilor o mică parte din "joacă ".

Multumesc pentru vizita acordată si increderea si mai ales pentru timpul necesar de a scrie cateva cuvinte referitoare la întâlnirea noastră te pup si te mai astept oricand dorești.  :*

Link spre comentariu
  • Telefon: 0732049740
  • Oras:Ploiesti
  • Disponibila
  • Telefon: 0732049740
  • Oras:Ploiesti
  • Disponibila

Dragii mei programul pentru mâine

                         10:00 - 20:00

                     Pentru programari :

Telefon/Whatsapp: 0747919501

Link spre comentariu
  • Telefon: 0732049740
  • Oras:Ploiesti
  • Disponibila
  • Telefon: 0732049740
  • Oras:Ploiesti
  • Disponibila
Acum 3 minute, bajetdeploiesti a spus:

Bla bla bla miros de fish

Băiatule am rugămintea sa eviți topicul ! Se vede ca bați  campi  , cand esti ... de mic , cand esti mare doar te joci ! .

  • Like 1
  • Haha 1
Link spre comentariu

Vizitator babanul82
Reputație: 0
Acum 39 minute, bajetdeploiesti a spus:

Mulțumesc, acum pot dormi liniștit 

Chiar " te rugam sa dormi linistit" si sa nu mai deranjezi inutil..dacă nu crezi in poze fa.ti cont pe erome sa o vezi in toata splendoarea ei cum o suge..da am impresia ca tu esti " frate " cu stefay...asa ca iti recomad/ va recomand sa nu mai " furați" curent si sa mergeți de urgență la un psihiatru....simte.ti penibili rau de tot...

Si apropo: pe ce pagina va prins ca comentați aiurea..cum va dau cu cea mai mare placere un mare MINUS..

TE PUP NIKOLOANA!

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...