Sari la conținut

Irina noua in Cta 0765360022


Postări Recomandate

  • Oras:Somewhere
  • Oras:Somewhere
On 12/16/2021 at 1:20 PM, banana_lunga said:

”Dacă nu răspund la apel/mesaj, vă rog să-mi specificați în ce interval orar vă pot răspunde”. Cum vine asta? Te sună X sau Y și nu-i răspunzi ori primești mesaj de la vreunul de vrea să te urce pe pereți... și el trebuie să-ți specifice când să-i răspunzi ?! :))) Nu cumva ai vrut să spui când poți tu suna sau ceva de genul așa încât să nu deranjezi sau să strici vreo căsnicie ?! 

Pt "elucubratii" de genul celei de mai sus, chiar meriti ce iti "ofera" @ cabrones cu generozitate. Stiu, esti "neinteles", vezi ca granita dintre "geniu" si prostie este atat de subtire ca s-au umplut institutiile specializate de "genii".

Pt cei care "urla" ca si-au luat-o de la Irina pe toate topicele, indiferent de subiect (se stiu ei, sau cel putin asa sper ), poate isi dau seama cat de pueril / neasumat suna, mai bine mai tarziu...Sectiunea Constanta sta bine doar la scandaluri in ultimul timp si poate la "glumite" de santier, comparativ cu alte sectiuni "mai prost cotate", unde daca vrei chiar ai optiuni "publice" mult mai variate.  Dar depinde si de calitatea utilizatorilor, de orgolii si alte "variabile". Scuza cu 'marketing / ce se vrea de la forum' nu prea sta "in picioare" din moment ce in alte parti se poate si altfel.

Multumiri "gastii vesele"...sunt ironic evident

 

  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta
On 12/16/2021 at 1:20 PM, banana_lunga said:

”Dacă nu răspund la apel/mesaj, vă rog să-mi specificați în ce interval orar vă pot răspunde”. Cum vine asta? Te sună X sau Y și nu-i răspunzi ori primești mesaj de la vreunul de vrea să te urce pe pereți... și el trebuie să-ți specifice când să-i răspunzi ?! :))) Nu cumva ai vrut să spui când poți tu suna sau ceva de genul așa încât să nu deranjezi sau să strici vreo căsnicie ?! 

Un comentariu ce denotă faptul ca dai dovadă de o emotie atotcuprinzatoare si persistenta care-ti influenteaza comportamentul si iti coloreaza felul in care percepi lumea.

  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu
Acum 2 ore, skippy7419 a spus:

Pt "elucubratii" de genul celei de mai sus, chiar meriti ce iti "ofera" @ cabrones cu generozitate. Stiu, esti "neinteles", vezi ca granita dintre "geniu" si prostie este atat de subtire ca s-au umplut institutiile specializate de "genii".

Pt cei care "urla" ca si-au luat-o de la Irina pe toate topicele, indiferent de subiect (se stiu ei, sau cel putin asa sper ), poate isi dau seama cat de pueril / neasumat suna, mai bine mai tarziu...Sectiunea Constanta sta bine doar la scandaluri in ultimul timp si poate la "glumite" de santier, comparativ cu alte sectiuni "mai prost cotate", unde daca vrei chiar ai optiuni "publice" mult mai variate.  Dar depinde si de calitatea utilizatorilor, de orgolii si alte "variabile". Scuza cu 'marketing / ce se vrea de la forum' nu prea sta "in picioare" din moment ce in alte parti se poate si altfel.

Multumiri "gastii vesele"...sunt ironic evident

 

 gata , a si sarit elucubratul sef cu minusurile pe tine. nu mai posta contra lor ca iti strica palmaresul

  • Minus 3
Link spre comentariu
Acum 34 minute, unutilizator a spus:

Un comentariu ce denotă faptul ca dai dovadă de o emotie atotcuprinzatoare si persistenta care-ti influenteaza comportamentul si iti coloreaza felul in care percepi lumea.

folosesti termeni care depasesc capacitatea de intelegere a unei banane. nu te vei alege decat cu niste comentarii idiote si niste minusuri

  • Minus 3
Link spre comentariu
  • Oras:Somewhere
  • Oras:Somewhere
21 hours ago, cabrones2 said:

 gata , a si sarit elucubratul sef cu minusurile pe tine. nu mai posta contra lor ca iti strica palmaresul

Tot e "luna cadourilor", lasa-i si pe ei sa aiba o bucurie...😉😁

Nu ma afecteaza in vreun fel "reputatia", cu siguranta nu aici.

Link spre comentariu
Vizitator Irinasexy
Reputație: 0
Acum 34 minute, georgevld a spus:

Qcum am iesit de la O dulceata de fata. Ce pot zice decat 10 pe linie. Papat tot 

Se implica bine, geme placut, oral facut ca o nimfomana 🥵🥵🥰🥰 . Sa nu mai spun ca e atat de frumoasa in ochii mei de as lua.o acasa.

Mulțumesc frumos, Irina.

Cu cea mai mare placere te mai aștept 😍💋

Link spre comentariu
  • Oras:World
  • Oras:World

Locatia in care am vizitat-o eu este in Summerland,pe langa Le Charme.

Programarea la dansa a fost pe wathup la nr din titlu.

Oralul a fost cu dintisori .

Normalul a fost bunicel in 2 pozitii cu ceva gemete.

Desi locatia datorita zonei ar trebu sa fie cu pretetntii nu este deloc asa .Patul scartaie iar canapeaua nu ofera o pozitie deloc confortabila.

Oralul:6.5

Normal :7

Aspect:6.5

GFe:5

Locatia:6

Tariful a fost 250 lei/h

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Pe ici, pe colo, dar mai mult pe unde nu-i treaba ta.
  • Oras:Pe ici, pe colo, dar mai mult pe unde nu-i treaba ta.
7 hours ago, Darkkkk said:

Locatia in care am vizitat-o eu este in Summerland,pe langa Le Charme.

Programarea la dansa a fost pe wathup la nr din titlu.

Oralul a fost cu dintisori .

Normalul a fost bunicel in 2 pozitii cu ceva gemete.

Desi locatia datorita zonei ar trebu sa fie cu pretetntii nu este deloc asa .Patul scartaie iar canapeaua nu ofera o pozitie deloc confortabila.

Oralul:6.5

Normal :7

Aspect:6.5

GFe:5

Locatia:6

Tariful a fost 250 lei/h

Mulțumim pentru sinceritatea recenziei, frăție!

  • Minus 2
Link spre comentariu

Vizitator nicieu
Reputație: 0
Chiar acum, Pandishpan a spus:

Ha ha...corect..acum am observat...bravo nicieu..numai am aprecieri..le am consumat pe Buc...

Pai ce nu e asa? Sau probabil a observat doar recenzia asta care culmea, este chiar la Irina... am mai zis, fata a gresit, si-a pierdut o mana de clienti prin alegerea cu care a tratat evenimentul neplacut, dar prea este luata la pula aiurea, de zici ca este topicul lui Jaga, iar fata asta nu raspunde urat nimanui, dar ma rog, asta este.

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...