Sari la conținut

Irina noua in Cta 0765360022


Postări Recomandate

  • Oras:Pe ici, pe colo, dar mai mult pe unde nu-i treaba ta.
  • Oras:Pe ici, pe colo, dar mai mult pe unde nu-i treaba ta.
1 hour ago, cabrones2 said:

ce glume de interlop care se imprumuta de tigari si il fugareste foamea prin casa

Cu fața ta de oală spartă... aș purta mască de gaze militară când aș ieși pe afară. 

  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Oras:Pe ici, pe colo, dar mai mult pe unde nu-i treaba ta.
  • Oras:Pe ici, pe colo, dar mai mult pe unde nu-i treaba ta.

”Dacă nu răspund la apel/mesaj, vă rog să-mi specificați în ce interval orar vă pot răspunde”. Cum vine asta? Te sună X sau Y și nu-i răspunzi ori primești mesaj de la vreunul de vrea să te urce pe pereți... și el trebuie să-ți specifice când să-i răspunzi ?! :))) Nu cumva ai vrut să spui când poți tu suna sau ceva de genul așa încât să nu deranjezi sau să strici vreo căsnicie ?! 

  • Minus 2
Link spre comentariu
Vizitator nicieu
Reputație: 0
Acum 3 minute, banana_lunga a spus:

”Dacă nu răspund la apel/mesaj, vă rog să-mi specificați în ce interval orar vă pot răspunde”. Cum vine asta? Te sună X sau Y și nu-i răspunzi ori primești mesaj de la vreunul de vrea să te urce pe pereți... și el trebuie să-ți specifice când să-i răspunzi ?! :))) Nu cumva ai vrut să spui când poți tu suna sau ceva de genul așa încât să nu deranjezi sau să strici vreo căsnicie ?! 

Eu cred ca majoritatea au inteles contextul postarii! Acum pe bune, nu ii tin partea Irinei, a gresit si ea la randul ei, dar chiar trebuie taxata in continu? A inteles tipa, sunt cativa care nu o vor mai vizita (oricati ar fi) dar cred ca ajunge... 

P.S. cred ca ai ramas singurul care ii da motive userului cabrones2 sa te jigneasca... treci frate peste anumite postari... doar am zis nu am dat cu piatra!

Link spre comentariu
Acum 27 minute, nicieu a spus:

Eu cred ca majoritatea au inteles contextul postarii! Acum pe bune, nu ii tin partea Irinei, a gresit si ea la randul ei, dar chiar trebuie taxata in continu? A inteles tipa, sunt cativa care nu o vor mai vizita (oricati ar fi) dar cred ca ajunge... 

P.S. cred ca ai ramas singurul care ii da motive userului cabrones2 sa te jigneasca... treci frate peste anumite postari... doar am zis nu am dat cu piatra!

vorbesti si scrii mult, dar esti baiat istet, iar irina nu merita tratamentul asta

  • Mersi 1
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Pe ici, pe colo, dar mai mult pe unde nu-i treaba ta.
  • Oras:Pe ici, pe colo, dar mai mult pe unde nu-i treaba ta.
30 minutes ago, nicieu said:

Eu cred ca majoritatea au inteles contextul postarii! Acum pe bune, nu ii tin partea Irinei, a gresit si ea la randul ei, dar chiar trebuie taxata in continu? A inteles tipa, sunt cativa care nu o vor mai vizita (oricati ar fi) dar cred ca ajunge... 

P.S. cred ca ai ramas singurul care ii da motive userului cabrones2 sa te jigneasca... treci frate peste anumite postari... doar am zis nu am dat cu piatra!

Se pare că-i dau motive prin minusurile pe care le tot câștigă fără vreun pic de efort :)

  • Minus 1
Link spre comentariu
Vizitator nicieu
Reputație: 0
Acum 1 minut, cabrones2 a spus:

vorbesti si scrii mult, dar esti baiat istet, iar irina nu merita tratamentul asta

Eu asta sunt frate... suntem de acord pe acest principiu... Irina a gresit, oamenii si-au spus parerea, dar deja atacurile continue nu isi au rostul...

Chiar acum, banana_lunga a spus:

Se pare că-i dau motive prin minusurile pe care le tot câștigă fără vreun pic de efort :)

Asta e alta treaba... dar eu zic ca trebuie sa treci peste anumite chestii... I am out.

Link spre comentariu
1 oră în urmă, banana_lunga a spus:

Se pare că-i dau motive prin minusurile pe care le tot câștigă fără vreun pic de efort :)

ma doare in poola de minusurile tale si ale voastre, esti bolnav irecuperabil, am -150 si continui. eu ti-am mai spus tu esti un fost tocilar coclit care aduna minusuri, capace de bere si abtipilduri

  • Minus 3
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...